Justine počas prednášky na vysokej škole vyjadrením svojho názoru prejaví súcit s ľuďmi žijúcimi v starých kultúrach, ktorí sú pomaly, ale isto vytláčaní zo svojho územia a divokej prírody. Vzápätí dostáva od jedného zo spolužiakov nečakanú príležitosť: spolu s niekoľkými dobrovoľníkmi vycestovať do Chile a zorganizovať protest v jednej z džunglí. Po priviazaní sa k stromom či ťažkým stavebným strojom ich ale čaká nemilé prekvapenie, nie v podobe drsného zásahu tamojšej ochranky, ale leteckej havárie. Jej následkom sa po páde do doposiaľ nepoznanej časti džungle nečakane ocitajú v rukách tých, ktorým pôvodne prišli pomáhať. Podarí sa Justine a jej známym dostať sa zo spárov ľudožrútov? (*CARNIFEX*)

honzic

Ne moc povedený film, někteří dětští domorodci vypadají jak norské holčičky, na něž spadla červená barva. Celé to nemá moc dobrý scénář a je to tradičně americky přehnané a s neskutečným závěrem. Tohle opravdu se nedá srovnávat s jinými zdařilejšími filmy. Hodnocení: 40 % ()

J.Mayen

Film o partě opravdu velmi hloupých a naivních lidí, kteří se na vlastní pěst vydávaji do peruánskehé pralesa, nechat se připoutat řetězi ke stromům a chránit tak džungli před drancováním. Mezi nima dcera diplomata při OSN, která je jen zámínkou pro tuhle partičku, aby se jim nic nestalo a vyvázli jen s podmínkou. Trochu se to zvrtne, při návratu se jejich letadlo zřítí a my se dočkáme velmi slibnýho gore a syrového kanibalismu. Filmů s kanibala jsem moc neviděl,ale tyhle scény musim přiznat byly velmi mistrně natočeny. Někde se mi obracel žaludek (pojídání očí apod.). Z neznámýho béčka se tak vyklubala překvapujicící podívaná. ()

Nikolas__

The Green Inferno Eliho Rotha je vážně jeden z těch nejkvalitnějších kanibalských hororů s domorodci, což podle toho že tomu dávám 45-50% asi pochopíte jak moc brakový tento sub žánr je. Reálně ti co říkají že Cannibal Holocaust se stal kultovním kvůli brutalitě a jinak existují v tomto žánru snímky co mohou nabídnout mnohem více, jsou naprostí otroci své stupidní mysli. Každý kdo má pět pohromadě, nebude dávat tyto filmy na jednu hromadu. Ano ani ten nejlepší z nich není převratným filmem a nikdy nebyl ale proboha, Rothovo peklo je totiž vážně Rothovo peklo. Líbili se mi více i první dva Hostely, jeho režijní prvotina pokud se nepletu byla Cabin Fever a ta je diametrálně lepší. Nechápu že z těchto filmů může mít zrovna tenhle největší hodnocení. Kristovy rány to bylo prostě občas tak nehorázně otravné. Pár plusů za nápady, většinou to byl tedy humor (někdy byl tragický) a to myslím hlavně s pomrknutím na scénu s hulihladem. Postavy byly dokonce tak špatné, že jsem skoro nedokázal mít favorita, bylo mi naprosto jedno jak to skončí a to si většinou vyberu jednu stranu které fandit. Tady jsem chtěl aby pobili ty otravy v kladných rolích, aby pobyli ty agenty a aby pobyli i všechny domorodce, kteří jsou tak příšerní že z nich nešel vůbec strach. To je vinou toho že to není vážnější, jak je možné že první Hostel je jeho nejserióznější horor? Herci jsou přitom vcelku fajn, jenomže scénář je občas velice zvláštní, ty způsoby zabití občas tak samoúčelné a nepravděpodobné že to prostě jen diváka mrzí. Zkrátka to bylo zklamávající a až na potitulkovou scénu mě třeba v závěru nic moc nenadchlo, spíš se tam debilní chování postav dostalo na vrchol. Pokud by tam všichni nepůsobili tak tupě a otravně/nebyly tam ty zvláštní rozhodnutí ve scénáři ke konci, dal bych tři hvězdy. Nevýrazná hudba ale taky zrovna nepomohla (nepamatuji si jediný motiv), i když je tedy pár scén ve filmu dobrých a atmosféra není nejhorší, je to ve výsledku jen pomalu jedno velké trapno. Předvídatelné to naštěstí moc nebylo, například nad dialogy je ale škoda se hádat. ()

hony23

Žádný zázrak nečekejte. První půlku filmu sledujeme cestu ekologických aktivistů na stůl kanibalského kmene, což je asi tak záživné, jako cesta kuřat z Vodňan na stůl náš. V druhé půlce pak proběhne peruánské Prostřeno na téma, zda je lidské maso chutnější za syrova, či z pece. Což je o poznání zábavnější, než prostřeno české, zvlášť když nechybí šmejděníčko v džungli ani zábava s marihuanou. Závěrečného bodování se s dovolením ujmu sám, dávám za 3, protože lidské hrudí bylo nedopečené a na dezert chyběl čízkejk. ()

topvideo

Film ako taký je čistá idiocia, ktorá má brnknúť zdegenerovanému divákovi na strunu. Niet čo dodať, cez Kabin fívr, Hostel až na dno... ()

wick

Průměr...který moc nebaví ani nenudí, ale čas strávíte i s horšími filmy. navíc Eli R. rozhodně není tak špatný režisér (např. Knock Knock), jak se uvádí. ()

sibskyn

Všichni býváme po trávě hladový, včetně těch, co rádi ujíždí na lidském masíčku. Eliho mám rád, je to sympatický magor, a na tohle jsem se celkem i těšil, tak jsem se po dlouhé době k tomu dostal a bohužel mi to až tak nechutnalo. Bylo mi jasné, že to bude o Gore, ale mě už to pak přišlo samoúčelné a nezábavné. Nic převratného se ani neděje, oběti jsou zamčeny v kleci a pomalu jsou likvidovány. Takže jsem to, ani nesledoval s nějakým velkým zaujetím. Ale mám radost z toho, že si Eli splnil sen a vzdal holt svému milovanému filmu. ()

Carnosaurus

Film, kterému člověk nevěří ani díru mezi půlkama. Rothův debilní smysl pro humor a kreténské chování postav celou tuhle sympatickou snahu o vzkříšení dávno mrtvého žánru s jistotou zabíjejí. Čekal jsem poctu Ruggeru Deodatovi, ale dostal jsem jen novodobého Bruna Matteie. ()

Kalda69

Rozhodne nejlepsi zraso co sem kdy videl, rozhodne lepsi nez nejaci kanibalove ale to bude nejspis tim ze je od sebe deli nejake tri dekady. A ta funny scenka s travou je k popukani a zdviha latku jeste vys. ()

KayaCarter odpad!

Tak trapný film jsem dlouho neviděla. Tomu se už ani nedalo smát. I když přiznávám, že jakýsi křečovitý úsměv jsem měla na tváři po celou dobu sledování. Vesnice zhulených kanibalů z jednoho pytlíku travky, která jim roste všude kolem a nejspíš si ji dávají normálně k snídani? Ok. Nebudu poukazovat na to, že takhle si nejspíš kanibaly představovali v devatenáctém století to bych ještě v zájmu žánru snesla v Posledních kanibalech se toho taky nedrží, ale tam to gore prostě funguje. Jakoby porcovali voskové figuríny naplněné kečupem. Pokud to měl být černý humor tak se nepovedl. Kdyby snědli nejdřív zrzavce tak bych dala jednu hvězdu, ale takhle nemohu. Za mě prostě bez bludišťáka. ()

kolly13

Skvělý současný příběh naivních puberťaček, které sice už můžou sexovat závodně, ale v hlavě toho mají sakra málo. A pak se banda těchto naivců seber a chce změnit svět. A dojedou na dřeň. Zde už jsme v moderním béčkovém hororu (hranost domorodců je až zarážejícně slabá) a přiblížení surovosti navýší zajímavost, ale kvalitě nepřidá. ()

Richie4422 odpad!

Je rozdiel, ak má film béčkový nádych, je homageom béčkovým titulom a ak je déčkový celou svojou existenciou. Absolútne nudný, trápny chuchmalcový grc bez štipky napätia, strachu, zhrozenia či zakrívania očí. Od prvej sekundy do poslednej stotiny ide o amatérizmus s nelogickým scenárom a správaním sa postáv. Totálne ma nezaujíma ten pokus o čierno humorné gagy srania v kúte a honenia si vtáka. Radšej strávim celý život pozeraním director's cutmi Cannibal holocaust I a II, než aby som videl znovu čo i len trailer na túto zbytočnosť a urážku. Elli Roth je netalentovaný one hit wonder. Do Boha keď ide o kanibalistický džungľa horor tak doň napracem nechutnosti od výmyslu sveta, príbeh a psychológia postáv nikoho nezaujíma. Nikto si predsa nejde zapnúť takýto film s tým, že chce 50 minút pozerať na herecký amatérizmus s prvkami romantickej komédie. Dajte mi vnútornosti, napichnuté tela, brutálne znásilnenia, amputácie ľudských tiel, odrezanie klitorisov a rád sem drbnem 4 hviezdy. Len Elli Roth je schopný vytvorenia takejto sračky.. a to som sa na to tešil. ()

Mark1983

I když to chvíli trvalo do té pasáže s kanibaly tak i přesto jsem se u filmu ani trochu nenudil. Souhlasím,že se jedná o jeden z nejkrvavějších hororů tohoto roku, a navíc tento styl dlouho nikdo nenatočil, jak už také na ČSFD bylo zmíněno. Určité scény byly až morbidně drastické a to bez servítek,takže musím uznat,že se Eli Roth s ničím nepáral,a tak vznikl celkem koukatelný kanibalský horor za tři hvězdičky. ()

TOPmoovie

je to kvalita. neries komentare tu. poctivy scenar aj napady. je to asi horror kategoria, ale skor real brutal. ziadni demoni. spomedzi filmov tohto tipu je to podarena vec. ()

Trescha

No toto byla opět Rothovina první třídy. Ani tak mě neštve stupidita zápletky, úvodní pasáž mě ani moc nenudila, "zabral" jsem jen dvakrát. Mě Elli opět zklamal v rámci gore... Ne že by nebylo kvalitní,ale na Kanibalskou bezduchou pitchovinku z džungle,ji bylo po hříchu málo. A ti divoši drželi celibát či co??? Lorenzu měli vyklátit do prdele že by jí uši odstávali. Ale na druhou stranu,byl to rozhodně lepší Kanibal-úlet, než totálně ultra nudná slátanina "Kosti a skalp". ()

Pokri

Nedopadlo to vôbec zle. Na Eliho mieste by som asi zatlačil viac na gore a vynechal scény chtiac-nechtiac humorné, ale u Rotha to nie je prekvapenie. Kanibali sú vďačná hororová téma a je potešujúce, že tento subžáner ešte nevymrel. Naznačený sequel by mohol byť ešte agresívnejší, inak sa z jednohubky nestane kult. ()