Reklama

Reklama

VOD (1)

Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (385)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Detektivka na míru pro všechny kadeřnice, které vládne skvělá Jennifer. Sandlerovská variace na Agátu Christie obohacená spoustou bezvadných hlášek příjemně utíká. Žbrblající Sandler je díky výbornému dabingu typický český dovolenkář s bolavými zády soustředěný na jídlo a sex. Luxusní výměny názorů manželů po letech, krásná Gemma Arterton a svižná honička na závěr... Bavilo mě to víc než jsem si byl ochoten přiznat. V letadlech jsou i bary? Sakra, že se toho nedožila máma. Byla alkoholička. ()

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

Nepovedal by som, že by som vyslovene trpel, ale je to fakt ďalšia "madisonovka" v poradí a tie majú v DNA zakorenené, že sú to braky. Sandler nie je samozrejme ani herec a v poslednej dobe nadobúdam dojem, že ani komik. Takže mu ostáva jediné plus a teda, že je to sympaťák. A u Jennifer to platí rovnako (s tou výnimkou, že pár rokov dozadu nám všetkým rozpaľovala lýtka všade, kde sa objavila...). Bočné postavy boli hádam všetky osviežujúce ale Evans na čele. Tupotu celého filmu ale zhrniem skôr vo všeobecnej rovine: Čo ma na filmoch tohto razenia vždy zarazí. Nie je to vtipné, tobôž inteligentné, je to zjavne veľmi nákladné, v podstate po každej stránke je to nanajvýš priemerné, zakaždým to prerobí, ale točí sa to so švajčiarskou presnosťou už dobrých hádam 10 rokov. Ako to? ()

Reklama

Vyhy 

všechny recenze uživatele

Celkem fajn pohodová krimi komedie, kde čas od času nějaké vtípky vyzní naprázdno, ale rozhodně se nejedná o nic výslovně trapného. Když se oprostíme od komedie, tak krimi zápletka sama neobstojí, protože je průhledná jak duch. Přesto, jako kompletní balíček se známými tvářemi to funguje na pobavení dobře. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Monsieur Adam se postará o to, že se malé šedé buňky místo cvičení budou pokoušet o sebevraždu, takže toho musí hodně odtáhnout mademoiselle Jennifer. Jejich reunion v pohledných lokacích splní svůj relaxační účel, ale v Orient Expressu ať už prosím jen sedí, do ničeho se nepletou a kochají se výhledem z okna, jinak si ta organizovaná skupina bodne spíš do Sandlera.. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Agatha Christie se kupodivu neobrací v hrobě. Čekal jsem, že bude, ale Sandler tentokrát jel v módu snesitelného debila, zatímco Jennifer Aniston, moje životní láska, zachraňovala co šlo. Zápletka je zhruba tak blbá, jak byste od takové komedie čekali, sympatie ale sbírá samozřejmě vedlejší obsazení a sem tam nějaký ten vtip. Existují i horší způsoby, jak mrhat časem. 3/10 ()

Galerie (24)

Zajímavosti (13)

  • Když po první vraždě dojde k výslechům, postava Maharádži (Adeel Akhtar) prohlásí: „One, eight, seven, matherfu.“ Jde o známou hlášku z filmu Demolition Man (1993), kdy při každé vraždě zní z rozhlasu automatu: „Code 1-8-7 = M-D-K = Murder, death, kill.“ V češtině pak: „Kód jedna, osm, sedm – vražda, smrt, zabití.“ (Prochy38)
  • Film vytvoril na Netflixe nový rekord, a to v počte účtov, ktoré film zhliadli počas prvých troch dní. Konkrétne to bolo 30,869,863 účtov, z toho 13,374,914 pôvodom zo Severnej Ameriky a 17,494,949 zo zvyšku sveta. (Astonko)
  • Istý čas bola s hlavnou rolou spájaná Charlize Theron, nakoniec však zostala len pri produkcii. (Astonko)

Související novinky

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Reklama

Reklama