Reklama

Reklama

VOD (1)

Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (381)

kajas 

všechny recenze uživatele

Nebylo to tak zlé, jak první ohlasy od diváků Netflixu naznačovaly. Sandler sice hraje šíleně nesympatickou postavu, božská Jennifer ale zachraňuje hodně a kvitovala jsem obsazení jak Evanse, tak například Gemmy Arterton (kde byla ta holka tak dlouho schovaná?). Jinak se pochopitelně jedná o jednohubku na jedno zhlédnutí, která kromě slušných herců a inspirace klasickými detektivkami nemá moc co nabídnout. ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Dva vidláci se dostanou mezi bohaté snoby, z čehož vzniká spousta jakoby vtipných momentů, povětšinou má ale člověk tendenci se za moudra, která herci vypouštějí z úst, spíše stydět. Přesto musím uznat, že zatímco Jenifer byla ve své vidlácké formě do jisté míry šaramantní, při sledování Sandlerovy postavy jsem trpěla (což ale nedávám za vinu herci).Každopádně, film splnil svůj účel pro chvíli, kdy jsem potřebovala zaměstnat mozek a zároveň vypnout myšlenky. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Treba uznať, že dvojke Sandler-Aniston to spolu pristane, čo neraz dokázali aj v iných spoločných filmoch. V tomto prípade však samotný krimi príbeh toho moc neponúkol, aj keď na druhú stranu oceňujem akýsi pokus o parodovanie klasických Christieovských krimi príbehov. Humoru som tiež čakal viac. Možno tu chýbal bláznivý Nick Swardson, aby to trocha po tejto stránke rozprúdil. Celkovo však spokojnosť, lepší priemer. 65/100 ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Šablonovitý tah na branku spokojený s vlastní průměrností a sázící na potvrzenou chemii Jennifer a Adama z Just Go With It. Je to vlastně scenáristicky celé dost líné a ne nějak moc vtipné, ač se oba dva hlavní herci snaží, jak jen můžou. Totožné obsazení úspěch nezaručuje. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Naprosto parádní oddechovka na léto. Dvojice Sandler a Aniston je vážně dobrá. Murder Mystery není nic jiného než americká, přepálená, lehká a komediální Agatha Christie. Dokonce na ni na konci trošku mrkne. Hvězdně obsazené, letní lokace a vlastně bych to mohl i srovnat s Knives Out (2019). Ale zatímco detektivka s Craigem je svěží, originální a hlavně vtipná. Tak Murder Mystery je pouze od všeho poloviční. A to jí možná trošku fandím, vzhledem k tomu, že já se vlastně zasmál jen jednou. Ale jak říkám, parádní no brain zábava. (50 %) ()

Galerie (6)

Zajímavosti (12)

  • Istý čas bola s hlavnou rolou spájaná Charlize Theron, nakoniec však zostala len pri produkcii. (Astonko)

Související novinky

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Reklama

Reklama