Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nick Spitz (Adam Sandler) je průměrný newyorský policista, který se svou manželkou Audrey (Jennifer Aniston) brzy oslaví patnáct let ve sňatku. Audrey si vždy přála výlet do Evropy, který se ovšem nikdy neuskutečnil. Nick jeden večer pod nátlakem souhlasí, že pojedou, čímž odstartují soukolí nečekaných událostí. Už v letadle potkávají šarmantního Charlese Cavendishe (Luke Evans), anglického vikomta, který je pozve na luxusní jachtu svého strýce. Ten je však okamžitě po svém příchodu na loď za podezřelých okolností zavražděn a výpovědi všech svědků ukazují právě na manžely Nicka a Audrey. (C0r0ner)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (343)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Jennifer Aniston a Adam Sandler je skvělá dvojice, kde jim chemii divák věří a byť to není typická komedie, kterou bych od těchhle dvou čekal, jedná se o velmi zábavnou parodii na Agátu Christie. Humor párkrát zafunguje, ale mnohem víc baví samotné vraždy a především finální zvrat s odhalením vraha, kterého jsem neuhádnul a tím si film připisuje body. Bavilo.65% ()

Toren 

všechny recenze uživatele

4/10. Mdlý, spíš nevtipný, než vtipný a téměř nevyužitý detektivní potenciál k tomu. Kde jsou doby, kdy Sander točil jednu pecku za druhou? Znudění jde mimochodem poznat na celém castingu a fakt nechápu, že z toho tvůrci nevymáčkli víc. Škoda. Více: https://www.youtube.com/watch?v=hm3urcHnZxA ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kdyby tu Adam Sandler nehrál tak strašnýho morouse, který mu ani normálně nesedí, tak bych možná i tvrdil, že se jedná o standardní vypohodovanou Sandlerovku, kde je Adam normální a není z něj pošuk. Jinak se mně ale líbilo, jak tu tvůrci dokázali udělat komedii s kriminálním motivem, jak od Agathy Christie. Také je to tady na Sandlerovky daleko více akčnější a napínavější. Naštěstí ale i přes otrávenýho Adama tu herci sypou pořád parádní hlody a Jennifer to standardně prostě sekne. Takže ve výsledku dobrý. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jenn s Adamem to spolu pořád hrozně sluší, kdybych měl tu moc dávat lidi do manželství, tak tyhle dva okamžitě spáruju a Jenn bych si ještě bonusově spároval jako milenku, protože pořád megakost. Líbila se mě poslední scéna, kterou se film přihlásil ke svému filmovému vzoru. Film kašle na logiku, má uvolněnou atmosféru, docela zvládá prolést žánr komedie a krimi i když si myslím, že Adam má ještě na víc a Jenn jako komediantka by se určitě nebránila. Nicméně oddecháč to není špatný. ()

Tsunami_X odpad!

všechny recenze uživatele

Tento komentář věnuji Adamovi, Anie a Alfě. Čas od času zkusím nějakou oddychovku, která smrdí normcorem. Často mě k takovému filmu dotáhnou překvapivá čísla (tady to je biggest opening weekend na Netflixu) nebo jen má vlastní potřeba neotřelého výplachu. A většinou to nedám. Není v tom nějaká intelektuální nadřazenost nebo koukání spatra. Spíš mě zajímá, co tak dobře funguje na obrovskou skupinu lidí. A bohužel mám skoro vždycky pocit, že vymletí příslušníci střední třídy (kdo jiný by na tohle koukal?) hledají něco, v čem se prostřednictvím bitchování, vtipných replik a vzájemného hašteření ventilují frustrace z nenaplněných tužeb jejich životů. Sex, manželství, peníze, kariéra, děti, cestování, doplňte si co chcete. A všechno se to děje buď prostřednictvím hodně sterilních vztahovek nebo naopak hodně bizarních hříček a variací. Tohle je ten druhý případ. Přiznám se, že po půl hodině mě neskutečně srala ta komika zdůrazňující třídní rozdíly, ale vydržel jsem. Další půl hodinu. Odměnou mi bylo několik variací na vtip o ztrátě péra, hrozně chytrý momenty jakože z Agathy Christie a neskutečně prázdný vyprávění, ve kterým jsem se neměl čeho chytit. Chtěl bych napsat něco chytrýho, ale jsem z toho jenom frustrovanej. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (12)

  • Istý čas bola s hlavnou rolou spájaná Charlize Theron, nakoniec však zostala len pri produkcii. (Astonko)
  • Film vytvoril na Netflixe nový rekord, a to v počte účtov, ktoré film zhliadli počas prvých troch dní. Konkrétne to bolo 30,869,863 účtov, z toho 13,374,914 pôvodom zo Severnej Ameriky a 17,494,949 zo zvyšku sveta. (Astonko)

Související novinky

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí…

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky…

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder…

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se…

Reklama

Reklama