Vražda na jachtě

• Kanada

Drama / Mysteriózní / Romantický / Akční / Komedie

USA, 2019, 97 min

• Cappuccino

Nie som žiaden odporca Sandlera a naopak ma jeho komédie vedia občas pobaviť, ale toto bola scenáristická strela vedľa. Vyslovene z chuti som sa zasmial pri filme jeden jedinýkrát, a to je pri komédii celkom problém. Aniston aj Sandler sú okej, ale situácie, do ktorých sa dostávajú, sú skôr trápne a určite nie zábavné.(27.6.2019)

Adam Sandler a Jennifer Aniston jsou naprosto skvělá dvojice. Oba patří mezi mé nejoblíbenější herce a když hrají spolu, tak jim to sakra jde! Vražda na jachtě je trošku parodií na Vraždu v Orient expresu. Není to mistrovské dílo, ale jako krimi komedie je to zábavné a napínavé. Vraha jsem tipoval špatně, na konci jsem byl překvapen. Jennifer je ve filmu opět krásná, ve svých 50 letech vypadá na 30. Mě film pobavil, oddechl jsem si u něj.(25.9.2020)

Vtipné, klasické, americky trapné, zábavné. Vy rejpálci, co byste chtěli? Bylo to vtipné a svižné, zábavné, mělo to šmrnc, nějaké to napětí a detektivní zápletku. Pobavilo mě to. Američani ze sebe klasicky udělali trubky a totální hovada. Po dlouhé době fajn komedie. .sice nevím o čem to bylo, takže jasný případ na znovu shlédnutí.. (14.4.2020)

Stejně jako je Nick Spitz průměrný newyorský policista, tak je Murder Mystery průměrnou detektivní komedií. Ale podobně jako Nick, tak i tato dalo by se říct parodie na Agátu a její Orient Express má své vynikající momenty. Tuhle dvojku mám opravdu rád a i když jim už není 30, už ani 40 a jsou to dokonce čerství padesátníci, tak pořád mají své charisma. Objeví se zde hned několik opravdu povedených hlášek a scén a i když to občas trošku skřípe, tak ve finále vůbec nenudí, furt se něco děje a akce je nad všemi Sandlerovými standardy. Příjemná oddechovka, sice má ke komedii roku daleko, ale neurazí a zaslouží si o malinko lepší overall hodnocení.(2.9.2020)

Jennifer Aniston a Adam Sandler je skvělá dvojice, kde jim chemii divák věří a byť to není typická komedie, kterou bych od těchhle dvou čekal, jedná se o velmi zábavnou parodii na Agátu Christie. Humor párkrát zafunguje, ale mnohem víc baví samotné vraždy a především finální zvrat s odhalením vraha, kterého jsem neuhádnul a tím si film připisuje body. Bavilo.65%(18.6.2019)