Policejní důstojník Cruchot je zamilován do bohaté ale rozmazlené vdovy. Ta mu obrátí jeho svět naruby. Nejen, že se ho snaží lapit ale snaží se získat i přízeň jeho dcery. Ta její pomoc uvítá, protože sama se chce vdát, ale proti vůli svého otce. Skvělá komedie v překrásném prostředí Saint Tropez... (Intersonic)

moviepill

Nádherný romanticko-komediálny film, na ktorom sa mi páči mimoriadne vydarená hudobná kompozícia. Do Claude Gensac som po dnešné dni platonicky zamilovaný. Je to zvláštny typ ženy, ktorá je tak škaredá, až je krásna. No skrátka má zvláštny šarm. A ku Cruchotovi sa hodí ako jahody k šampusu. ()

MIchael90

3. díl této četnické "série" v mnoha momentech ještě překonává první dva díly! A to jak svým humorem, neuvěřitelnými scénkami, tak samotným scénářem, kde se Cruchot zamiluje do ovdovělé Josefy Lefrancoisové, ale nic nakonec nepůjde tak hladce. Mistrovské jsou i scény se skládáním zkoušek, následným povýšením a poté s degradováním do původní hodnosti! Já osobně jsem se nasmál zatím nejvíc ze všech filmů s mistrem Funésem vůbec!! 5/5! ()

martins

Ano, ano. Po slabší dvojce, přichází Cruchotův návrat na scénu. v plném lesku, hlavně nezapomenutelné jsou elektrošoky při líbání ruky své budoucí ženy, Nicol vydávající se za mimino, taneční nebo krátkodobé Cruchotovo velení četnické stanice. Genevieve Grad už jen v epizodní roličce. ()

Gig

Teď budeme mít dva šéfy, to si užijeme. - Co jste to řekl? :) Jó láska a povinnost k vlasti, to se dá těžko skloubit. Ale Ludvík to zvládne a se ctí. ()

Stanmi

Strážmistr Cruchot (Louis de Funès) už měl dost problémů s nudisty, zloději obrazu, městem New York i se svou dcerou Nicole (Geneviève Grad), nyní je čas na lásku, ale ani ta nebude úplně jednoduchá… Třetí díl četnícké ságy vrací děj opět do slunného Saint-Tropez a našeho slavného filmového choleru staví do zcela netypické polohy a sice zamilovaného muže, což se následně ukázalo jako velmi dobrý nápad. Tvůrci v čele s Jeanem Giraultem totiž vymysleli kolem ústřední Cruchotovy romance spoustu vtipných gagů, hlášek a scének od úvodního zátahu na neukázněné řidiče, přes elektrizující seznámení a důstojnické zkoušky až po záverečnou automobilovou honičku, z nichž mnohé jsou prostě legendární. Hereckému osazenstvu (stejně jako dabingu) opět není co vytknout, navíc četníci dostali výbornou hereckou posilu v osobě Claude Gensac, která jako Cruchotova vyvolená Josépha i zde dokazuje, že si byli s Louisem de Funès na filmovém plátně prostě souzení. Opět také potěší chytlavá hudba Raymonda Lefevrea. Četník se žení je prostě skvělá letní komedie, která společně s Četníkem ze Saint Tropez, patří nejen k nejlepším četníckým filmům, ale také k nejlepším francouzským komediím, které kdy byly natočeny. ()

`barocco

Stari zandari bavia dodnes. Komedia zostarla len skutocne malinko a clovek s nostalgiou pozera na poloprazdne Saint Tropez ked toto rybarske mestecko len zacalo byt vyhladavanym letnym strediskom. O vtipne gagy opat nie je nudza a hrkutanie strazmajstra Cruchota s vdovou po vrchnom velitelovi zandarstva Dolnej Normandie Josefy Lefrancoisovej je viac nez kuzelne... Já jsem Ludovík.. .. já jsem Josefa..... ()

da-a

Četník rozněžnělý. Návrat do domácího prostředí přináší důraz na typický francouzský humor, ve kterém se prokazuje, že postava nerváka z povolání Cruchota ještě zdaleka není vyčerpaná. A všechno kolem jeho povýšení (a povyšování) na štábního rotmistra je jedním z vrcholů celé filmové série. A, jaká to vzácnost, snad poprvé neplyne veškerá komika jen z vztéklé části povahy hlavního hrdiny, ale i z té díky ženám jeho života konejšivější. Četník má srdce! ()

unclejack

Cruchot sa žení a jeho nastávajúca je prinajmenšom tak rozhodná , ako Cruchot sám. Dobre , film je oproti niektorým iným pokračovaniam učineným rajom. Rád sa naň pozriem aj znova. ()

Tuty

- "Velkej nebo malej" - "Radši ten malej" - "Malej je můj, tak už si vyber!" - "Tak teda ten velkej, no..." Památný souboj Cruchota se Gerberem a scény s omylem "elektronkového počítače bk705" jsou památné, veliteli šéfe... "Bude jednodušší, ustřihnout to nůžkami!" ()

Desmi

Výborně jsem se u tohoto pokračování bavil. Louis de Funés podává Cruchota v nejlepší formě a od první do poslední minuty vám nedá vydechnout. Moc se mi líbilo "soupeření" s rotmistrem v závěru filmu, to nemělo chybu.. =) ()