Policejní důstojník Cruchot je zamilován do bohaté ale rozmazlené vdovy. Ta mu obrátí jeho svět naruby. Nejen, že se ho snaží lapit ale snaží se získat i přízeň jeho dcery. Ta její pomoc uvítá, protože sama se chce vdát, ale proti vůli svého otce. Skvělá komedie v překrásném prostředí Saint Tropez... (Intersonic)

qwxyz

6/10. Tento film by byl podprůměrným filmem, na kterém se podepsal čas...nebýt F. Filipovského(2 body navíc). ()

sako44

Cruchot se nám zamiloval. To bylo asi tím, jak si dali první pusu. Vždyť v tom byl elektický náboj. Chudák rotmistr Gerber, jak mu musel každý den říkat báseň, jak je skvělý, když byl Funes jeho nadřízený. Další z jeho vynikajících představení. ()

RaxK

Další skvělá komedie ze série Četníků, plná komických situací. Krásný obrázek toho, jak může žena ovlivnit muže. (Musím trochu poupravit popis obsahu tohoto filmu: Josefa neřídila červený Mercedes, ale bílý Mustang :-) ) ()

StarFsh

Týmto filmom dostala Žandárska sága druhý dych. Myslím, že práve tento by som zo všetkých filmov označil za najlepší a najprepracovanejší. ()

Krastom

Vskutku koukatelné i po letech. Líbila se mi jedna scéna. Prehistorický počítač se přepočítal a dosadil Cruchota do funkce štábního rotmistra. Velký člověk by měl svoji velikost ukazovat tím, že se bude dobře chovat k malým lidem. Cruchot se ale k Gerberovi nechoval hezky a ten mu to po jeho zpětném dosazení do funkce pěkně spočítal! Cruchot byl úplně malinký a snažil se vše vlezdoprdeláctvím napravit. Daroval Gerberovi monstrózní květinu, napsal blahopřání k povýšení. Louis de Funes je prostě jeden z největších francouzských komiků všech dob! ()

Zbygniev

Další pokračování četníků je už přece jen slabší. Přesto ale je se pořád na co koukat. Na začátku a na konci se člověk baví, ovšem místy jakoby film trochu ztrácí. Přesto tady nechybí vtipné hlášky, a Claude Gensac dodává všemu příjemnou atmosféru a daří se jí krotit malého nervního a zásadového Cruchota. ()

andydufrsn

Jakkoliv jsou filmy s četníky zábavné, je to vlastně pořád jedno a to samé a bohužel, jak už to bývá s každým dalším dílem čímdál tímvíc vadnoucí. Navíc tenhle díl je asi nejhloupější, tedy hned po mimozemšťanech. ()