Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  *****

  Jeden z největších filmových zážitků posledních týdnů, možná měsíců. Mistrně propracovaný příběh velké, všepožírající lásky se vší krásou a tragičností. Debutující režisérka si na sebe upletla bič, protože příběhů o lásce na všechny možné způsoby bylo napsáno a natočeno nesčetně, nicméně její pojetí vykreslení příběhu ve dvou časových rovinách, navíc s kriminální zápletkou, jež diváka udržuje v napětí do strhujícího finále, mě doslova posadilo na zadek a rovněž díky ústřední písničce pro mě Big Love představuje nezapomenutelné filmové dílko, které k mému velkému překvapení v Polsku zase tak velký úspěch nesklidilo. Závěrem bych ještě rád ocenil znamenitý výkon obou hlavních představitelů. Viděno na můj svátek s přítelkyní v hotelu Polonia ve Varšavě, čímž sledování tohoto filmu pro mě rovněž znamenalo pěkný dárek.(3.10.2012)

 • sochoking
  ***

  By ma zaujímalo, čo tým Poliaci sledovali, ked' do úlohy inšpektora nasadili Gluma... Zrejme chceli uvoľniť napätie z ''hustej'' atmosféry tak, ako to perfektne dokážu Korejci vo svojich filmoch. Kokos...ale ten industriálny výpek, ktorý doprevádza celý film...Boha, ten nemal chybu!!!(3.5.2015)

 • rockwoman
  ****

  Big Love = osudový vztah mezi 16letou divokou dívkou a starším, zkušenějším, výbušným mladíkem. Aleksandra Hamkało & Antoni Pawlicki předvedli působivé - emotivní výkony. Oba dva charizmatičtí, takže chemie mezi nima fungovala od začátku až do konce. Big Love = vášnivá & komplikovaná & zničující.....a závěrečný song mluví za vše ( I widzisz sam, gdy Ciebie mam, to siebie tak mi jakoś brak. Przeklinam nas i kocham nas, nie umiem odejść, nie wiem jak. )(1.5.2015)

 • Bubulatko
  ****

  Divné, ulítlé a nezvyklé. Začátek filmu trošku vrzal, tápal, hledal se, ale krok po krůčku zápletka našla cestu z labyrintu ven. Vlastně film začíná od nejhoršího po nejlepší. Vydržte a nevypínejte. Emoce všeho druhu provází celý film, od nezájmu po šílenství. Sympatie k hlavním hrdinům jsou jako na houpačce. Chvíli je "milujete", pak zase "nenávidíte". Koneckonců je však pochopíte a ztotožníte se s nimi. Tímto peklem, zvaným manipulativní láska si snad prošel každý. Komentář píši s odstupem času jednoho roku. Mrknu na název a vím o čem je tu vlastně řeč. Ano, film ve mě něco zanechal. I přes nedokonalý začátek, jsem po sledovaní filmu zůstala beze slov, plná emocí i prázdnoty, pobrukujíc opravdu krásné písničky z tohoto filmu, které mi utkvěly v paměti. Za mě na 1 s 5 hvězdinkami.(6.3.2018)

 • - Ústřední píseň, jež nese totožný název jako celý snímek, nazpívala účastnice polské verze soutěže X factor, Ada Szulc. (claudel)