Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Uplynul další měsíc ruské nadvlády nad Norskem. Hans Martin Djupvik, čerstvě povýšený z člena premiérovy ochranky na šéfa speciálního týmu norské zpravodajské služby, má nyní za úkol sledovat a pacifikovat protiruské aktivisty, aby nedošlo k vyhrocení situace. On i jeho kolegyně téměř zahynou, když v jejich autě vybuchne časovaná bomba. K útoku se prostřednictvím novin Nová doba přihlásí dosud neznámá organizace Svobodné Norsko. Její představitel vyhrožuje dalšími násilnými akcemi proti „kolaborantské" vládě. Neváhá však vyhrožovat i redaktorovi Nové doby Thomasu Eriksenovi, jehož žena provozuje restauraci, kterou hojně navštěvují právě ruští zákazníci... (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za tento díl spokojenost, nejspíš jsme se teď ocitli v přerodové fázi, která nemusí být teď tak zábavná, ale pokud to půjde dobře, tak se brzo vrátí o něco lepší části. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Asi jste nepochopil princip demokratického tisku." Tady se vůbec málo chápalo. Třeba rozdíl mezi ochranou teroristy a zdroje. V tom mám s pisálky vždycky problém. A taky mám problém se sledováním lidí v demokraticky se tvářících zemích. Třeba v té naší. Ale tady jde o Norsko, tedy o Svobodné Norsko a mě tento politický, teroristický a ještě k tomu ekologický guláš dost chutná. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I po červenci zůstávám se seriálem spokojený. Děj se zase o něco víc vyostřil a začíná se řešit, jak přesně vypadá rozdíl mezi odbojem a terorismem, když začnou umírat nevinní. Seriál určitě není určen Troškovým fanouškům, s některými tématy by si dokázal chvíli lámat hlavu i nějaký ten filosof. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama