Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Napjatá situace na evropské politické scéně, vyvolaná vleklou ruskou okupací Norska, se ještě více vyostří poté, co ruská střela zasáhne finský stíhací letoun. Pro státy Evropské unie je to konečně důvod hlasovat pro ukončení okupace. Rusové však ústy velvyslankyně Sidorovové tvrdí, že raketu nevystřelili oni, nýbrž neznámí hackeři, kteří napadli jejich obranný systém. Norská premiérka Anita Ryghová díky informaci od jedné členky odbojového hnutí zjistí, že to skutečně bylo tak. A že útok nařídil její předchůdce a bývalý milenec, premiér v exilu Jesper Berg, který se nachází na lodi směřující do Norska. Anita, kterou část norské veřejnosti považuje za kolaborantku s Rusy, se tedy odhodlá k riskantnímu činu: k osobnímu setkání s Jesperem… (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zoufalí lidé, dělají zoufalé věci. Vcelku chválím události, jak by nejspíš v reálném životě proběhly, prostě žádné pohádky. Konec taky není jako z amerického seriálu. Takže závěrečné epizodě této řady 5 hvězd dám, i když první řada mi přišla lepší. ()

Honzyg 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Doufal jsem, že seriál bude ukončen jednoznačněji. Že buď bude jeho poselstvím, že když si Rusko něco usmyslí, tak se mu to rozmluvit nedá a že s jídlem roste chuť, nebo že naopak bude vyzdvihována důležitost a hodnota diplomacie. Nekoná se ani jedno a namísto toho divák se závěrečnými titulky neví v ohledu k hlavní pointě seriálu o nic moc víc než po konci první série. Dozvěděli jsme se ale jen to, že zoufalí lidé dělají zoufalá rozhodnutí. Dá se předpokládat, že Norové touhle sérií končit nechtěli. Tak snad jim to Rusové nerozmluvili a bude i 3. série. ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to, jak některé díly byly prostě dokonalé, tak konec se podle mě moc nepovedl. Začínal jsem mít takový pocit asi po třetině dílu, bylo vidět, že to směřuje jako do nikam a že se grandfinále konat úplně nebude. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hmmm, asi takhle, závěrečná epizoda vůbec nebyla špatná, ale tvůrci už mi jasně dokázali, že mají na víc. Měl jsem pocit, že měli příběh po celou dobu pod kontrolou, ale v samotném závěru se jim trochu splašil. Mohlo to být sice lepší, ale taky to mohlo dopadnou mnohem hůř, takže rozpačité 4*. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama