• Thomick

No to fakt ne. Proč proboha někdo dělá takovej projekt, když ke vztahum nemá dokupy co říct? Lidi, pokud hledáte něco záživnýho a originálního, běžte za Love Bites, tohle je opravdu k ničemu. Dočkáte se dvou kravek kolem sladký Shiri plus jednoho slizounka z Vampire Diaries; a za to fakt nestojí ani ta jednohubková stopáž. Pokud má bejt druhá série ještě horší, tak ji radši vynechám - bych musel jít na odpad asi.(30.3.2013)

Taková seriálová jednohubka, která by byla naprosto výborná, kdyby tvůrci ve druhé sérii nepřišli s nápadem vyměnit sms za webcameru. Proč?! Opravdu jsem se cítila trapně sledování Candice Accoly, jak se snaží věrohodně hrát svou o 10 let starší verzi, která přes webcameru radí té verzi mladší (a to proti ní jinak nic nemám).(25.10.2012)

Nenáročná jednohubka, která díky délkám epizod uteče opravdu rychle. Já si jí pustil a dvakrát před spáním, hezky po sériích. Takže první série je pro mě o dost lepší než druhá, ale hlavně kvůli obsazení. To mě bavilo mnohem víc než v sérii druhé. Myšlenka dobrá, koho by nezajímalo, jak by poradil sám sobě?(20.12.2013)

Plný počet za první řadu. Rozhodně zajímavý počin a netrvá to ani dlouho. Navíc Taylor Kinney je k sežrání, co si budeme povídat :D Druhá řada - ač mám Candice ráda, první díl druhé série pro mě spadá do průměru. Až bude venku celá s2, uvidím, jestli své hodnocení nezměním. Každopádně můžu jenom doporučit. // Druhá řada stojí vážně za tři hvězdy, ale ta první.. no měnit hodnocení nebudu, ale těch pět patří pouze a jenom první řadě!(15.8.2012)

Trvalo mi 8 minut, než jsem přišel na to, odkud znám znám tu sympaťačku Lucy – z Life Unexpected. Vypadalo to jako taková dívčí rozjuchaná věc o klucích a svatbě, skoro jak Gossip Girl, ale závěr 1. dílu mě přesvědčil a i další měly hezký sci-fi mysteriózní nádech, lehce ve stylu Continua. Sice je to „seriál“ spíš pro dámské publikum, ale za pár minut sdělí vše, na co jiné potřebujou hodinu a půl, takže vás nestihne nudit. # 2. série: V závěru 1. řady je naznačeno co přijde, ale kromě toho přijde i zcela jiné osazenstvo. Zachovaná je jen myšlenka, která postrádá kouzlo a zbytek je celkem laciný, takže 2. „sérii“ nedoporučuju.(26.8.2012)