ALIENka_

Ty scény s Červeným drakem jsou prostě úžasný, teda samozřejmě když nepočítám scény, kdy se tam objeví opravdovej drak, který má CGI jak z videohry z 90sátejch let. Ale rozhovor Willa s Hannibalem na konci epizody joo to mi chybělo, taková normální schůzka dvou starejch dobrejch kámošů u pivča v hospodě mmm. Teda až na to, že tady chybí jak hospoda, tak i pivčo, no a jak to maj ve vztahu, tak to bych taky ráda věděla, maj mezi sebou složitější vztah než ženský, a to už je co říct. :D Hodnocení: 9/10 červených draků doporučuje ()

helraiser

Scény s Červeným drakem jsou prostě dokonalé a závěrečný rozhovor mezi Wilem a Hannibalem je prostě úžasná záležitost. Jsem opravdu zvědavej s čím příjdou příště. ()

Trevor

Hannibal Lecter navrhne Červenému drakovi, aby zaútočil na rodinu Willa Grahama namiesto svojej priateľky, kedže podľa páchateľa si drak v jeho hlave ako obeť žiada práve ju, on sa jej však zbaviť nechce, čo aj spraví. Willova rodina útok prežije a tak sú Hanibalovi za trest z cely zobrané všetky predmety, dokonca aj záchod. V podstate sme svedkami predlhej analýzy spolupráce Červeného draka a Hannibala, vzťahu Hannibal a Will Graham. Ku cti slúži fakt, že vo filme Červený drak páchateľ zaútočil na rodinu vyšetrovateľa neskôr a aspoň časť príbehu je iná. ()