Exponát smrti (TV film)

Thriller

Československo, 1978, 71 min

"Nejsou zde náhodou upíři?" - "Ne, jen stenologové." Ve skutečnosti odpad!, ale tak upřímně a hezky už sem se dlouho nenasmál. Mirek Donutil top!(21.4.2015)

• Rodriguez

Špionážní drama o skupině, která chce získat informace o průmyslovém tajemství za každou cenu. Jenže nic nejde podle plánu a schyluje se k neštěstí. 35%(6.10.2016)

• argenson

Kvalitám tohoto dílka odpovídá adekvátní vysílací čas na ČT1 ve čtyři ráno. Jako bohužel, ale v podmínkách normalizační brněnské televize se prostě James Bond natočit nedá. Směšný děj s nulovou gradací a nijakým koncem nezachrání ani Iva Bittová a myslím, že ani Miroslav Donutil se ke své postavě ochránce s těžce hipísáckým designem dneska nebude moc hlásit.(12.9.2012)

• qvark

Babiččina knihovna uchovává téměř kompletní sešitové předrevoluční krimi edice Magnet a Napětí ....dají se v nich najít poctivé detektivky bez ideologického balastu....ovšem jakmile na první stránce narazím na anglické jméno je jasné, že jde o špionážní krimi plné imperialistů, které se nezastaví před ničím a takové putují zpátky za vitrínu .... zřejmě některá z nich posloužila jako podklad pro tuhle ptákovinu...jen je mi záhadou, kde se vzala ta pitoreskní postavička Nikoly Šohaje Donutila...(6.12.2012)

• LadyPupu

Thriller z Brna, ty vo*e! Tož to je spíš takovej eurospáj z produkce brněnský ČT. Podezřelé osoby se tady jmenujou Stájls, Stýls nebo Smis, Bittová spíkuje anglicky (jes, nou, oukej...) a vedle bakelitovýho tráboše stojí Mercedes a fakt je tu i Porsche. Sice tu jako ve správným eurospáji nejsou bazény, palmy a holky v plavkách, ale zase je tu Donutil s image Rumcajse, ve zvonáčích a s pořádnou mařenou na hlavě.(24.3.2016)