poster

Babička Ultima

 • USA

  Bless Me, Ultima

Drama / Válečný

USA, 2013, 106 min (Alternativní: 96 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  ***

  Je to citlivé, ale lyrická knížka je plná dotyků s magickým realismem, zatímco film nemá ani magiku ani realismus a je takový prázdný. Občas tedy je náznaky přírodní poetiky. Je to taková přemýšlivá sentimentální bajka, která pojednává o obtížných otázkách s lehkostí.(20.1.2019)

 • kaylin
  ***

  Tohle je takový nenápadný snímek z nového Mexika za druhé světové války. Mluví se zde sice většinou anglicky, ale ta španělská mentalita je zde patrné. Příběh jedné starší ženy, čarodějnice, a malého chlapce je celkem dojemný, na druhou stranu není až tak zvláštní. Jsou zde momenty, které s vámi rozhodně pohnou, ale jsou zde i momenty, které s vámi neudělají nic. Je to škoda. Možná trochu zapracovat na scénáři a snímek by to dotáhl mnohem dál.(5.12.2013)

 • mojma79
  **

  Jako ok ale herecky vykon "kluka" byl tragicky a ani "babicka to nedokazala dohnat :-\ Skoda ... filmy tohoto zanru vyhledavam ... takze pro mne velke zklamani ... Myslim ze to musel citit i Carl :-( a ten scenar :-( Trosku prace by se s nim mohlo udelat(20.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace