Peter Devereaux (P. Brosnan) je bývalý tajný agent CIA, co si užívá poklidného života ve švýcarském Lausanne do chvíle, než jej vyhledá jeho někdejší šéf. Ten jej přesvědčí, aby se vydal na další misi a z Moskvy eskortoval Nataliu Ulanovovou (M. Musliovic) – asistentku bývalého generála Arkadyje Federova (L. Ristovski) a horkého kandidáta na ruského prezidenta. Natalia je totiž ve skutečnosti agentkou pracující pro CIA. Té se podaří získat tajné informace z Federovova trezoru, které jej usvědčují z válečných zločinů v Čečensku. Netrvá to dlouho a Federov si této zrady všimne a chce ji dopadnout. Peter se k ní však dostává dřív než ostatní, ale během útěku je dle rozkazu zastřelena dalším agentem CIA a Peterovým bývalým žákem Davidem Masonem (L. Bracey). Těsně před svou smrtí stačí dát Peterovi usvědčující fotky a říct mu jedno jméno – Mira Filipova. O ní však nejsou žádné informace a jediný, kdo s ní byl v kontaktu, byla Alice Fournierová (O. Kurylenková). Peter se tak rozhodne Alice vypátrat, aby zjistil, proč musela Natalia – ve skutečnosti jeho utajená láska, zemřít. A aby toho dosáhl, je odhodlán se vypořádat se všemi, kteří mu budou stát v cestě. (Česká televize)

RenataD

Příjemné překvapení. Brosnan zde předvedl, že má skvělou fyzičku a umí stále skvěle hrát. Dostal zde navíc dost prostoru aby představil svého hrdinu s dobrým odhadem, vtipem i inteligencí. ()

Chlasta

Film plný klišé klišé a ještě jednou klišé. Scénář k tomuto filmu asi vytvořil automatický robot, do kterého byly nahrány filmy za poslední dvě dekády a on vytvořil jeden kompilát z náhodně vyrendrovaných slov a událostí. Bohužel ani Piercovo přehrávání tomu nepomáhá. Pro mě jednoznačné zklamání. ()

Imyourmather

tenhle filmek byl hmm ... super! je akorát, akce dost, Brosnan jako solidní drsňák, Olga je kost a hlavně žádná zbytečnost. pořádná akční klasika ()

danny79

Pierce Brosnan po letech opet ve slusnejsi roli plni svou ulohu elitniho agenta dobre, Olze Kurylenko to velmi slusi, bohuzel dalsi obsazeni mi prilis nesedlo - obzvlaste Luke Bracey pusobi jak nagelovany metrosexual a ne chladnokrevny zabijak ve sluzbach CIA. Jeho "zmena stran" take diky prostemu scenari nepusobi moc uveritelne. Akce je pouze na prumerne urovni, ale film ma tempo, nenudi a je to slusne becko. ()

daviDyk

Film nenudí, určitě si zaslouží i lepší hodnocení. November Man malinko připomínající Bourna v "horším" podání, ale to neznamená, že nestojí za shlédnutí... ()

PORTER44

Jak to vypadá tak si Brosnan Bondovek užil nějak málo když se vrátil do akčňáku který je tomu docela podobný a ještě se svou bond girl O.Kurylenko.Trochu snímek připomíná i Bourna,akčních scén není tolik s hereckým obsazením i výkony spokojenost ,napětí bylo taky dost ,určitě jsem se nenudil. ()

Herrydos

Zajímaví akční špionážní thriller se skvělým obsazením a pěknou akcí. Brosman si zase zahrál jednou nějakého agenta což mu svědčí lépe než zpěv. Film je dobrý ale co ho hodně podkopává je příběh ten je občas zmatečný a v postavách a jejich úloze v příběhu se lehce slabší diváci utopí což je škoda. Na závěr verdikt: příjemná jednohubka se skvělými herci lehce zmatečným vyprávěním a skvělou akci si ode mně odnáší 4* na plný počet to nemá i díky tomu že za pár chvil po konci filmu budete mít problém si z filmu něco pořádného vybavit což považuji za velké mínus. ()

JerryPilsen

Nečekaná pecka.Několikrát přelité sympatie postav mě udržely po celou dobu v napětí,zvraty vůbec nejsou hloupé a prvoplánovité.Vše dává smysl a Brosnan fakt válí. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /děj/zápletka o ničem jako dycky, celé takové průměrné, nijaké/, + /Pierce + Olga - hlavní lákadla filmu, nějaká ta akce/souboje/, hodnocení - průměrný akční film s ex 007 a ex Bond girl, což je asi tak to nejzajímavější na tomto filmu, Pierce si prostě chtěl ještě jednou zahrát 007 ()

Hurikan_mdx

Docela příjemné překvapení, vzhledem k okolní modré barvě. Občas trochu přehnaně násilný, ale jinak příběh docela příjemně protkaný zvraty. Lehce horší čtyři hvězdy. ()

funesfilm

Pierce Brosnan opäť so svojim charizmatickým pohľadom, v špionážnom deji nabitom energiou, ktorá vyhasína s blížiacim sa záverom. Ako i v ďalších filmoch podobného razenia, zápletku vyvolá dcéra agenta. Prečo nie syn, dvojičky alebo stará mama z tretieho kolena? Škoda teda týchto posledných fáz. Inak, výborné na pozretie. ()

Sokar

Kdybych se měl řídit podle hodnocení které tady vznikne tak se kolikrát připravím o pěkný film. Popravdě jsou mi Vaše slohy fuk a raději si udělám názor sám. Tak zase někdy..... ()

Thuffir

Jasných plných pět. Mělo to všechno. Sice v tom byl malinký kousek předvídatelnosti v určitých momentech, ale vyvážen tím méně předvídatelným. Tohle je prostě klasika a dobře zpracovaná, obsazená i natočená. I základní myšlenka toho, proč se vlastně dělo všechno, co se dělo byla fajn.... ()

Kacenka_73

Pro mě jeden z nejhorších filmů, od kterých jsem čekala něco a nedočkala se ničeho… Prázdné scény tvářící se nadmíru akčně a dramaticky, spleť nesmyslů a na sebe nenavazujících myšlenkových pochodů, které sice možná vykročily pravou, ale nikam nedošly… Kdyby ten film trval o deset minut déle, trumfnul by mnou viděný nejhorší brak, kterým je Sabotáž z loňského roku… ()

bruno84

Pierce Brosnan jako 007 - pecka, ale tady jsem mu nevěřil ani nos mezi očima. Hrozně průhlednej film od začátku do konce, sice jsem se nenudil, ale bylo to hodně zvláštní...no a ten konec kdy profesionální elitní a já nevím jak moc dobrá ruská vražedkyně dostane lopatou po palici a je vyřešeno byl vrchol všeho. Hrozní herci sráží film dolů - teda hlavně jejich výkony. Dávám 50% ale to jen za pokoukání, které si dopřeju vždycky když se dívám na Olinku Kurylenko. ()

mdf

Pierce Brosnan to stále dobře zvládá ve skvělé old špionážní jízdě a Olga Kurylenko je mu skvělá ozdoba.Kdo nečeká nic převratného,může být mile překvapen. ()