LuNaj

Přiznám jsem, že jsem tento film viděl dnes (12.4.2008) poprvé. Doháněl jsem resty a chtěl jsem se na tento "klenot" (alespoň podle hodnocení tady na ČSFD) podívat. Nicméně jsem byl dost zklamán. Na klasické francouzské komedie to nemá ani náhodou. Zaměňovací scény dcery s opičkou jsou jedny z mála dobrých frků v tomto filmu. Na můj vkus je tato komedie někdy až příliš morbidní. Navíc velké množství trapných gagů mi neumožní dát vyšší hodnocení než 2*. ()

Mykhaluu

Já vím... je to hrozné mamlasovství a občas naprosto zoufalé, ale prostě ani po těch letech mě to neomrzelo! :) Odtučňovací kůra - scéna horolezecká!!! :D :) Cyklistikcá pasáž - jedna perla za druhou - preventivně zlomené ruce, milosrdný divák s kbelíkem uprostřed bouře!!! :D :) A taky už víme, že: "Megaprezident je vůl!" Což se ovšem nečmárá na oblohu! :) Scéna s Pínou a pekařem je dost krutá, ale právě v ní ukázal pan účetní, že je uvnitř té šílené kuličky muž a manžel se srdcem bijícím na pravém místě! :) ()

Kubi21

Opravdu bláznivá a dost ujetá italská komedie. Čím jsem starší, tím víc se přestávám smát a začínám kroutit hlavou. Ale jako kluk jsem se u toho báječně bavil. I proto, a hlavně kvůli tomu, dávám 4 hvězdy. Ostatní díly jdou od desíti přes dvě k nule. ()

Kalimdor

Podle mě jedna z nejlepších italských komedií. Až na pár scén je to sranda od začátku až do konce. Určitě doporučuju vidět. ()

petrik11

Tento typ filmov vidieť raz a potom už nikdy. Tak by to bolo správne. Ale autori sa nechali zlákať na ďalšie Maléry a potom to už bola jedna veľká nuda. ()

helrohir

Vynikajúca komédia s množstvom bláznivých situácii. Aj keď ja osobne holdujem skôr novším komédiám, pretože komédie staršieho vydania ma vzhľadom k inému chápaniu humoru nie vždy dokážu rozosmiať, ale Fantozzi je prosto jedinečný a zabaviť ma dokáže vždy. ()

pekas

Je velice zvláštní, že tento 36 let starý film je úplně stejně vtipný, jak byl v době svého vzniku. I když znám vše zpaměti i nazpátek, stále dokáže pobavení a lehký smích vyloudit. I za to si rozhodně 5 hvězd zaslouží. Je to prostě klasika. 95% ()

Pitryx

Bez diskuzí nejlepší ze série o Fantozzim, asi i možná proto, že jsem jej viděl jako první, jako mladý. Změna Liu Bosisio za Milenu Vukotič je prakticky neznatelná. Nemá to děj, nenavazuje to, místy nemá logiku, a přesto se u toho královsky bavím. ()

PlayEasy

Fakticky další skvělá komedie s Villiaggiem, který tomuto filmu dodal ten správný šarm , protože takovýhle kýčovitých sračiček je fakt málo. Další slabina ach jo! 75% ()

Olafsson

Třetí díl Fantozziho je podlě mě nejlepší, ale možná je můj názor ovlivněný tím, že film hráli v televizi pravidelně od mého dětství a já si ho už tehdy zamiloval.. Scéna s karbanátky mě rozesměje i po letech pokaždé když ji vidím. ()

Blazkowicz

Jak se to vezme. Na dobu svého vzniku jsou některé scénky fakt povedené, ale jiné zase totálně nudné. Hlavně ke konci to má spoustu hluchých míst. Samotný Fantozzi ujde. Připomíná mi ale nějaké filmové soupeření o nejlepšího komika. Každá země jednoho má, tak mi Italové taky někoho najdeme. 3-* ()

0verseer

Podarené scénky (“klinika” na chudnutie v Nemecku) striedajú nudné až trápne (loď). Vo svojej dobe zjavne veľmi populárna záležitosť aj v našich končinách, dnes však priemer, ktorý zo svojho čara mnohé stratil, ale miestami ešte stále dokáže pobaviť. ()

DJ Kritik

Moje prvé stretnutie s Fantócim ma skoro odrovnalo a nie len mňa. Výborné komediálne podanie či už maskami alebo situáciami. ()

pOne

Je škoda, že další díly v hlavní roli s postavičkou pana účetního Fantozziho už nedokázaly udržet laťku aspoň v blízkosti té, která byla touto skvělou komedií nasazena. Některá další pokračování byla vysloveně trapná. To se ovšem nedá říct o "Malérech pana účetního". Neměl jsem možnost shlédnout film v originále, ale myslím, že v tomto případě se i dabing povedl. ()

Milivoj

Klasika svého druhu, perfektní bláznivá komedie v tom nejlepším slova smyslu. Sice mám raději komedie francouzské nebo z italských ty s Budem Spencerem a Terencem Hillem, nicméně minimálně tohoto prvního (?) Fantozziho můžu jen doporučit. Ovšem mám drobné varování pro zájemce o originální DVD (v současné době cca 600,- peněz): Dojem z filmu mi notně pokazil cca půlcentimetrový, kontrastně bílý pruh po straně. Není to vada jen mého výlisku/přehrávače, vím minimálně o třech takto postižených. Obraz je v letterboxu, takže se tohoto jevu nejde zbavit ani funkcí pan&scan, a za tu cenu jde o pěkný šlendriján a ostudu HCE a Vapetu, který disk masteroval. :-( ()

BradleyT

Komedie, kterou můžu vidět znovu a znovu a vždy se budu smát a to ze srdce. Hlášky a vtipné momenty jsou nestárnoucí :-) ()