Reklama

Reklama

VOD (1)

Coulson a jeho tým se pokouší zabránit Aidě ve zničení světa. (Disney+)

Recenze (11)

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

World's End funguje jakožto finále 4. řady skvěle. Začít můžeme například hromadou emocionálních momentů, přes celou linku Macka a Yo-Yo ve Frameworku, až po Radcliffovu smrt, která byla prostě úžasná. Vrací se nám Ghost Rider, který nemá moc prostoru, ale je prostě super. A jeho závěrečná scéna, kdy vykouzlí portál z Doctora Strange, je taky velice fajn. Akorát je škoda, že už ho v seriálu neuvidíme. Aida jako záporák byla dobrá, Ghost Rider v Coulsonovi byl cool jak prase a celkově prostě strašně dobrá epizoda, skvělé finále a samozřejmě skvělý cliffhanger na konci, který láká na pátou sérii. Za nejlepší momenty považuji již zmiňovanou Radcliffovu smrt, zmizení Hope ve Frameworku a samotný závěr epizody. Každopádně velice dobré finále. Hodnocení: 80% ()

Reklama

DominikMH 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako.. co na to říct a ten závěr jako.. whaat? Velmi se těším a jsem velmi zvědav co bude v další sérii. Opět krásné momentky s Ghost Riderem.. Jsem moc rád, že Yo-Yo dostala zpět do realného světa Macka. <3 I ta slzička ukápla. A Radcliffe? Ten mi bude hodně chybět. Já si hrozně moc přeji, aby se v 5. sérii objevil zase Hunter a Bobbi. :) ()

MasterD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow! To mi při prvním shlédnutí nedošlo! Pro Maca a Yo-Yo byla framework vlastně způsobem, jak utužit svůj vztah, jelikož se tak Mac dokázal přenést přes svou minulost (ztrátu dcery Hope). Yo-Yo tam navíc byla s ním (přesně v tom okamžiku, kdy ji ztratil), takže jej plně pochopila a empatizovala s ním, a tak se jejich vztah posunul na novou lepší úroveň a už není zatížen žádnými předchozími vztahy! 77% ()

Azurovydrak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná to není nejlepší finále, ale je dobré. Trpí sice totožnými neduhy jako finále předchozích řad, třeba jako když hlavní záporák zařve jak amatér protože na epickou bitvu nezbyl rozpočet, ale co. Ghost Rider tu měl parádní entrée a nechala se mu otevřená vrátka. Radcliffa je škoda, měl jsem ho rád. Ale zbývají tam dost velcí tahouni, aby to Agenti přestáli. A navíc tohle byla ta vůbec nejlepší série, takže zklamání není na místě. ()

Zajímavosti (6)

  • Táto epizóda obsahuje epitaf pre nedávno zosnulého Powersa Boothea, ktorý zomrel v spánku dva dni pred ukončením titulkov. Zohral postavu Gideona Malicka. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama