Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tým se vrací na stanici, nastal čas k návratu. Za pomoci Flinta by to celé mělo vyjít. V jejich cestě však stojí Kasius a jeho poskoci. Kasius dá svým stoupencům látku, po které se stanou víc zuřivější a nebude je lehké zabít. Enoch v Zephyru udržuje systémy v chodu dokud neodejdou. Bohužel k lodi dorazí Kreeské jednotky. Deke mu vyráží na pomoc. (Varan)

(více)

Recenze (6)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"I'm kind of trying to do the whole hero thing here, man. Is that your pep talk? You guys get killed, who saves the world then? I told my parents to not believe in this roach-crap fairy tale, and they went and they died for it anyway. And I'm probably next in line. But there is no way in hell that I'm gonna let some blue Kreeper destroy that machine before I get to see whether or not that damn thing was worth any of this." ()

Azurovydrak 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"I'm gonna beat your body with your own skull!" Skvělé mid-season finále. Navíc Kasius je absolutní frajer, bitka mezi ním a Mackem je obecně velmi nedoceněná a dodává slušnou dávku epičnosti. "I want to watch the light die in your eyes." Až je mi skoro líto, že o tak skvělého záporáka přijdeme tak relativně brzy. Protože Dominic Rains tuhle roli neskutečně zandal. "My father will see me. He will have his world! Not just the sliver Quake left behind." ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama