David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

zerk0

Osobne som očakával nejakú bláznivú komédiu, no výsledný efekt ma celkom prekvapil. Jedná sa o celkom príjemne pozerateľnú záležitosť s množstvom vtipných chvíľ, ktoré sú celkom prirodzené. Celý film stojí na Vaughnovi, ktorý sa svojej úlohy zhostil zodpovedne a konečne po mnohých prepadákoch sa zodvihol z dna. Originálny, vtipný a svieži film by si zaslúžil zrejme vyššie hodnotenie, nakoľko ponúka všetko, čo pohodový snímok ponúknuť má. U mňa 75%. Jediné čomu nerozumiem je, prečo režisér spravil remake svojho pôvodného filmu z roku 2011 Starbuck. ()

chrustie

Posledních 10 minut romantiky a kulervoucí rozkošnosti, napravuje do té doby celkem sterilní, místy až přiblblý komediální odvar. ()

pafka

Mno, V.Vaughn neni zkratka zadny komedialni tahoun, ackoliv jsem si to zkraje myslel. Pak scenarista se taky moc nepredvedl, protoze od pulky to ztracelo stavu, az to nakonec byla zabava velmi sucha, typicky americka, s prestastnym koncem. Proc nemel jen deset deti a tem se mohl daleko vice venovat a mohlo to byt preci jenom daleko vyzivnejsi? Jo, tohle je proste prisleply Hollywood, co dela filmy pro prisleple obecenstvo. ()

waltosin

533 dětí je super výkon a od Vince Vaughna to byl též super výkon narozdíl od naposledy shlednuté sousedské hlídky, kde mu role vůbec nesěděla, ale u spermabanky to bylo přesně jeho a je vidět že stále umí, prodat svůj talent. :) 60% ()

lobo87

Vaughn hraje po x-tý krát svoju klasickú postavu neschopného a nezodpovedného chlapíka, ktorý si však vďaka svojej charizme dokáže získať všetkých okolo seba. Tu mu k tomu autori pridali päť stoviek detí, aby mal koho okúzlovať. Od tohto filmu som čakal viac. Dramatická stránka je fajn, hrá sa s emóciami v akurátnej miere, ale po stránke komediálnej som čakal väčšiu údernosť. Najlepšími momentami filmu boli tie, keď David objavoval svoje deti - herca - čašníka, feťáčku... a pomáhal im. Týchto momentov mohlo byť aj viac. Rovnako ako odhalenie jeho identity mohlo byť emotívnejšie. Napriek tejto kritike je to veľmi príjemný film s rozumnou stopážou a sympatickými postavami (výborný Pratt v otcovskej úlohe)... 65% ()

blondboss

Trošku mi unikla pointa toho, že ten istý režisér natočí s dvojročným odstupom kopírku filmu, ktorý už raz natočil. Pretože toto bola čistá kopírka s tými istými dialógmi aj dejovou linkou, len s inými známejším hercami v americkom prevedení. Treba povedať, že bolo to síce spracované záživnejšie a s lepším soundtrackom, ale nemám dôvod dávať iné hodnotenie ako pri pôvodnom filme Starbuck. A navyše Vince Vaughn mi do tejto role bohvieako nesedel. 70 % ()

DooFooS

Jediná výtka k tomuto filmu směřuje na český distribuční název, který je citlivý asi stejně, jako kdybych názvem Nevrzli si a chcípli prezentoval Romea a Julii. Nenechte se tedy odradit, žádná bláznivá komedie vás nečeká a příběh plyne přirozeně s výjimkou hlavní zápletky, která se ale ve finále ztrácí a ustupuje jednotlivým starostem, kterým se dokážu s chutí zasmát, pokud se tedy zrovna nedějí mně. Pohodový film, který mě zaskočil nepřipraveného a o to víc se těším na další shlédnutí a s trochou štěstí si seženu i kanadský originál. ()

Mikecat

Neviem, čo to bolo, ale komédia rozhodne nie! Darca spermií sa snaží skontaktovať so všetkýni svojimi 500 deťmi z jeho darovaných spemií. Trapne, blbé, ani pár úsmevných momentov nezachráni ()

Domas88

Moc dobrý nápad, který se povedl, pominu tu malinko opět přehnanou snahu maximalizovat problémy, ale zvladli to opět dobře a já se bavil, rozumná komedie plná citů... ()

vodkasesemte

Jo, todle je film, co tě zaujme v prvním okamžiku. Teda poté, co se na sceně objevila Brit. Nemá oko, nemá paži. Celý to tema je divný. My nejsme stejní, ani si rovni. Vím, že vy prasata to už považujete za samozřejmost, ale pravda to není. ()

Vomaczka

To byl zase jednou voser. Od filmu s přitepleným českým překladem jsem totiž očekával bžundu a nějaký ty prasárničky, občas prokládaný nutnejma kecama, abych si mohl v klidu sežrat nachos. Jenže jaké bylo moje zděšení, když jsem pochopil, že jedinou zábavou při sledování týdle chujoviny bude okřikování obtloustlé prasnice, vydávající mimozemské zvuky dvě řady pode mnou. Člověk by totiž čekal, že když už spoluzakladatel applu omylem vyštěká boudu půltisíci čičinek, že se zákonitě musí pobavit. Ale to by nesměli scénáristi viset v průvanu za koule, protože jestli tohle někomu přijde k popukání, tak vřele doporučuji navštívit lékaře, co vám prováděl lobotomii. Jediným plusem nakonec byla rajcovní Robin, na kterou jsem myslel, když jsem večer vyštěkával boudu svý holce za odměnu, že jsem jí vytáhl na tuhle zábavu. ()

suboss

Tento film ma veľmi príjemne prekvapil. Aj keď by som povedal, že je to na hrane medzi 3 a 4 hviezdičkami, priklonil som sa ku štyrom vďaka veľmi dobrému a zaujímavému námetu. Na môj vkus je tam na komédiu síce pomerne málo vtipných momentov, avšak ako taký pohodový nedeľný filmík dokáže nenáročného diváka dobre pobaviť. Palec hore. ()

Jamall

Jak je tu psáno, prostě příjemné překvapení, humor v pohodě bez přehánění, emoce dobrý (na mě se možná tlačí trochu na pilu, ale nepříliš). Herci sympatičtí, asi si zařadím tuhle komedii do kategorie "pohoda k nudnému odpoledni" ()

MorraEddie

Nápad natočit film o super Honičovi,který se skrz nešťastnou náhodu stane otcem 533 mohl vzniknout opravdu jen v hlavě totální zvrhlíka. Tak s tímto názorem jsem k filmu přistupoval. Ale výsledek byl úplně jinde mé očekávání. Pozdravy ze spermabanky je velmi milý film,který skvěle skloubil drama s komedii a opět vám zvedne náladu a zahřeje na duši. Vince Vaughn je v dobré formě a tato role mu sedla jako žádná jiná před tím. ()

hufnagel

Neviem kam chodia naši na tieto názvy,lebo toto sa im moc nepodarilo.Z angličtiny voľne preložený názov je ale krásne dvojzmyselný "Muž ktorý dodáva",či už mäso,alebo spermie.Nebolo to zlé,ale chvíľami rozpačité,ale pobavilo. ()

david666

Musím kladně ohodnotit, že film má přesah a vůbec se tedy nejedná o klasickou komedii s Vincem. Příjemná pohovka na odpoledne. ()

paradoxman

Český název dělá "čest" tuzemským distributorům, ovšem může odradit spoustu lidí od tohohle zápletkou netypického, ale vaughnovsky typicky zábavného filmu. Je to fakt fajn příběh, je to vtipné, ale je to kravina, kterou rychle zapomenu. ()