David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Meridius

Musim rict, ze sem cekal od Vaughna prumer, ale film me prijemne prekvapil. Na konci se to snazi bejt az moc dojemny, ale jinak to bylo dost vtipny, takze budiz. ()

Havaj8

Těch komedií je tolik, že už musej mít speciální kouzlo, aby se to prosadilo. Jako bejt biologickým otcem 533 dětí je fajn námět, ale že by to byla fakt sranda, tam to trošku skřípalo. Takovej obyčejnej rodinnej film, lehce emotivní, ale žádná pecka pro bad náladičku. ()

Figu

Už jen ta myšlenka, že si člověk sám podlahní a za kvalitně odvedenou práci, kterou si sebou pyšně nese v nádobce na chcanky, utrží pěknej tučnej balík, je geniální. Ovšem nesmíte být dárcem moc častým, nemusí se to totiž vyplatit. David se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Svůj termix nosil do spérkabanky minimálně třikrát denně a hle, měl ho tak neobyčejný, že se prostě rozdávalo furt a pořád dokola. Jenže oni děti po čase budou chtít vědět kdo je jejich taťulda... Opět Vincova originální zábavní jízda! 75% ()

rakovnik

Když jsem v pátečním televizním programu uviděl název filmu, rozhodně mě nijak nelákal, neměl jsem chuť na nějakou bláznivinu. Nicméně program byl tak bídný, že jsem nakonec u tohoto filmu skončil. Naštěstí se ukázalo, že film oplývá celkem ucházejícím dějem, který častěji než na crazy strunu, brnká na strunu dojemnou. Příběh byl vyprávěn pohodovým tempem a v příjemné atmosféře, postavy se chovaly celkem logicky a občas jsem se zasmál. Váhal jsem mezi 4 a 3 hvězdičkami, nakonec jsem zvolil 3, které ale znamenají 3,5. ()

Abes

náznaky, SPOILERy:________________: Humor je zde svěží, nenucený, je to fajn, je to sluníčkové. Taky je to ale spousta unuděného patosu, nelogického chování a dialogů. David dělal celý život zdánlivě blbá rozhodnutí, zlom v jeho životě nastává ve chvíli, kdy se on sám a v podstatě celá Amerika k jednomu z nich vrací. Stát se biologickým otcem pěti set dospělých lidí (leč stále harantů) ze dne na den je téma jistě zajímavé. Nějaké poselství, krom toho srdíčkového, se ale stejně nedostaví. Masturbátor zplodil celou generaci krásných a úspěšných newyorčanů jako vystřižených z časopisu. Celu dobu si říkáte, že tady něco nehraje, že takhle by to v reálu nikdy vypadat nemohlo. Děcka bezmyšlenkovitě pořádají hon na čarodějnici. Právně nemají šanci, morálně roztáčejí kolotoč ubohosti. Ta hluboká myšlenka a poselství náhlého přívalu zodpovědnosti a přehodnocení (vybudování) si nějakého žebříčku hodnot, ve výsledku působí strašně jednorozměrně. No a konec? Tím jak Davidovi těch 100 litrů hodili na stůl celý film potopili. Kdyby vzal prachy za žalobu a žil chvíli někde ve stínu, dětem se přiznal třeba za nějakých 5 let, po kterých by si na ono přiznání šetřil třeba darováním plazmy, byli bychom ušetřeni toho vzlyku hodného happyendu. Termín happyend tady totiž získává úplně nový rozměr. Jednoduchá, idylická předělávka dva roky starého námětu. ()

Nach

Film, který nekypí originalitou, ale jeho síla je v tom, že ve vodách, ve kterých se pohybuje, umí kormidlovat zatraceně dobře. Vince Vaughn hraje nezodpovědného týpka, který hledá zodpovědnost. Osud v podobě jeho spermatu mu nadělil přes 500 potomků (konkrétně 533 ale kdo by to od více jak tří počítal, že) a něco kolem 140 se jich rozhodlo svého otce najít. Vince Vaughn jako David Wozniak se rozhodl postupně po tají své děti poznat. A díky tomu nachází cestu jak být lepším člověkem. Zní vám to jako z nějakého růžového románu Daniel Steelové? Tak to byl úmysl. Nicméně tento film není jako příběhy Daniel Steelové. Je to fungující komedie, kde hlavní postava opravdu dokáže zaujmout a místy s ní budete prožívat její trable, ale i se od srdce smát. Tohle se prostě povedlo a já dávám palec nahoru. 75% Zajímavý komentář: Gaia.M. ()

bourec

V poslední době neměl Vince příliš štěstí při výběru rolí,a docela mu docházel dech.Delivery men je ale z jiný škatulky.Solidně zahraný(Vince má fakt charisma),docela dobře vymyšlený.Zasmějete se,hraje to i na city,prostě spíš povedená komedie.Chválim.80%. ()

Streeper

Český název vůbec nevystihuje atmosféru filmu. Možná proto jsem se tak zdráhala se na něj podívat, ale kvůli filmové výzvě jsem musela a jsem za to ráda. Překvapilo mě téma filmu a hlavně jak se se svojí rolí popral komediant Vince Vaughn. U filmu jsem se zasmála, i jsem si pobrečela a jedná se o opravdu kvalitní komedii. ()

JohnRambo

Krásny, originálny a dojímavý zážitok. PS: Vince Vaughn je tak charizmatický herec, že na ňom stojí polovica úspechu. ()

Joges

Za nevšedním názvem a ulítlým námětem se skrývají fragmenty zajímavých osudů, které činí film docela zajímavým. ()

Matrinx

Já bych k tomu měl snad jen jednu kritickou poznámku - rozložení času mezi Starbuckovy děti nebylo optimální. Omezil bych přemoudřelého Vigga a zvedl čas Britt Robertson, který si její charakteristika postavy žádá - její problém je moc složitý, aby byl vyřešen tak rychle... Jinak si snad nemám na co stěžovat, podle názvu jsem očekával nějakou bejkárnu, ale ona je to docela párádní komedie a s dobrým soundtrackem... ()

Martrix

Nebylo to špatné, ale umím si představit, že s lepším a sympatičtějším hercem v hlavní roli, by to bylo o pár procent lepší. ()

Juto

Napriek svojim úprimnejším tendenciám je film ľahko zábavný. Jedinou záchranou je Chris Pratt ako najlepší priateľ Vaughna. 5/10 ()

spitr

Bez dosažení jakékoliv výšky a to buď jako komedie nebo dramatu, je to do značné míry příjemný zážitek, který se zabývá otázkami, jako jsou spolehlivost a vzácnosti života a jednotnost. Tato snaha přijmout poněkud aktivnější roli v životě opravdu mnoha potomků, je poněkud brzký remake Kena Scotta filmu Starbuck 2011 ()

URBAN

Ani bych nevěřil že takováto věc s takovým názvem může takto překvapit . Mělo to příběh , vtip a všechno co musí oddychovka mít . A přitom jak to je jednoduchý koncept . Člověk by si myslel že z toho nemůže vyjít nic dobrého , ale vida může . Zaujme jako komedie a i jako drama . ( 16.3.14/MAC ) ()

dr.fish

To, že se chlap, který v mládí daroval sperma, stal otcem 533 dětí, je vskutku zajímavý námět na film. Byl jsem docela zvědavý, co z toho scénáristé vykouzlili . Když se náš hrdina o svém multiotcovství dozví, chvíli váhá, ale pak začne postupně děti tajně okukovat. Tahle fáze filmu je poměrně zajímavá a myslím, že mělo asi zůstat pouze u ní a pak to nějak nenápadně uzavřít. Jenže: ono se to rozjede, továrna na emoce začne chrlit moře patosu a rázem se z celkem zajímavého nápadu stává jen dokola se opakující klišé o rodině, lásce a porozumění. Druhá polovina úplně zahazuje celý film. Náš hrdina se z toho velkého štěstí úplně podělá, má zbytek filmu slzy ve vočích a je to všechno v pytli. 50% ()

otík

Nenáročná a velmi pohodová komedie s nečekaně civilním a slušným Vince Vaughen. Slulders má spíše vedlejší úlohu a moc romantiky mezi ní a Vaughen neproběhne. Chris Pratt také hodně umírněný a pěkně ztaťkovatělý. Velmi příjemné jsou scény s potomky hlavního hrdiny a i ten závěr je docela slušný. Prostě pohodka, nic víc, nic míň. ()