David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

doogiemus

Aj keď s ideou spermobánk a takýmto oplodňovaním od iných nie som stotožnený, musím uznať, že to bolo pohodové pozeraníčko. Vinco to zahral skutočne dobre, až tak, že mu skutočne prajem 533 detí. Dobrý príbeh, pekné myšlienky, pekné zobrazenie toho, že človek vlastne nemôže mať život pod kontrolou, a že všetko má svoje dôsledky. Mne sa to páčilo. ()

qwentin

OK...je to přeslazené, předvídatelné, s obrovským happy endem, ale co? Podívaná je to celkem příjemná...bohužel každého to asi úplně nenadchne, ale myslím, že ani neurazí...za mě celkem fajn průměr. ()

migl

Kópia filmu Starbuck (2011).Americký výsledok Delivery Man nedopadol o nič lepšie ako predloha,hlavne záver je hrozne patetický až trápny ()

zekon

Nápad originální, nicméně komedie to až moc nebyla. Taková romantická komedie možná, hodně emocí ale to vše ve velmi vláčném nesourodém tempu. Vidět ano ale nic velkého. ()

terordemon

Fajná komédia s originálnym námetom. O chlapovi ktorý ako 20 ročný nič iné nerobil len chodil zarábať ako darca do spermobanky a teraz ma 533 detí. Niektoré scény a hlášky sú geniálne. Má to zaujímavé nápady a nové veci ktoré sme ešte nevideli. Prvá polovica super no potom to už trošku množia kecy o tom ako sa majú všetci radi a ako si odpúšťajú a o zmysle života a blablabla. Ale to už tak nieako patrí k americkým mainstreamovým komédiám. Najlepšia je postava skrachovaného právnika Bretta, ktorý miluje svoje deti vlastným spôsobom. Chris Pratt ho stvárnil dokonale a to je ďalší dôvod prečo sa tešiť na Guardians of the Galaxy. ()

lubica1995

Žiadna komédia plná trápnych scén ( jeleň, ktorý čurá do postele, totálny výpad pamäti deň pred svadbou a autentické zábery s drogovým dealerom.... hoolé baby a kozy, penisy...). Ľahký, stráviteľný príbeh, možno ani nie tak nereálny ( ak sa zamyslíme, koľkokrát môže ísť muž "darovať" spermie...) Samozrejme nereálny, ale aspoň nie trápny. Na spríjemnenie večera je to dobré. Necítila som sa trápne pri sledovaní . ()

fabregas1

Vince Vaughn mě moc nedokáže rozesmát, ale tenhle film beru spíše jako trochu vtipné drama a po hodně nudných Stážistech tohle beru jako malé zlepšení. ()

Epco

Časy kedy sa Vince Vaughn objavoval vo filmoch ktoré stálo za to vidieť sú už asi nenávratne preč. V súčastnosti je rád keď sa dopracuje aspoň k priemeru. Našťastie v tomto filme sa nesnaží byť vtipný za každú cenu a hrá to na civilnú strunu. Chris Pratt ako otec 4 detí pobavil aspoň miestami a Cobie Smulders by sa mala vážne zamysliť nad tým či chce takto nakladať so svojou karierou. ()

NeverEver

Vince nam serviruje presne to, co mu jde nejlepe: blbecky s dobrym srdcem:-) Film je plny jednodussich vtipu a narazek, muzske publikum je oceni jiste vice:-), a utika docela rychle. Muzeme se pozastavit nad realnosti zapletky, ale to k tomuto druhu filmu nepatri. Vypnout mozek, vyndat vychlazene pivo z lednicky, nohy na stul, dve kocicky kolem a prijemny vecer je zarucen. 3*** (a chlapci - masturbovat radeji jen doma, sperma neprodavat, nikdy nevite kde skonci a co z toho vznikne:-) ()

Poutnice

po hodně dlouhý době komedie, u který jsem se bavila po celou dobu - nesklouzávala k trapnosti, i když k tomu měla příležitost. Tenhle film se jednoznačně povedl, takže za tu absenci trapnosti hvězdička navíc :) ()

Chlo0opek

Vince se na takového otce určitě hodí, téma je neotřelé, ale zas že bych po shlédnutí trpěl touhou vidět tento snímek, to ani ne. Zkrátka na takové jedno podívání, sem tam zasmání je to určitě dobré.. ()

Archvile

Ken Scott si mal najprv niečo prečítať o genetike, darcovstve a umelom oplodnení než splodil takúto sci-fi kravinu. ()

Gyl

Překvapilo mě, jak moc se dá vytěžit z tak pitomého tématu. Film sice začíná podobně blbě jako všechny filmy s tímhle hercem, ale velmi záhy se z něj stane taková psychologická rozborka sborka, že nestačím mrkat. Každopádně je to takové překvapení, že dám ve finále 5 hvězd. Za snahu :-) ()