Reklama

Reklama

Paul Voigt, úspešný zamestnanec agentúry Happy End , ktorá pomáha párom rozísť sa rýchlo a dôstojne aj v komplikovaných situáciách, si nečakane skomplikuje svoj vlastný život, keď zachraňuje zúfalého klienta pred samovraždou a zároveň príde o vlastnú priateľku Natalie. Zrazu sa musí zamyslieť nad zmyslom svojej práce a kariéry, o svojej vlastnej láske a vzťahu. Paul snaží pomôcť svojmu klientovi Totovi Kuhlmannovi, s ktorým sa rozišla priateľka Kati a vyhodila ho na ulicu. Paul prichýli čerstvého bezdomovca Tota v svojom dome a zamestná ho ako šoféra v agentúre. Keď Toto zachráni Paulovi život pred streľbou rozzúreného otca nešťastnej klientky, stanú sa z nich priatelia, ale vzájomná úprimnosť a následne odhalené tajomstvá im prevrátia profesionálne aj súkromné životy hore nohami. Do hry sa opäť vracajú ich bývalé priateľky Natalie a Kati s jej dcérkou Jenny. Obaja musia prehodnotiť svoje súkromné životy a znova popremýšľať o svojich stratených láskach a vzťahoch. (TV JOJ)

(více)

Recenze (15)

Holubicqa 

všechny recenze uživatele

Výborná, vtipná komedie s vážnými momenty. Německá tvorba se vážně zlepšuje, Matthias předvádí skvělý herecký výkon, když se rozzlobí, jde z něj vážně strach. :)) Milan Peschel a jeho psí oči dostanou snad každého a je krásně ulítlý. Bavila jsem se od začátku do konce, sice trochu předvídatelného, ale i tak velmi milého. ()

evapetra 

všechny recenze uživatele

Paul svědomitě vykonává práci zaměstnance agerntury, která pomáhá párům bezbolestně ukončovat vztahy. Celkem se mu daří, až do chvíle, kdy narazí na Tota, který se s rozchodem se svou vyvolenou a s náhlou samotou nehodlá smířit. Pověsí se na Paula a rozjede tak kolotoč více nebo méně komických situací. Nejzábavnější a nejvtipnější je přibližně první třetina příběhu, pak už to s humorem jde trochu z kopce, i když jsou oba hlavní přestavitelé opravdu velcí sympaťáci. Možná by filmu slušela o něco kratší stopáž. ()

Reklama

rockwoman 

všechny recenze uživatele

Jeden dobrý přítel mi řekl: "Láska není nic pro zbabělce." ...Jak se s někým rozejít v klidu a hlavně s citem zařídí rozchodová agentura Happy End. Občas se to sice neobejde bez modřin a pořádný dávky adrenalinu, ale to už je riziko povolání. Milan Peschel v roli citlivýho, mírně praštěnýho Tota, učitele tance a experta na vztahy neměl chybu. :-) Němci opět příjemně a vtipně zaperlili. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Schweighöfer se rád staví o role cool mladíka, který zrovna prochází životní proměnou, na jejíž konci vyjde jako člověk, který si začíná uvědomovat pravé hodnoty naplněného života. Jeho průvodcem a (samozřejmě nevědomým) „učitelem“ je tentokrát Milan Peschel představujícího člověka tak upřímného a přímého, až to hraničí s mentální zaostalostí. Snímek je nejen příběhově, ale též formálně prost jakékoliv snahy o individualitu, či vlastní přístup k látce. Jen těžko tak zbudí větší než vlažný zájem. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Vtipná i vážná pohodovka, ze které sálá optimistický náboj.;Podobná německá komedie, jaké točí Til Schweiger. Působila na mě trochu jako Všechno nejlepší!. Říkám jim film s blbecm (případně opruzem), je to něco na způsob Blbce k večeři. Zkraje byla vtipnější; scéna se špekounkou, lezbičkama a autem byla trochu přehnaná. Ale jsem moc rád, že Matthias Schweighöfer. podobně jako třeba Til Schweiger, ukazují, že německá nenáročná tvorba nemusí vypadat jako ty braky, co plodí Pilcherová. # A mimochodem, ve filmu není ani zmínka o Paulových rodičích, jak tu tvrdí Jocker94. # [viděno: monitor, 5.1, EN sub] # příběh *** | hudba **** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych si znovu *** ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama