Osudové léto

Scénografie:

Tom Meyer

Kostýmy:

Susan Matheson

Totální relaxační film nic od něj jiného nečekejte. Prostě se na něj jednou podíváte a víckrát si ho už nepustíte. Jsou zde hodobožové slečny v bikinách :) Děj filmu připomíná celkem vyprávění o krtečkovi jak si šil kalhotky a stejně jak krteček po všech patáliích kalhotky ušil, tak naše hlavní hrdinka všechno zvládne a samozřejmě to skončí happyendem ....(17.10.2008)

Mělo to začátek, střed a konec :o) Celkově by si film zasloužil celkem solidní 3 hvězdičky. Nicméně faktem jest, že jsem se u toho nenudil a to je na nedělní odpoledne v produkci našich televizí, velký zázrak. Kamera velice pěkná a hudba taky, ale hlavně to mělo nějáký děj, což sle mého spoustě filmů chybí. Za což 4h(5.7.2009)

Mám ráda sportovní filmy a filmy o soutěžení, ráda sleduji snahu vyhrát nad jinými i nad sebou samým. Tyto obří vlny na Havaji jsou pro běžného smrtelníka vrcholem strachu už jen od pohledu, natož tam být a utkat se s nimi... A to jsem odjakživa trpěla fóbií ze žraloků ve spojení se surfingem. Teď vidím, že umřít se dá i bez nich. Vzdávám velký hold všem takovým odvážlivcům! Luky dávej pozor čeče, i na Zélandu to musí být pořádný fičák.(11.1.2015)

• lennyd

Nedávno jsem tu psal definici filmu pro teenagery (tuším ke snímku Winter Break). Tento film je nachlup stejný, jen místo partičky kluků je zde parta holek, místo lyžování surfujou. Stejná zápletka, prostě ... skoro stejný film. O hvězdičku navíc to má proto, že tyhle holky jsou fakt krásný. A pokud vás baví surfing (ne ten po netu :) tak si klidně ještě hvězdičku přidejte...(22.4.2004)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +krásné na pohled (je fakt na co koukat), slušný soundtrack, Matthew Davis je sympaťák v každém směru -po druhém zhlédnutí mohu potvrdit, že zábavné je to jen jednou/// Film o snu s příměsí dobrodružství, krásné romantiky a v poslední třetině solidního dramatu. Tak trošku tři věci v jednom. Tu prostřední část bych si mohl pouštět pořád dokola. IMHO Kate, Michelle a Mika v jednom filmu je taky tak trochu sen :-)/// Celkem 75%///(28.8.2007)

• - Michelle Rodriguez točila všechny scény na surferu bez kaskadéra. (Chipsonator)