Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Tommy si doma najde opravdu nečekaného spojence, aby si pojistil dohodu s Jackem Nelsonem. Tommyho dcera Ruby se svěří se znepokojivým zážitkem. (Netflix)

Recenze (12)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ponuré, temné, postavy mdlé a bez života. Ne nadarmo se občas říká no alcohol no fun. Pro hlavního hrdinu to platí zaručeně, pro tvůrce těžko říct. Účast es ve vedlejších rolích mohla být mnohem intenzivnější. Politické příběhové podhoubí může mít solidní potenciál, ale je potřeba kopnout do vrtule a pořádně rozjet Peaky fuckin Blinders mašinu. ()

Punki_MeT 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"And look at us now, ay?", "Yeah, fucking look at us, take a good look Tom, couse none of us will be here for long. Fuck opium and presidents" ....etc. dál se mi to nechce vypisovat.    Absolutně skvělý díl...ty hlášky které tam padají atp. naprosto legendární...dokonce ZA MĚ se rovná "první" sérii a fakt prozatím jsem si "šestou" sérii mega užil. Skvělý díl ()

Reklama

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět intenzivní darkness a docela až mýtická cikánská magie, která se prokresluje do všech postav. Jistá revoluce, či změna od předchozích sériíí a ta soustředěnost do Tommyho čisté hlavy, to je něco precizního. Politická linka mírně průměrná, oproti jiným epizodám a rodinná linka Shelbyů mi taky mírně chybí, i přes super pasáž s Arthurem, kterému přeju relapse a víc prostoru na kameře. 4 epizody nás dělí od finále, je čas to rozjet po vzoru Peaky Foookin Blinders ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Příznivci Britského svazu fašistů, který vedl sir Oswald Mosley (Sam Claflin), byli známí jako „černé košile“ podle uniforem, které nosili. (LUKICKK)
  • Exteriér budovy, kde Tommy (Cillian Murphy) promlouvá k labouristům z jižního Birminghamu, je Salford Lads Club, který je vyobrazen na vnitřní straně obalu alba „The Queen is Dead“ skupiny The Smiths. (LUKICKK)

Reklama

Reklama