Norma chce kandidovat do Městské rady na uvolněné místo po radním Bermanovi, který se stal obětí autonehody. Také musí zaujmout stanovisko k nepokrytému dvoření rozvedeného právníka George. Norman zažije další výpadek paměti a starostlivá Cody se o tom zmíní před Emmou, což mladíka rozlítí. Dylan se v nemocnici probere a konečně se setkává se svým nejvyšším šéfem. (Česká televize)

Trevor

Zatiaľčo Dylan sa zbližuje po záchrane Zanea so svojou šéfkou a Norma je zaneprázdnená kandidatúrov do mestskej rady, v ktorej sa jej dostáva nečakanej podpory, Norman má ďalší zo svojich výpadkov potom, ako spolu s Cody navštívia jej dom a prekvapí ich návšteva Codynho otca. Pri spoločnom stretnutí Normana, Cody, Emmy a jej priateľa sa skupinka zabáva skokmi do vody, ktoré Emma vzhľadom na zdravotný stav nezvládne a takmer sa utopí. Norman Cody vyčíta, že Emmu na skok nahovorila príliš agresívne, čo Cody vystraší a tak sa nasledujúci deň Emme zverí že vie o Normanových výpadkoch. Emma to pre zmenu oznámi telefónom Norme práve v čase, keď má Norman robiť skúšky na vodičský preukaz a tak sa inštruktora opýta, či môže Norman šoférovať. Ten to rezolútne odmietne a tak naštvaný Norman odchádza za Cody vydiskutovať, prečo mu spôsobila tieto problémy napriek tomu, že ju prosil aby si to nechala pre seba. Tam sa dostane do konfliktu s Codyiným otcom a ten pribudne na zoznam Normanových obetí.Po dvoch nudnejších dieloch seriál opäť ožíva a až na reakciu inštruktora autoškoly prináša skvelé predstavenie so skvelými hereckými výkonmi. ()

LachtanShows

Na Bates Motel mi asi nejvíc vyhovuje délka epizod, hravě se dají smlsnout dvě za večer a udržet si přitom snaživé tempo, kdy se pořád něco děje a neexistují žádné hluché scény. ()