ClimbVibe

Jestliže je tenhle film metaforou puberty jakožto karneval trapnosti, tak by si zasloužil 5 hvězd... Když odhlédnu od toho, že je chvílemi opravdu nechutný (těch tekutin tam bylo nějak moc), tak pořád oceňuju, že v UK dokáží natočit blbost, která se dá ale zkouknout celá - narozdíl od českých panicůnaniců a jiných odpadů. Takže opravdu, ale opravdu dobré dvě hvězdy! ()

Haymar odpad!

Tak tohle tedy opravdu NE! Fekální (ne)humor a trapné vugarity toho nejhrubšího zrna, vrstveny nahodile na sebe, bez jakýchkoli zábran! K tomu navíc příšerné herecké výkony! Totání výsměch a úrážka diváckého vkusu, vedle kterého jsou i Prci, prci prcičky 4 a 5 oskarová díla! Klub sráčů mě opravdu dožral - pro mě jeden z nejhorších filmů vůbec... ()

tokyno odpad!

Bohužel jsem se neubránil tomu, že jsem to zapl.. Zajímalo mě, jestli je to opravdu tak hrozné, jako se píše zde v komentářích... A ejhle, je to opravdu takové, možná ještě horší. Nevím, jestli jsem někdy viděl nechutnější film.. Je možné, aby Ed Bye, který se podílel na Červeném trpaslíkovi udělal něco takového?!.. Pokud ještě někdy někde v půjčovně uvidim jeho film, vyhnu se mu o 100metrů a raději si půjčím American Pie, protože i to je o třídu výše než toto.. ()

Prochy38 odpad!

Ale totální. A to i když jsem to viděl ve svých snad 16 letech. Kdy jindy by mi to teda mělo přijít vtipný?? 0,44 * jen za to, že tam nejednou projde spousta hezkých holek... ()

Savel

Filmový průmysl potřebuje nejhorší film všech dob, aby ty lepší filmy vynikly.....tento film jistě má titul naschvál! nejhorší a nejnechutnější komedie pro přisprostlé rozívené adolescenty......aneb...film mé puberty....legrace....(vidět to poprvé dnes, tak samozřejmě odpad největší:D) ()

Ještěřák

NECH TOHO, PERRY! ZABEJVÁM SE VZNEŠENĚJŠÍMA VĚCMA JAKO... [STŘIH, VIDÍ DÝZU] MOPEDY! ALKÁČ! PAŘBA! VIDÍM JÍ PODPRDU!!! --- [1] V pubertě jsem film považoval za zdařilou komedii, dnes jej považuju za geniální parodii. [2] Českou verzi s opravdu mnoha "inovativními slovíčky" musím chtě nechtě hodnotit jako zajímavou a rozomilou. [3] Je to prostě sranda jak hovád, vím, že by za dané sračkovité substance neměla, ale je, a já jsem přesně ten pravdomluvnej týpek, co vám to klidně řekne (a ještě dodá, že nemá rád Forresta Gumpa a nenávidí větší část hrabalovských filmů). --- KOZY VZHŮRU, BAZI. DÁVEJ POZOR, MĚCHUŘINO, TY PLATNĚ NEJSOU ŽÁDNÝ BÉČKA :-) ()

Teabag

Já vám nějak nevím... Nejsem puritán a "sprostý humor" mi není nijak cizí. Co ale opravdu rád nemám, to je samoúčel. A zdá se mi, že Kevin a Perry jsou prostě blbci per se... A nic víc. Ve srovnání třeba s Jay and Silent Bob Strikes Back je tahle hříčka naprostý provar. ()

Marrty3

stupidně vtipný...ale mě to bavilo...chvílema hnus,ale aspoň to neni jak každá teen komedie,tohle je správná prasárna... ()

vorry

Vynikající anglická komedie. Ty hlášky tam...... no tvl...... prostě nářez...... nezapomenutlený. "Zrzavej chlup" a "Tragéd" jak jim říká "Paul Bulva" jsou borcí. Navíc je ve filmu spoustu super mixů od Paul van Dyka a DJ Tiesta. Jeden z mnoha dialogů: "Jak páreček čuráků" - "No to tedy jsme" - "Nééé my .... moji rodiče" nebo: "Pane a paní Petersonovi, dáte mi chleba s marmeládou?" :DDDDDDDDDDDDD Jo a abych nezapomněl ..... ten českej dabing je jakt famózní. ()

J*A*M*A*L

Tak zde byly hlavní postavy snad největší retardi co jsem viděl.Ale neskutečně se mi to líbilo.A rozhodně nejsem mrtvej.Jak se na to tak nějak koukám tak zřejmě tu jsou ty lidi kteří pro film hlasují pěti hvězdičkami a ty lidi kteří hlasují odpadem.Britské filmy miluju snad nejvíc ze všech a především to jsou komedie.Já osobně miluju komedie a tato Britská komedie patří k těm které mám opravdu rád a tento film se mi hrozně líbil i když to snad je ta největší debilita.89% ()

klertecka

Je to zvlastni.. jako pubertacka jsem klubem sracu opovrhovala, a kazdym, komu takova odporna ubohost prisla vtipna a skvela. Byl to pro me nejhorsi film na svete, a to jsem vydrzela jen prvnich 10 minut. Ale jak sel cas, davala jsem tomu pravidelne sanci, brala jsem to jako svoji osobni zkousku, jak dlouho vydrzim tentokrat. Az kdyz jsem si to pustila asi po pate, pristihla jsem se, ze jsem to dokoukala cely a ze to proste zeru. Nevim, jestli jsem jen musela dospet k uvedomeni si geniality skryvajici se v tehle demenci, nebo jsem se vymanila z pubertacke pozy a dala pruchod svymu ja, kazdopadne mi tyhle etapy prijdou trochu prehozeny. no,porad je to nejdebilnejsi film na svete. to je prave super ()

orkadimenza odpad!

Skoro stejné jako Trhni si! Akorát místo namyšlených pipin jsou v hlavních rolích kluci (jestli se tak dají vůbec nazvat, čtyřicetiletí herci v rolích středoškoláků, jako vážně??). Podobně sračkoidní a nechutné (blitky a jebáky by se dali přirovnat k padajícím kondomům v Trhni si), až jsem musel zrak odvracet, protože tak špatný film jsem neviděl poměrně dlouho. Tohle by se mělo brodit v hlubokých žumpách na spodním okraji šedých nejhorších filmů. ()