Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Hakha

Doporučuji, abyste se na tento film dívaly nalačno, jelikož tak stupidní a nechutnou podívanou jsem ještě neviděl. Snesu toho hodně, ale tohle je opravdu moc. Nejen, že je to naprosto nepovedená snaha zkopírovat mnohem silnějšího bratříčka "Noc v Roxbury", ale také ve všech směrech v čem film Johna Fortenberryho vyniká, zde prudce zaostává. Kdyby se mě někdo zeptal na nejhorší film, který jsem kdy viděl, tak řeknu tento...(7.9.2007)

• Stanislaus

Dvojice naprosto vypatlaných vymaštěnců se snaží prorazit "hitem", ve kterém zní opakovaně "Já bych šukal, až bych pukal, kozy, kozy ... ". Tady je zřejmě něco špatně a mně je špatně z tohoto ... "filmu" či jak bych to měl vlastně nazvat. Nechutné scény alá plovoucí hovno či vymyčkávání beďarů opravdu nepatří do seriózních komedií. A samotnou třešničkou na dortu byl ten imbecil Bulva. Ta jedna hvězdička nejspíš za odvahu něco takového natočit a pustit to do éteru.(2.12.2009)

• decouble

Nikdy nepochopim, jak se to někomu může líbit. Scéna, ve které hrdina ve vodě spolkne svůj exkrement, je asi ta nejubožejší filmová bída ze všech, a to nemluvím o mačkání beďarů a scéně, kdy jsou hrdinové tragicky pobliti, přičemž režisér v této sekvenci navíc hraje na smutnou notu. Nerad používám vulgarismy, ale tady se nedá použít jiné slovo než SRAČKA! A nezachrání to ani skvělý Rhys Ifans jako DJ Bulva.(30.4.2007)

• Radiq

Chápu to špatné hodnocení a tu hromadu odpadů a že to asi nebyl moc úspěšnej film (i když v UK prej nejnavštěvovanější komedie roku 2000?), protože ti dva byli fakt dementi prvotřídní kvality. Bylo to hodně trapny. Ale taky ujety. To, že dva nadržený puberťáky hráli skoro 40letej chlap a ženská, kteří navíc vypadali jak paka a dělali jenom ksichty, to není moc dobrá vizitka. Ale já jsem se kupodivu několikrát musel dobře zasmát, i když Perry (co ho hrála ta ženská) nic moc, ale teda to jak vypadali, už jenom to mě rozesmálo. Prostě ti dva jsou original gangstas, to nikde jinde neuvidíte. Oceňuju vysoce kvalitní soundtrack, tady si tvůrci vybrali z toho nejlepšího elektronické hudby té doby. Kultem se pro mě stal DJ Paul Bulva, jehož pití panáků okem, chch, to nemá chybu. Myslim, že celej film vystihuje text songu, kterej se povedlo do češtiny přeložit jako "Já bych šukal, až bych kukal. Kozy, vozy! " Takže jestli na to máte žaludek, tak tomu klidně dejte šanci, i když je to místama hrozná sračka. Jo a ten českej název parazitující na Klubu rváčů, to je ubohost.(28.3.2018)

Co dodat hodně lidí si myslí, že tenhle film je hrůza,já si to nemyslím. takovéto příběhy má asi každý no jen nějaké.Tenhle film je pro mě fakt ten nejlepší na světě a vy ho řadíte skoro až na dno viděl jsem ho už asi 30*a můžu se na něj podívat kolikrát chci a vím, že mě nezklame.Pohodová muzika, herecký obsazení dokonalý,komedie u které se tlemíte od začátku dokonce. Určitě jste neuhodli,že Kathy Burke hrála v tomto filmu Perryho, já jsem to tedy poprvé nepoznal a hrála to ženská. I ten příběh je super prostě dva pubertáci zabývající se muzikou, každej má svůj styl tak ho nepotápějte jako tenhle film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kdyby tady byla 10 tak mu ho dám!(11.12.2005)

• - Když Kevin s Perrym nastupují do limuzíny, tak obr Baz nastupuje dopředu zprava, v dalším záběru je ale vidět, jak sedí a řídí vlevo. (juta)

• - Kevin (Harry Enfield) byl se svými rodiči a Perrym (Kathy Burke) na Ibize ubytovaný ve městě Santa Eulària des Riu. (juta)

• - Natáčelo se od července 1999 do srpna 1999 v Londýně, Watfordu, hradu Dover ve Velké Británii a na Ibize. (didas)