Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Sokkk_y

Moji pubertální spolužáci, kteří považují filmy tohoto typu za skvost kinematografie, pořád o Klubu sráčích básnili. Po půlroce jsem se nechal přemluvit a podíval jsem se na tuhle kravinu také. Výsledkem byl můj znechucený zelený obličej. Takový hnus, nevtipnost, nechutnost jsem snad za svých pár let života nikdy neviděl. Ještě když si teď vzpomenu na vymačkávání beďarů, plující výkal v moři, zvracení z balkónu na diskotéce, obrátí se mi žaludek vzhůru nohama :-///.___Abych to tehdy vydýchal, musel jsem si pustit dvakrát za sebou Chicago, aby mě nervově a hlavně "žaludkově" vyrovnalo....Klub sráčů nikomu nebudu doporučovat, protože nechci ručit za případné poruchy v trávicím soustavě. P.S. Ještě teď se divím, že je "film" teprve 172.(27.5.2006)

Slizký, umastený a ztoporený výstrek. Je to desná uchylná sračka, ktorá sa nehraje na nič než je. A tá úprimnosť sa mi páči na Klube sračov. Rhyp Ifans geniálny. A pri pesničke "ja bych šukal až bych kukal" (z videoklipom)-v závere som doslova umieral.***Opáčko nutné! Pri niektorých scenách človek zomiera-to nehovorím o konci!(1.9.2012)

• LaciLC

Je to snáď možné? Takýto neskutočne blbý, nechutný a trápny film sa mohol vôbec niekomu páčiť? No, podľa hodnotení to tak je a pre mňa je na tom najhoršie, že som sa na ňom občas zasmial aj ja. Jednoducho tu záleží od prístupu, ak mám ja pravdu povedať, radšej by som ho vôbec nikdy nepozeral. Vlastne som do poslednej chvíle nevedel ako mám tento film ohodnotiť. Nakoniec však zvíťazil zdravý rozum.(16.6.2007)

• charlosina

Nechutná slátanina bez špetky humoru, která mi do uší narvala hudbu, při níž (ačkoliv nebyla rytmicky špatná) mi naskakují pupínky, jelikož se mi hned před očima objeví dva hnusní týpci, kteří uvažují, jak si zmastit frajera. Omlouvám se za to vyjadřování, ale tohle je taková hovadina, že to ze mě leze samo.(9.9.2008)

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

• - Teenagery Kevina a Perryho ztvárnili herecka dvojice, jíž bylo v době natáčení téměř 40 let. (juta)

• - V úvodu filmu, kdy vejde Kevinova matka (Louisa Rix) do pokoje, zahodí Kevin (Harry Enfield) knížku, přičemž je možné zpozorovat, že zůstane opřena vedle postele. O několik záběrů později tam však není. (Armin82)

• - Když Kevin s Perrym nastupují do limuzíny, tak obr Baz nastupuje dopředu zprava, v dalším záběru je ale vidět, jak sedí a řídí vlevo. (juta)