Klub sráčů

Kevin & Perry Go Large

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

FILm jsem viděl už nejméně 10 x. Skvělá komedie, skvělé herecké obsazení a parádní hudba!!!!(18.7.2006)

• Djkoma

Je to nesmyslná kravina, které bych klidně hnedka odpad dal, ale nejde to. Já se u takového filmu smát až samotného děsí mě to! Pochybuji, že by se tomu stalo i podruhé, ale z toho si nic nedělám. Už jen za pár těch úsměvů mě k vyššímu hodnocení rychle přemluví, ale o doporučení nebo snad opakovaném shlédnutí se nedá mluvit.(3.2.2005)

• Rosomak

Už po několika minutách se mi chtělo nepřekonatelně zvracet...(1.11.2008)

Tenhle film je tak neskutečně blbej, až v tom lze spatřovat určitou genialitu - vážně, natočit něco tak debilního, to už vyžaduje určité schopnosti..! Některé scény jsou fakt vtipné (koupání v bundách) jiné nekoukatelně trapné. Poměr četnosti výskytu mezi těmito scénami je bohužel asi tak 8:1 ve prospěch špatných a celkově si tohle "ďílo" nic jinýho než odpad nezaslouží, ačkoliv se u toho občas i šíleně zasměju. Já nejsem tvůj otroook!:)(8.11.2004)

• BadoXXII

Ibizááááá.(18.6.2009)

• - Klub Amnesia je na půli cesty mezi městem Eivisou a San Antoniem a jezdí tam patrový discobus. Vstupné stojí podle aktuální akce v rozmezí 25 až 55 euro a pivo lze zakoupit za 10 euro. (juta)

• - Ve chvíli, kdy si Kevin a Perry vyhrabávají díru do písku na své přirození, tak má Perry vedle sebe položenou kameru. V dalším záběru, kdy se plazí do moře, kamera zmizí. (juta)

• - Když Kevin s Perrym nastupují do limuzíny, tak obr Baz nastupuje dopředu zprava, v dalším záběru je ale vidět, jak sedí a řídí vlevo. (juta)