Sabrina je napůl člověk, napůl čarodějka a žije dvojí život jako obyčejná středoškolačka a čarodějnická učnice. Jakmile se tyto dva světy střetnou, Sabrina se bude muset utkat se svými nepřáteli a zároveň udržet v tajnosti svou čarodějnickou identitu. (Disney Channel)

unclejack

Hodnotiť seriály ako tento je vždy ošemetné. Neviem si prestaviť, aký dojem zanecháva Sabrina v detskom srdiečku a zatiaľčo ja frflem na animáciu a iritujúceho dabéra pre kocúra, je možné že nejaká mladá dáma prežíva jeden z najkrajších momentov v rámci programovej ponuky Disney Channel. A naozaj, akonáhle sa nepokratecky pozriem na ponuku seriálov pre dievčatá na zrejme najpozeranejšej detskej stanici - nepočítam také ako Minimax alebo duck.tv, to je pre úplné mrňatá - predstavuje Sabrina zrejme najlepšiu voľbu. Miestami je vtipná, miestami naivná, ale vo výsledku zanecháva skôr lepší dojem ako horší. Myslím si, že tým, že balansuje presne na hrane 50tich percent sa dostala na pozíciu, kde asi aj po práve patrí a po odstrihnutí Totally Spies z Disney predstavuje Sabrina vhodný a možno že aj úspešný ekvivalent. ()