Jeden kněz má podezření, že se v centru pro mládež prodávají drogy, a požádá Lucifera o pomoc. Amenadiel a Malcolm si důvěrně popovídají. (Netflix)

Esgalnor

Sešup dolů, zatím nejslabší epizoda. Postavy se vyvíjí pomocí těch nejblbějších Hollywoodských klišé, Lucifer měkota moc nefunguje a zvraty zde byly hrozně předvídatelné. Díl se snažil hrát na city, ale byl to jen kýč. A postava Chloe je fakt strašně mimo, pokud jí nepřijde divný, že Lucifer zvládne jednou rukou zvednout toho tlusťocha. Zachraňuje to hlavní dvojka a jako oddechovka to je pořád fajn. ()

Remivsremi

Vývoj Lucifera a jeho osobnosti je neuvěřitelný. V kolika seriálech se postavy chovají pořad stejně po dobu několika řad? Mnoho počinů krachne na tom, že tvůrci buď nechtějí nebo neumí správně pracovat s postavou. Tady zatím máme ukázku, jak se to má správně dělat. ()

Necrotongue

Devátý díl byl pro mě zatím nejslabší. Lucifer byl nechutně rozněžnělý, celkově se tady hrálo na city, a i když je téma jasné už podle názvu seriálu, tady už na mě bylo toho velebení Nejvyššího příliš. ()

ReneeS

Ztrácí to dech a začíná to být nějak ucajdané. Což je na jednu stranu škoda, protože ďábel najednou není moc ďábelský. Na druhou stranu, já cajdáky ráda a to jak hraje na klavír mi příjde mnohem zajímavější než řešení nezajímavých zločinů. ()