Reklama

Reklama

Lucifer - Série 1 (2016) (série)


Vezmi mě zpátky do pekla (S01E13)

(epizoda)
  • USA Take Me Back to Hell

Obsahy(1)

Lucifer, falešně obviněný z vraždy, spolupracuje s Chloe, aby očistil svoje jméno. Amenadiel bojuje se smrtícím protivníkem. Lucifer požádá o laskavost. (Netflix)

Recenze (11)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Stop! You lied to me about being a doctor, so you could manipulate Lucifer, who is actually your brother. Somehow. Do you realize the ethical position you put me in? And you. Let me guess. You were going to make a sexual joke about putting me in a position?" ()

rashaverak odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To takhle stojite jako neohrozena policistka, mirite zbrani na podezreleho spolecne se svymi spolupolicajty, stojice tak asi ve vzdalenosti 10 metru, svetelne podminky pomerne dobre a podezrely najednou zmizi. Policistka ktera rozhodne neveri na nadprirozeno prohlasi, vsude to tady prohledejte, nemuze byt daleko. Syndrom posledniho dilu sezony opet uraduje, scenaristicka nemohoucnost nejvyssi kvality. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Víš Trixie, zahrajeme si takovou hru, snad abys nebyla tak vyděšená. A pak si pojďme povídat u mrtvoly. Závěr nebyl úplně špatný (jsem moc ráda, že můj odhad nebyl správný), ale taky nebyl žádná pecka. A ten úplný závěr? Hele jsem trochu zvědavá a kouknu i na druhou řadu. Ale popravdě... je to spíš s obavami, než s nadšením. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama