Reklama

Reklama

Lucifer vyšetřuje vraždu dětského psychiatra a Ella přemýšlí nad tajemstvím, které skrývá už od dětství. (Netflix)

Recenze (7)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Can I help you get that off? You know, when I was about your age, I was in a car accident. It was pretty bad. I saw lots and lots of blood. I know how scary it can be. But you're gonna be okay. I promise." ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pětadvacátá epizoda třetí řady byla převelice nudnou záležitostí a mně se vůbec nepodařilo přijít na to, proč ji vůbec někdo natočil. Byl to vlastně jen takový bonusový díl zaměřený na Ellu Lopez, jenže nebyl vtipný ani jinak zajímavý a nepochopil jsem, proč hraje anděla smrti herečka se vzhledem dítěte s Downovým syndromem. Taky nevypadám zrovna jako švihák, ale jsem si toho vědom a nechystám se na roli Adonise. ()

Reklama

YumiOkami 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Azrael byla otravna a v ten moment, kdy jsem videla FURRIES, tak jsem zacala preskakovat a vlastne jsem prisla na to, ze me tahle epizoda NESKUTECNE SERE. ale Lucifer je Lucifer, odpad tomu dat proste nemuzu.. ()

Petra321 

všechny recenze uživatele

Tak toto, čo tvorcovia dokázali tu, som ešte nevidela nikde, dokonca ani v Supernatural, či Riverdale. Po tak dokonalej epizóde, ako bola predchádzajúca, dať takúto príšernú, ako bola táto... ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama