• dr.horrible

Najhoršie na Left Behind je, že sa nemáte ani na čom zasmiať. Nudnejšie ako blbé, pokiaľ ovšem neriešite detaily typu logika, technická stránka ... aj herci podpriemerní; namiesto plnokrvného ochotníctva predvádzajú televíznu béčkovosť. Úroveň Asylum sa nedostavila. Humor sa nekoná. Viac než (neskrývaná) náboženská agitácia, Vás bude asi vytáčať, že je to celé skrátka k hovnu. Najvýstižnejšie pomenovanie pre tento film, sa mi vidí pojem nudná blbosť, čo je najnižší stupeň. Aj trash má svoje čaro, náboženský katastrofický prepadák nemá nič.(28.12.2014)

• majo0007

Celý film je jedna veľká katastrofa! Námet bol síce sľubný, ale to prevedenie... Scenár plný drístov o Bohu, osud každého človeka je Vám úplne u riti a bože môj, tie efekty. Ako z minulého storočia, také vám dnes vyrobí každá regionálna TV. Cage si z honoráru odpísal ďalšiu splátku na hypotéku, a nám nezostáva nič iné, len krútiť hlavou.(25.10.2014)

• korbitch22

Nejhorší film tohoto roku a jednoznačně nejpříšernější film v kariéře Nicolase Caege.Naprostá příšernost, neskutečně laciné, hloupé a plné náboženských plků, nulové efekty, strašlivá režie, totálně ubohé a zoufalé herecké výkony.Jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl.Kdyby hrál v hlavní roli Eric Roberts, možná bych to ještě pochopil, hlavně bych se na to teda ani v životě nedíval, ale co v tom proboha dělá Cage?Tohle je to nejspodnější možné dno, kam se člověk až může potopit.Filmařská žumpa, sračky, konec, totální konec.Tenhle herec že hrál ve filmech jako Skála a Con Air?Jestli se na film vydržel sám Kejdž koukat aspoň pět minut, muselo mu být samotnému ze sebe zle.Kolik dostal? Hádal bych to tak na pět miliónů, takže 90% rozpočtu.Nicolasi, je mi tě vážně líto, takhle hluboko ještě nikdy neklesl ani Steven Seagal a to je vážně hodně napováženou.Strašlivý filmový zážitek, jdu postřílet nějaký lidi do GTA V abych si zpravil náladu.Asi vezmu letadlo, doletím do pěkný vilový čtvrti a tam to napálim do baráku a budu si říkat, tam bydlí Cage, tam bydlí Cage.0%.(5.12.2014)

• Lukoboss

Náhodou jsem na to narazil v TV a začal se dívat cca od půlky filmu. A musím vlastně říct, že jsem byl velice rád, že jsem to neviděl celý. Tady není dobře vůbec nic! Scénář je totálně o ničem, jediný, co se tam vlastně dozvíme, je, že mizí náhodně lidi po celým světě. Hm, dobrý a dál? Za celou dobu se tam nestane vůbec nic, dokonce ani v závěru nedostaneme odpověď takřka na nic, až si říkám, jak je možný, že scénář psali dva lidi - na co tam museli být dva?! Ani to technický zpracování není kdo ví jaký, fakt je to hrůza. N. Cage nám zase ukázal, že vezme cokoliv.(8.4.2018)

• Martin741

Presne jaxa pise v biografii samotneho Kejdze : sam je to podivin, ale to mne az tak nevadi. Vyslovene co mi vadi je, ze nevie kedy skoncit a ze najvacsim umenim je odist /z filmu prec do dochodku, aby bolo jasne, ne zabit sa/ na vrchole. To Kejdz nikdy nedokazal a myslim, ze to ani nikdy nedokaze. Nema na to : 0 %(11.8.2018)

• - Ve filmu se krátce v roli obsluhy u letištní brány objeví mistryně světa v běhu přes překážky na 60 m Lori "Lolo" Jones. (Zuzik.Bubu)

• - Film získal na konferenci katolických biskupů, oddělení pro film a vysílání, známku A-III, což znamená "morálně nezávadné pro dospělé". (AGAMENON)