Banánový Joe přijíždí s bárkou plnou ovoce. Má sice trsy prvotřídních banánů, ale není mu to nic platné. Potřebuje nutně získat licenci, kterou požaduje mafie, ale ta se pro Joea stává nedostupnou. Silák zvyklý žít v přírodě se dočká ve městě pouze problémů. Útoky soupeřů řeší tak, jak jsme na to ve filmech s Budem Spencerem zvyklí - úderem obří pěsti. Pomůže mu jeho síla i k banánové licenci, nebo Joe vyřeší potíže jiným způsobem? (Warner Home Video CZ)

VanBradley89

Čtyři z klidnou hlavou. A proč? Protože jako malej jsem na to mohl koukat pořád a nedávno jsem to někde zahlíd a vše se mi vrátilo :) ()

BrckoGOS

Asi jedna z mála povedenějších solovek Buda Spencera. Působilo to sice místy až směšně, než-li vtipně, ale to asi byl hlavní cíl tvůrců tohoto snímku. Oddechovka je to však fajnová. ()

v.indruchova

Moc pěkná pohodovka, když je venku škaredě, navodí dobrou náladu. Film má jednoduchý děj, postaven na síle B. Spencera. Film je natahovaný v některých místech, ale hold dnes je člověk zvyklý na rychlý sled událostí. ()

PeteBuck

Podľa mňa má aj Bud Spencer zopár slušných kúskov, kde celkom slušne exceluje bez svojho parťáka Hilla. Mne sa ten film páčil. Taká príjemná oddychovka, ako komédia priemer, proste blázniví taliani v južnej Amerike. Štvrtá hviezdička z nostalgie. Príbeh odsýpal, zopár bitiek, zopár hlášok, potrhlý mafián a Bud v úlohe negramotného predajcu banánov. Veľmi to dokopy nejde, aby obchodník sotva vedel počty, však? Ale tak prečo nie. Aj keď teda je to celkom postavička. Týpek iba žerie banány a robí decká. Po 20 deckách stretne peknú kosť a povie: "Rád by som si s tebou urobil dieťa". "Ty vážne nestrácaš čas, však?" ()

PTuranyi

Ľahká komédia, v ktorej Joe, dobrosrdečný obchodník s banánmi, bojuje proti bohatému obchodníkovi Torcillovi. Film má pomalý a nudný rozbeh. Zábava začína až príchodom do mesta, dochádza k situáciám štýlu dedinčan v meste. Dochádza tu už k prvým potýčkam, ale stále tomu chýba spád. Aby dosiahol svoj cieľ musí Joe podstúpiť rôzne situácie od zápasu s byrokratmi na úrade, cez vojenskú služby až po väzenie. Každá situácia prináša nové figúrky, ale vtipy sú veľmi predvídateľné až naivné. Produkcia šetrila zrejme aj na hudbe, keďže recyklovala skladbu Brotherly love z filmu Párna nepárna. Príbeh má samozrejme šťastný koniec a ponaučenie naviac. ()

DonParegio

Takže máme tu Buda Spencera v roli silného bitkára no tento krát je obyčajným domorodcom ktorý si zhána licenciu aby mohol predávať banáný.Kedže je s pralesa tak takmer ničomu nerozumie a viac krát sa stane terčom jedného prešibaného podvodníka.Jeto jeden z jeho naj filmov. ()

gizi

Film, u kterého se člověk pobaví i odreaguje se, a přitom to není žádná praštěnost, ale celkem inteligentní komedie. 70% a 4*. ()

M.Pazzina

Je to srandovní kravina, to snad ví každej Véna. Já to mám prostě rád, nejen protože Torsilo je baba a pevně doufám, že to někdy budou promítat v Zongastkých kasárnách. ()

blatouchm

Taková příjemná oddychovka. Některý hlášky fakt pobavily "nejdřív uděláme děti, pak dostaneš kytku". Když jsem viděl Marinu Langner, tak jsem čuměl stejně jako Bud. Marně vzpomínám, kdy jsem ve filmu viděl větší kost. ()