Noční jízda

Ivan Locke (Tom Hardy) je vzorný otec rodiny a úspěšný podnikatel ve stavebnictví. V nejdůležitějším okamžiku své kariéry zvedne zvonící telefon a rozhovor, který následuje, odstartuje sérii událostí, jež pomalu vnesou světlo do dřívějších mužových tajemství. Jeho kariéra, rodina i duše se zmítá v krizi. Vyjde najevo, jak může jediné chybné rozhodnutí vést k úplnému zborcení pečlivě vybudovaného, záviděníhodného života. (AMC Czech)

jakup57

Navzdory tomu, že sa celý dej filmu odohráva v idúcom BMW je to vynikajúce. Pár telefonátov a úplne sa vám zmení svet...Krásny dôkaz toho, ako je dnes všetko vratké. Tlieskam počinu tomuto. Tom Hardy opäť výborný. 80% a mám chuť si to hneď pozrieť znova ! ()

Tumas

Chlap jede hodinu a půl v autě a pořád telefonuje. To je člověku hned jasný, že to musí bejt super film. Nebýt tam Hardy, tak po tom patrně neštěkne ani pes, ale kdyby chyby. Samozřejmě si to člověk hned spojí s českou kinematografií a s tím proč něco podobného nejde udělat u nás. No prachy by na to asi byly, ale nevim kdo by to zahrál a především kdo by na to chodil, Babovřesky budou bohužel českýmu kinu vládnout ještě hodně dlouho. ()

Tomiczekk

Dal bych "odpad", ale zachránil to Tom Hardy, kterýho mám rád a uznávám jako dobrýho herce. Zbytek filmu nechápu o čem vlastně byl?! Co to mělo být za....jako by film skončil v půlce rozkoukání a vím leda ho*no jak to vlastně skončilo. Absolutně nic nevím nebo-li vím, že nic nevím! Těžká ztráta času, protože se ve filmu vlastně děje velké PRDNUTÍ! ()

bergeron

Napriek tomu, že milujem Tomov prízvuk a hodinu a pol ho počúvať bolo skvelé, ale chýbal mi k tomu filmu fakt reálny záver kde by z toho auta aj vystúpil, nezdalo sa mi to moc kompletné. Druhý krát pozrieť za pár rokov...Skôr nie. ()

Snakefinger

To je jedna hvězda z Boží milosti za výkon Toma Hardyho. Bylo to fakt šílené a úmorné se dívat jak chlápek pořád telefonuje a je mu v jednom kuse voláno a pořád dokola. Bylo to prostě k zešílení. Kromě toho že mají v Anglii beton C5 a C6 jsem se nedozvěděl bohužel vůbec nic. Přitom existují vyloženě minimalistické filmy s jedním hercem na jednom místě typu Pohřben zaživa, které si budete pamatovat do konce života. Tenhle zaručeně mezi ně nepatří. ()

Epco

Hypnoticky vtahujuce. V aute s T. Hardym bezi cas inac. A samotny Tom ma dokazal presvedcit ze sa oplati stat si za svojim. Aj ked si clovek znici zivot ak veri ze robi spravnu vec tak to stoji za to. ()

Robbie

Niekde som čítal že to je najmrazivejší thriller roku či niečo v tom zmysle... ani náhodou. Obyčajný príbeh obyčajného chlapa, ale hlavne one man show Toma Hardyho, bez ktorého by takýto film nemal absolútne šancu. Napätie vo filme funguje aj gradácia deja, ale keďže sa jedná naozaj o bežnú záležitosť poňatú bez preháňania, nemusí to pre väčšinu divákov vôbec pôsobiť lákavo alebo záživne. Úplne rozumiem, ak sa niekto nudil na smrť alebo ak bol niekto rozčarovaný, ale ja osobne som si to užil, práve vďaka Hardyho hereckému umeniu. ()

jizvoun

Jednoduchá oddychovka, která mě příjemné překvapila. Hardy celou dobu sedí ve svym BMW na cestě z práce, venku je už tma, vidíme jenom světla projíždějících aut , Hardyho obličej a slyšíme jeho hlas. Za těch 85 minut po telefonu řeší věci, který mu mění život, s naprosto ledovým klidem, ať už ho to stojí manželství nebo práci. ()

Mark1983

Tak na tenhle snímek jsem narazil zcela náhodou a překvapila mě imponace,jenž jsem vůči filmu pocítil. Tenhle snímek je dalším důkazem stejně jako BURIED a podobné snímky,že pro vytvoření perfektního imponujícího filmu nemusí mít filmaři instrumenty kolosálních rozměrů,nýbrž stačí jen perfektní fabulační schopnosti s perfektní fantazií a představivostí,k čemuž je zapotřebí šikovná režie + dostatečné herecké schopnosti. ()

Mates Hradecky

Kdyby mě někdo nutil lístek do kina na film, který se odehrává celý na místě řidiče osobního auta, pošlu ho do Sýrie. Ale Hardy je pan herec, který uhrál svoji one man show s grácií. Muž, který během 1,5 hodinové jízdy přijde o vše, aby nalezl něco jiného, svým osudem vnímavého diváka zaháčkuje a již nepustí. ()

Mrdada

jak muze nekdo oznacit jizdu vaute za film kdyby rekli ze hlavni hrdina jede autem a telefonuje tak to muze byt rozhlasova hra a vykon hlavniho hrdiny na zacatku rekne ze za hodinku a ctvrt je u milenky to zacina fotbalovy zapas a poskonceni a nejakem case je stale na ceste tak nevim jestli umi jezdit pri tom z okenka to vypada ze to hezky frci ()

gatuso

Film oslovi divaka, pokud proziva nebo prozil podobny zivotni pribeh. Ti co to neprozili si to nedovedou predstavit, ergo je film nudny. Ti co to zazili, budou mit deja vu, budou chapat rozhodnuti hlavni postavy ale podruhe se k filmu nevrati. ()

Sardinka5

Film, který měl být spíš rozhlasovou hrou, obraz je zde nadbytečný a po několika minutách se opakuje a nudí. Ani po půl hodině jsem se nedokázala ztotožnit s hlavním hrdinou nebo aspoň najít důvod, proč by mě měly jeho problémy zajímat, příběh na mě působil dost vykonstruovaně. ()

CradleSKS

Vyborny drama a hodne zajimave vypracovana "One man show". Musim rict, ze nad hodne myslenkama filmu se clovek muze slusne zamyslet a uvedomit si svuj zivot..jak se vse muze menit behem okamziku, jednoho kroku vedle..pokud ma clovek nejake to svedomi nebo duvod se tim zabyvat.. ()

Tvůrce Gangů z Birminghamu dělá seriál o Ferrari

Tvůrce Gangů z Birminghamu dělá seriál o Ferrari