poster

Temná zákoutí

 • USA

  The Yards

 • Slovensko

  Temné zákutia

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2000, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DonPedro
  **

  Gray semlel sociální drama s kriminálkou, směs dochutil milostným motivem, opepřil několika scénami ze soudní síně a všechno natočil mátožným stylem, který mi prostě nesedí. Výsledek je podobný jako v případě Malé Oděsy – zajímavými herci nabitý film se slušným potenciálem, u kterého jsem si neustálým zíváním málem vykloubil sanici.(12.2.2004)

 • kinderman
  ****

  Temná zákoutí vlakového seřadiště v Queensu, stejně jako ta v korupčním propletenci pánů radních, policistů a dodavatelů, mezi kterými navíc zuří konkurenční válka. Pomalu, ale logicky a osudově plynoucí snímek staví proti sobě dva přátele v podání J.Phoenixe a M.Wahlberga (v následujícím režisérově snímku Noc patří nám hrají bratry), přičemž stárnoucí J.Caan si užívá svou „kmotrovskou“ roli.(10.3.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Howard Shore: 1. Blackout [3:00] ,2. Queensborough Hall [2:26] ,3. Sunnyside Yards [3:35] ,4. Leo [1:03] ,5. Hospital Mission [3:19] ,6. Money Clip [1:17] ,7. Hilltop Diner [2:32] ,8. National Electric [2:18] ,9. Val's Hope [1:51] ,10. Willie [1:46] ,11. He's in My Family [1:21] ,12. Yardmaster [1:16] ,13. Erica in Silhouette [1:38] ,14. Willing To Testify [1:30] ,15. The Hearing [1:03] ,16. Town Hall [1:31] ,17. Confidence in the System [0:58] ,18. Willie's Tears [2:49] ,19. Family [2:17] ,20. Internal Investigation [2:06],(12.5.2011)

 • selfesteem
  *****

  Tak já nevím, co si mám myslet, hodnocení tady v tento den je jen 176 a jen pár lidí má stejný názor jako já v počtu *****. V těch pár komentářích co tu jsou je vidět jen velké zklamání a znechucení. Nějak to nedokážu pobrat. U Temných zákoutí se mi nechtělo spát ani omylem, byla jsem vtažena do děje, několikrát překvapena, jednou solidně vyděšena a celkově velmi spokojena s tímto filmem v "kmotrovském" stylu. Také mi to nedá a musím reagovat na jeden komentář zde (kingik). Je přece úplně jedno jaký účes má Charlize Theron na hlavě, i kdyby měla třeba vyholenou lebku, nedívám se přece na film kvůli její hezké tvářičce. To by třeba nikdo nemohl vidět "Zrůdu", ve které jasně potvrdila své herecké schopnosti. Možná už výše jmenovaný uživatel neměl jiné nápady, protože Theron má ve svých oblíbených herečkách, stejně jako "Zrůdu" v oblíbených filmech. Vyzrazení osudu její postavy v tomto filmu mi také nepřijde zrovna originální, protože zrovna tahle skutečnost byla pro mě jako pro diváka velkým překvapením. Mně to také někdy ujede, a když už si nemůžu pomoct, alespoň předtím varuji slovem "spoiler". Jediná vada na kráse u tohoto filmu jsou opravdu nepovedené české titulky plné gramatických chyb :(.(23.3.2009)

 • Krissty
  ****

  Tak v tomto případě mi hodnocení pouhých 58% vážně nejde do hlavy.. Proč? Vždyť to vůbec není nuda, herecké výkony jsou vynikající a celé to pro mě bylo nesmírně zajímavé.. Děj byl sice trošku pomalejší, ale u tohoto filmu mi to díky mým oblíbencům vůbec nevadilo.. Scény ke konci filmu mě naprosto dostávaly a nemohla jsem se dočkat toho, až zjistím, jak to nakonec celé dopadne.. Charlize Theron byla dokonalá a dovolím si říct, že v tomto filmu byla snad ještě nádhernější než všude jinde (a to jsem si myslela, že víc už to nejde :)).. Ona prostě nezklame.. Stejně tak skvělá Ellen Burstyn, ale především bezchybný Joaquin Phoenix! Jako v každém filmu, i zde byl vynikající.. Hlavně jeho scéna, kde byl zoufale zamilovaný do Charlize a brečel.. Krása! :)(21.1.2012)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 2. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace