Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Leo chce po návratu z vězení žít poklidně se svou rodinou a pracovat u strýce Franka. Potřebuje peníze a tak se spojí s partou kamaráda Willieho, který pro strýce vyřizuje jisté záležitosti. Ale hned první noc vše dopadne špatně - někdo zabije muže a Leo zbije policistu, který ho identifikuje. Leo se brání obvinění z vraždy a požádá strýce o pomoc. Kdo ale zabíjel? Pomůže mu Frank, nebo bude chránit vlastní kůži? Neví víc než dává najevo? Když bude Leo mlčet, obviní ho z vraždy. Když promluví, půjdou do vězení jeho kamarádi. Ale kde byl Willie v době vraždy? Chce snad podplatit policistu, aby svědčil falešně? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (51)

Kozlowski8 

všechny recenze uživatele

Klasika - mladý zloděj se po propuštění z vězení vrací domů, s odhodláním začít nový (slušný) život, avšak hned první noc se zaplete do průšvihu... Než ale dojde k tomuto zásadnímu momentu, uběhne skoro polovina filmu, kdy se nic neděje. Divák, který přečkal prvních 40 minut a neusnul, asi vydržel do konce. Druhá polovina je přece jenom výživnější a děj se někam posunuje. Přesto to celé působí příliš svázaně, mdle,   nemá to správný tah na bránu a všichni ti skvělí herci, kteří se zde sešli, jsou zrovna tak mdlí a bez šťávy. Dvouhvězdičkový film, tu třetí (slabou) přidávám za sestavu mých hereckých oblíbenců, kterých jsem zde viděl hned několik pohromadě. 50 %. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Po režijní a scenáristické stránce je to takový mírně nevyrázný film, co nemá moc co nabídnout, kromě zajímavého hereckého obsazení. Herci jsou možná lepší, než všechno okolo.Theronová má zde otřesné vlasy připomínající oškubané kuře. No je to propadák, ale celkem to ušlo. Theronová na konci umře, tak se výsledný dojem trochu zvedl. 50% ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Od filmu s takymto hviezdnym obsadenim by som cakal trosku viac svihu a akcie, alebo aspon silnejsiu dramu, ale ani jedno z toho mi ten film nedal dostatok. Reziser James Gray nema vela skusenosti na reziserskej stolicke a je to v tomto filme vidiet. Nechcem tym povedat, ze by to bol vyslovene zly film, ale staci na jedno pozretie. _______ Mark Wahlberg - (Leo Handler) +++ Joaquin Phoenix - (Willie Gutierrez) +++ Charlize Theron - (Erica Stoltz) +++ James Caan - (Frank Olchin) +++ Ellen Burstyn - (Val Handler) +++ Faye Dunaway - (Kitty Olchin) +++ Hudba: Howard Shore +++ Produkcia: Bob Weinstein, Harvey Weinstein +++ ()

Krissty 

všechny recenze uživatele

Tak v tomto případě mi hodnocení pouhých 58% vážně nejde do hlavy.. Proč? Vždyť to vůbec není nuda, herecké výkony jsou vynikající a celé to pro mě bylo nesmírně zajímavé.. Děj byl sice trošku pomalejší, ale u tohoto filmu mi to díky mým oblíbencům vůbec nevadilo.. Scény ke konci filmu mě naprosto dostávaly a nemohla jsem se dočkat toho, až zjistím, jak to nakonec celé dopadne.. Charlize Theron byla dokonalá a dovolím si říct, že v tomto filmu byla snad ještě nádhernější než všude jinde (a to jsem si myslela, že víc už to nejde :)).. Ona prostě nezklame.. Stejně tak skvělá Ellen Burstyn, ale především bezchybný Joaquin Phoenix! Jako v každém filmu, i zde byl vynikající.. Hlavně jeho scéna, kde byl zoufale zamilovaný do Charlize a brečel.. Krása! :) ()

castor 

všechny recenze uživatele

Karty jsou poměrně jasně rozdané, naneštěstí scénář je dosti nevyrovnaný, což je s ohledem na herecké obsazení škoda – mimochodem jen ústřední šestice má 17 oscarových nominací – to je totiž doslova skvostné. James Gray umně buduje atmosféru, téma korupčního prostředí je atraktivní, celkově to ale neladí, jak by mohlo. Přitom Mark Wahlberg, který si odseděl své, se hned po propuštění navzdory svému předsevzetí ocitá na útěku, a to hned kvůli obvinění z činu nejzávažnějšího. A na problém je zaděláno. Jenže to dolehlo tak z poloviny. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama