Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Leo chce po návratu z vězení žít poklidně se svou rodinou a pracovat u strýce Franka. Potřebuje peníze a tak se spojí s partou kamaráda Willieho, který pro strýce vyřizuje jisté záležitosti. Ale hned první noc vše dopadne špatně - někdo zabije muže a Leo zbije policistu, který ho identifikuje. Leo se brání obvinění z vraždy a požádá strýce o pomoc. Kdo ale zabíjel? Pomůže mu Frank, nebo bude chránit vlastní kůži? Neví víc než dává najevo? Když bude Leo mlčet, obviní ho z vraždy. Když promluví, půjdou do vězení jeho kamarádi. Ale kde byl Willie v době vraždy? Chce snad podplatit policistu, aby svědčil falešně? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (51)

selfesteem 

všechny recenze uživatele

Tak já nevím, co si mám myslet, hodnocení tady v tento den je jen 176 a jen pár lidí má stejný názor jako já v počtu *****. V těch pár komentářích co tu jsou je vidět jen velké zklamání a znechucení. Nějak to nedokážu pobrat. U Temných zákoutí se mi nechtělo spát ani omylem, byla jsem vtažena do děje, několikrát překvapena, jednou solidně vyděšena a celkově velmi spokojena s tímto filmem v "kmotrovském" stylu. Také mi to nedá a musím reagovat na jeden komentář zde (kingik). Je přece úplně jedno jaký účes má Charlize Theron na hlavě, i kdyby měla třeba vyholenou lebku, nedívám se přece na film kvůli její hezké tvářičce. To by třeba nikdo nemohl vidět "Zrůdu", ve které jasně potvrdila své herecké schopnosti. Možná už výše jmenovaný uživatel neměl jiné nápady, protože Theron má ve svých oblíbených herečkách, stejně jako "Zrůdu" v oblíbených filmech. Vyzrazení osudu její postavy v tomto filmu mi také nepřijde zrovna originální, protože zrovna tahle skutečnost byla pro mě jako pro diváka velkým překvapením. Mně to také někdy ujede, a když už si nemůžu pomoct, alespoň předtím varuji slovem "spoiler". Jediná vada na kráse u tohoto filmu jsou opravdu nepovedené české titulky plné gramatických chyb :(. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

James Gray svojí nudnou a neinvenční režií zabil celkem zajímavý scenář a vzhledem k jeho dosavadní tvorbě to vypadá, jako by mu producenti nabídli každých deset let něco k filmování, aby neumřel hlady a měl aspoň na nájem. Nejde jenom o ten scenář, zabít film s takovým skvostným hereckým obsazením, to už je umění. Wahlberg evidentně neví, co má hrát, Phoenix se snaží, ale to už možná stejně nezaregistrujete, protože po čtvrthodině už budete spát. ()

Reklama

DonPedro 

všechny recenze uživatele

Gray semlel sociální drama s kriminálkou, směs dochutil milostným motivem, opepřil několika scénami ze soudní síně a všechno natočil mátožným stylem, který mi prostě nesedí. Výsledek je podobný jako v případě Malé Oděsy – zajímavými herci nabitý film se slušným potenciálem, u kterého jsem si neustálým zíváním málem vykloubil sanici. ()

Krissty 

všechny recenze uživatele

Tak v tomto případě mi hodnocení pouhých 58% vážně nejde do hlavy.. Proč? Vždyť to vůbec není nuda, herecké výkony jsou vynikající a celé to pro mě bylo nesmírně zajímavé.. Děj byl sice trošku pomalejší, ale u tohoto filmu mi to díky mým oblíbencům vůbec nevadilo.. Scény ke konci filmu mě naprosto dostávaly a nemohla jsem se dočkat toho, až zjistím, jak to nakonec celé dopadne.. Charlize Theron byla dokonalá a dovolím si říct, že v tomto filmu byla snad ještě nádhernější než všude jinde (a to jsem si myslela, že víc už to nejde :)).. Ona prostě nezklame.. Stejně tak skvělá Ellen Burstyn, ale především bezchybný Joaquin Phoenix! Jako v každém filmu, i zde byl vynikající.. Hlavně jeho scéna, kde byl zoufale zamilovaný do Charlize a brečel.. Krása! :) ()

castor 

všechny recenze uživatele

Karty jsou poměrně jasně rozdané, naneštěstí scénář je dosti nevyrovnaný, což je s ohledem na herecké obsazení škoda – mimochodem jen ústřední šestice má 17 oscarových nominací – to je totiž doslova skvostné. James Gray umně buduje atmosféru, téma korupčního prostředí je atraktivní, celkově to ale neladí, jak by mohlo. Přitom Mark Wahlberg, který si odseděl své, se hned po propuštění navzdory svému předsevzetí ocitá na útěku, a to hned kvůli obvinění z činu nejzávažnějšího. A na problém je zaděláno. Jenže to dolehlo tak z poloviny. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama