Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Špinavý trik je výborně naplánovaný podvod, který hraje tolik na jistotu a snaží se obsadit všechny postavy natolik kvalitními herci, že ve výsledku je ta snaha kontraproduktivní a filmu chybí zásadní zlom, překvapení a pocit, že je z možností látky vymačkáno vše. Jinak ale na plné čáře triumfuje Amy Adams, a to ať si Christian Bale hází přehazovačku kam chce a Bradey Cooper používá natáčky své maminky (možná i babičky, současně.). Zábavné, jednoduché a bez překvapení. Sázka na jistotu, ke které se člověk podruhé nevrátí.(2.3.2014)

 • Kaka
  ***

  Všechny ty nominace jsou pochopitelné, ale nebavilo by mne koukat na to znovu a když, tak jen kvůli některým málo scénám, které stojí za to především díky fantastickým hereckým výkonům, skvělé estetice, kostýmům a povzbujícím hudebním flákům sedmdesátých let. Ovšem vyladěné to je až běda a divák, která prokoukne sofistikované motivace postav a skvělou psychologii, bude spokojen. Nikoliv však ohromen. Na to je to příliš pomalé a nevyrovnané s x hluchými a zbytečnými momenty, kde nezbývá než se opájet skvělým vizuálem a to je při konverzačním filmu ne úplně v pořádku.(27.6.2014)

 • T2
  ****

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $150,117,807Tržby Celosvetovo $251,171,807Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,813,337 //počet predaných kusov 299,939Tržby za predaj DVD v USA $8,692,828 //počet predaných kusov 362,142║ tak tento krát to David O. Russell dobre namiešal, vyšlo mu to dokonale, výborné obsadenie, ktoré sa prekonáva a ponúka herecký koncert, hlavne Christian Bale a Amy Adams hrajú delikátne, milé osviežujúce prekvapenie, narozdiel od prechváleného predošlého filmu Silver Linings Playbook(Terapia láskou) /80%/(1.6.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Skvěle zahraná nuda. Na filmu je zábavné sledovat pouze jednotlivé figurky ve fragmentech, tam je na co se dívat, ale celkově se jedná o šíleně nataženou ptákovinu, ze které šlo bezesporu vytřískat daleko více. Irvnig, why are you eating the heart pills? What's worng with you? :D Jennifer Lawrence je úplně skvělá, při scéně s mirkovlnkou jsem se na ni nemohl vynadívat, takže v jejím případě se nominaci na sošky nedivím. V ostatních případech už bych byl skeptičtější, i když ona Akademie možná na tlustýho Balea může slyšet. Jestli to dostane kotel zlatých plešounů, tak dám filmu možná ještě jednu šanci.55%(4.1.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Film jako celek je jak adidas bez pruhů, největší svaly má v jednotlivých scénách a hereckých výkonech. Christian se tady vypjal a předved jeden z nejvtipnějších minimalismů vůbec a ta jeho blonďatá manželka by mohla tu svou blbost vystavovat, protože co slovo to perla. Bobyho desetiminutovka potěšila, ale ve stínu pod fíky bych zkrátka sledoval radši jiný filmíky.(22.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace