Snopy z piesku (TV film)

Československo, 1985, 59 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Martin741

"Televizny film o ludskej sudrznosti a pochopeni" : prelozene normalizacna stupidna kravina. 5 %(18.12.2013)

Príbeh ženy, majsterky galvanizačnej dielne výrobného podniku. Na pozadí vážneho pracovného úrazu poukazuje na problematiku pracovných vzťahov.(26.2.2013)

Pre mňa boli zaujímavé historické zábery na Bystricu zo strechy hotela Lux a potom mladé laborantky: Sládečková, Sanitrová, Šišková, Tyralová.(21.4.2015)

• tahir

Klasicky soci styl o uraze v galvanizacnom zavode. Zhliadnute viacmenej kvoli Dockovi.(5.8.2013)

• fugyx

Wau, socialistická dráma z galvanizovne. Asi naozaj dochádzali námety. Ako poukázalo sa tu na kadečo - sama matka na dieťa (manžel v zahraničí), bezbrehý kariérizmus (Dočolomanský a vedenie), vypočítavosť (Sládečková, Kožka), plochosť citov (Gučík) atď. Spojler: ale ktorá hocjako mazaná ženská pri zmysloch sa hodí do kyseliny, aby sa zbavila decka, preboha? Scenár: Ivan Lehotský. Aspoň názov sa vydaril. V detskej úlohe Andrea Uhríková.(18.1.2017)