Reklama

Reklama

Drsná Hannah Beaumont, která se z pozice sirotka vypracovala až k nájemné lovkyni lidí, si od nikoho nenechá nic líbit. Kupředu ji žene srdceryvné poslání: vystopovat a postavit před spravedlnost McMurphyho gang, který brutálně zavraždil její rodiče a mladšího bratra. S životním stylem žoldáka a divokou nezávislostí si drží své blízké dál od těla. Patří mezi ně Isom Dart, který suploval jejího otce a naučil Hannah vše o střelbě a pronásledování lidí; pohledný obdivovatel a ctitel Wyatt Earp; záhadný Doc Holliday a Hannina nejlepší kamarádka, Dostavníková Mary. Když Hannah a její přátelé dokáží McMurphyho gangu, že dostat se do Dodge je snadné, ale uniknout bude peklo, je odhaleno šokující tajemství, které změní život Hannah jednou provždy. (HBO Europe)

(více)

Recenze (16)

Sgt.Cliffer 

všechny recenze uživatele

Záběr do dálky - 1 rozhovor - záběr do dálky - 2. důležitej rozhovor - poetický záběr do dálky - pár výstřelů - záběr do dálky... Ano nemělo to spád, možná že když by se vystříhaly ty rádoby umělecký záběry a mělo to těch 50 minut tak by to bylo na 3*. A další klasický americký klišé: musí umřít alespoń 1 černoch.... A to je western jeden z mých nejoblíbenějších žánrů. ()

Reklama

Ashar 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, co bylo na té Hannah Beaumont drsného. Snad jen ty modré šaty a chůze malého uličníka, když se mu chce čůrat. Westernové městečko jako ze škatulky a ta čistota až zarážela. Když už máme d'Artagnanovu dceru šermířku, musí být i sličné pistolnice, aby naše něžné pohlaví nepřišlo zkrátka že? Když už emancipujeme, tak všude. ()

UncleG odpad!

všechny recenze uživatele

Ježiš, to se zase pokoušeli v televizní produkci vyplodit něco "děsně hlubokýho". Vznikla tak podivná, nerealistická a obtížně uvěřitelná matlanina, s přímo ukázkově špatnými dialogy. Prachspostí honáci dobytka tu mluví naprosto neskutečně šroubovaně, větama opsanejma z nějakejch filozofickejch slovníků. A navíc podle hesla: co replika, to životní moudro. Přeslazenej soundtrack tomu celýmu navíc dodává epesní zápach vyumělkovanýho patosu. Tohle je jasnej zvratek. ()

G.Bookwrom odpad!

všechny recenze uživatele

I na TV film je to hodně slabé, spíš amatérské provedení. Celé je to natočeno asi tak na čtyřech místech, kde se furt jen žvaní a občas je do toho střihnut záběr, nejspíš vypůjčený z jiného filmu, jezdců cválajících na koních. Prostě příšerná nuda!! A ten malý nevinný klučina, který měl ztělesňovat Wyatta Earpa - to nemohli tvůrci myslet vážně!! Pokud to vydržíte ze zvědavosti dokoukat až do konce, tak jako já, na závěrečnou přestřelku, tak se můžete těšit na něco nesmírně naivního, komickýho a idiotskýho. Howgh ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama