Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Krkavec odpad!

Takovýhle kus feministického ho*na jsem v životě neviděl...  Samozřejmě typický scénář. kdy Thompsonová (hlavní ženská postav) je ta "chytrá" a Hemsworth (mužská postava) je tu samozřejmě arogantní, nemotorný pitomec co přidělává víc práce než užitku... celý film se nese v tomto duchu a samozřejmě celý film je Hemsworthova postava urážena, že je hlupák, blbec, neschopný mameluk atd.... no prostě feministkám pleskají radostí ty neukojené špekem obalené pysky, které by nikdo nesouložil ani po dvou cisternách vodky, jak tady ženská má navrch. Prostě film opět objednaný na zakázku politicko-korektní úchylné společnosti a totální zku*vení velmi dobré frančízy. Dokoukat to pro mě bylo problém... ale teď mám chuť jít si oči vypláchnout Savem. A zanechalo to ve mě trvalé následky a žal na ztrátou iluzí, že to přece taková sračka být nemůže. Pardon za takto emotivní výlev, ale toto je po dlouhé době zase film, co mě neskutečně nasral... Nechápejte mě špatně, já mám rád, když je ve filmu sebevědomá hrdinka, co někomu umí pořádně natrhnout p*del, ale toto je prostě sh*t nezlobte se na mě... ()

Veruska.Kuru

Jak do filmu místo dvou hlavních postav nasadís jednoho ženu stojí to vždy za hovno. U tohodle filmu to bylo podobné. Začátek se mi líbil moc, pak jsem celkem nechápala co se tu děje a najednou byl konec... No prostě rozhodně to nemá do dílů před.. Nejlepší díl byl asi 1 a možná 2 a pak už to padalo.. Bohužel ()

ArchAngel_

Překvapení. Nečekal jsem moc, ale je to příjemné pokračování, dobře se na to kouká, herci dobrý, triky skvělý, stále je to originální, pobaví, zabaví ... co více od tohoto filmu chtít? Tvůrci do puntíku splnili zadání a je to solidní film v rámci této komediální sci-fi série. Ano, není to veledílo, někteří se diví, že se neválí smíchy po zemi, ale to jsme se naváleli u žádného z předchozích dílů, protože tohle není bláznivá střela apod. je to blockbusterová digitální oddechovka. Plní zadání a nezaostává za předchůdci, i když se vší úctou, Will Smith v té hlavní roli byl lepší, to je má hlavní výhrada ;). Za mě solidní 8/10. ()

AjiVa

Zatím jsme se v kině nikdy více nenudili. Nemělo to myšlenku, nemělo to vtip, nemělo to zajímavou akci. Vyjma zábavného pěšáčka a ,,grafického zpracování,, pak film nenabízí vůbec nic. Liam Neeson a Emma Thomson podali, asi jako jediní, alespoň standardní herecké výkony. ()

f.AJimMy

Jako úplně špatné to nebylo ale na kvalitu předchozích MiB to nemá.. Film mi příjde více hororovější ale krom vtípku s kladivem :) mi tam chyběl humor Willa Smithe... ()

Werne11

No konečne som sa dostal na Muži v černém: Globální hrozba, tak ako kritizujú tento diel nie je to taká katastrofa, dej je dobrý akcia je rozložené dobre a je to aj vtipe za mňa 7/10. Je to oveľa lepšie ako Expendables neviem čo ľudia chvála na tomto filme je to dopad, za to že natlačia všetkých možných hercovu do filmu film nemusí byt dobrý, veď nemali s čoho zaplatiť grafiku úpravu všetko je vo filme vidno. ()

d-nao

Nechapem , aky bol prvotny zamer. Myslim si, ze to nepochopil ani reziser a preto vzniklo cosi otrasne. Tazko sa hladaju slova, ked ktosi takto stupidne posliape legendu. Humor sa stratil, dej tu je tak primitivny, akoby pisal scenar 14 rocny gamer. Po jednom pozreti nemam chut na dalsie opakovanie. S tazkostami u mna 1*. ()

Darthorias

Oddychovka nič viac nič menej ak už poznáte predošlích Mužov v čiernom tu vlastne ani nemusíte premíšlať len postupujete dejom bez väčšieho zmislu . Plusi: herecké obsadenie nieje zle ale Tessa Thompson nieje ani trochu tak simpatická postava ako Liam Neeson alebo Chris Hemsworth , skvor je tu len do celkového výzoru aby sa nepovedalo že film diskriminuje ludí tmavšej pleti , temo je celkom svyžné a aj ked príbeh nieje velmi zaujímavý tak sa aspoň nestihnete nudiť než film skončí. Mínusi: hudba ani dobrá ale ani zlá takže ani nemám čo k nej napísať , príbeh ten je dosť slabý možno až na pár momentov ale nič čo by vás ohromilo , humor je tiež slabý a je dosť nasilu , netvrdím že sa možno nezasmejete v pár scénach ale to len naozaj výnimočne . Celkovo slabý film tak ako Muži v čiernom 3 ale aspoň ten pokus priviest do príbehu nové postavy a nestrkať sem zas Willa Smitha a Tommy Lee Jonesa , to ocenujem , hodnotím na 55% ()

Prepperka

Tak zase jeden docela zbytečnej film. Ani dobrý, ani úplně špatný (zase mi nevyhovuje pouze 5ti hvězdičkový hodnocení - jak dát v tohle systému 50%?). Vizuálně pěkný, obsahově prázdný a nesouvisející. Jakoby několik lidí napsalo každý svou epizodu, a ty pak někdo poslepoval do jednoho filmu. Škoda že se dnes tak jede na kvantitu a nehledí na kvalitu. Nehledě na mou předchozí kritiku musím přiznat, že jsem viděla už i mnohem horší filmy, takže zcela spravedlivě ty 3 hvězdičky dát musím. Úplná nuda to nebyla, a vizuálně pěkně zpracovaný. Hodně záleží na očekávání, s jakým se divák jde na film kouknout. Já neměla žádné (když čsfd tvrdilo 57%), takže jsem mohla být již jen příjemně překvapená. A stejné rozpoložení doporučuji i Vám. :) ()

zooh

Super oddechovka. Není to tak dobré jako předchozí díly, ale stále to drží laťku dostatečně vysoko. ()

simaa

Jak už to tak u mě bývá, na film jsem si zašla do kina jen kvůli Chrisovi Hemswothovi a Tesse Thomphson. Původní sérii MIB jsem neviděla, takže nemůžu soudit, co je lepší, jak to mnoho lidí dělá. Chris a Tessa jsou skvěle sehraná dvojka, což už ukázali ve filmu Thor: Regnarok, a v MIB jim to na scéně neskutečně klapalo. Od filmu jsem nic extra nečekala a ani mě nijak ničím nepřekvapil. Je to velmi příjemná, která ničím neurazí a je zábavná a humoru tam taky nechybí, zvláštní efekty byly skvělé a realistické, děj byl zajímavý. Asi nejvíc se mi líbilo partnerství M a H a všechny ty humorné scény. Jak už jsem zmínila, nic tam není nějak překvapující, naopak bych řekla, že snad všechny zvraty jsem prokoukla, bylo to takové okaté. Bylo to hodně způsobené tím, že se děj posunoval hodně rychle a soustředil se hlavně ta hlavní linii příběhu. Chyběla tam nějaká ta „omáčka“, něco navíc k příběhu, ocenila bych, kdyby se děj více soustředil i na partnerství a kamarádství hlavních postav, nebo něco víc o jejich životech než se připojili k MIB, M měla na začátku krátkou backstory a u H... Tam to s jeho životem bylo tajemnější, čekala jsem, že z toho tvůrci vytáhnou víc, než vytáhli a na konci, když už bylo po všem jsem si říkala „to už je všechno?“. Sice to není úplně pěti hvězdičkový film, dávám čtyři, přesto, že jsem na filmu našla docela dost negativ, tak nejsou až tak velké a film jsem si dost užila. ()

nogi

Jakože, mně to přišlo vtipný, je pravda, že jsem pointu tušila od začátku a zvládla jsem u toho půlku boženy s mirindou, ale po dlouhý době mě nějaký akční film bavil :) ()

KT_2011

Normální průměrná zábava, žádný průšvih. Pár kiksů a pár skvělých věcí (např. dva výborní záporáci). ()

somme

No jako kdyz se Valkyra zase spoji s Thorem a jdou neco zachranovat. (Spoiler) ac jsem se nekolikrat od srdce zasmala, tak pro me se to na 1 a 3 nikdy nedosahne a hlavne...neni uz trochu ohramny aby Liam hral furt ty padouchy? Nerikam ze v nich neni dobrej ale dost to predvida uz i tak jasnej dej;) ()

Aljaska_

Nic moc jsem od toho nečekala a bylo to ještě horší... a to jsem se fakt snažila, ale ani na podruhé jsem to nedokoukala do konce a raději to vyměnila za stokrát viděný díl simpsnů. Nuda, nuda.. ani vtipný to nebylo. ()

Yuri_Boyka

Ťažký podpriemer bez akéhokoľvek nápadu a bez kúzla pôvodných dielov. Scenár pôsobí veľmi lacno, akoby bol zbúchaný za hodinku pri rannej kávičke. Je to ten typ filmu, na ktorý si už deň po zhliadnutí nespomeniete. Pritom herecké obsadenie je výborné, no to je asi tak všetko, čo MIB: International dokáže ponúknuť. ()

patient333

Tak toto bolo dosť slabé. Problémom je nuda a nesúvis všetkého dokopy. Pozeráme sa na pár pekných lokácií, k tomu efekty ale po konci filmu už ani neviem v čom bol celý deal. Filmové zvraty tiež nič moc. Škoda, že sa s tým viac nevyhrali . ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)