Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Rhaegar

Neduhy tohoto snímku předenou shrnuli jiní. Za sebe musím říct, že je to taková nuda při které jsem čekal na konec jako na boží smilování. ()

Pcermis

Chris vypadající jako Brad celý film jako osina v zadku. Muži v černém a dáme tam jako hlavní roli dvě ženský. Tahle série už delší dobu nemá moc co nabídnout. ()

MrSAP

Zkuste vylouhovat počtvrté sáček čaje a dopadne to jako tohle. Mdlý, zoufalý a mimořádně nepovedý dvouhodinový product placement automobilky LEXUS, fakticky nenavazující na předchozí díly mnou zamilovaných MiB. Opakovaný vtip není vtipem. Elon Musk mimozemšťan? Gustave Eiffel jako jeden z prvních MiB? Ale no tak! Nestydím se za spoilery... na tohle nemá smysl koukat. Ztracené dvě hodiny. ()

mety6

Chce sa mi plakať. Po geniálnej tretej časti tejto série, ktorú som videl asi 20x sa mi fakt chce plakať. Takto dodrbať kultovú značku MIB je hriech. Po dopozeraní som myslel, že som len veľmi zaujatý pretože Will Smith je jeden z mojich najobľubenejších hercov a preto sa mi to nepáčilo, ale tri dni neskôr....? Ja si ani poriadne nepamätám, o čom to bolo. Nebyť toho malého zmrda (Pawny), tak nedám ani jednu hviezdu. Toto je jeden z tých filmov, ktorý si už nikdy v živote nepozriem a odporúčam to aj tým, ktorí ho ešte nevideli. ()

huhuhu783

Nevím proč je tady ten film tak málo ceněný. Rekl bych že na to,že tady proběhla xichtová novelizace stejně jako třeba ve Spidermanovi,tak proběhla hladce a bez větších zádrhélů. Vtipnost zůstala a všichni emzáci taky nebyli nudní. Ba naopak. Musím říct že po dlouhý době můžu konstatovat u Holyvůdskýho filmu že se těsím na další díl MIB -ať už je M mr. nebo ms. Zasranej gender ()

Filooos

Nudná agentka, nudný příběh, bez nápadů, bez vtipů, idiotští záporáci, dialogy jak z ústavu pro choromyslné....snad jen efekty se prostě posunuly o nějaký ten rok od posledního dílu. Škoda... ()

smirec1

Mojej dcere sa to velmi pacilo...ale ona ma 8rokov. Podla mna nudne sci-fi...ako rozpravka pre deti je to OK. Dal by som lepsie hodnotenie keby sa to nespravalo ako muzi v ciernom ale ako uplne novy film, ktory sa na nic nehra...inac ako men in black je to nuda ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tři roky zpátky jsme spolu s Velkým T čelili Roji. Obrněni jen odvahou a De- Atomizéry 7. série." Muži v černém se vrací po sedmi letech od premiéry třetího dílu, aby i napočtvrté ochránili Zemi před mimozemšťany! Původní postavy jsou pryč... Štafetu po nich přebrala mladá a snaživá Molly, kterou ztvárnila krásná Tessa Thompson. Chris Hemsworth ztvárnil nejlepšího agenta celé pobočky, přičemž v každé scéně působil jako klon Brada Pitta. Chris a Tessa spolu dobře fungovali. Mezi mimozemšťany mě oslovila postavička žaluda s červenou čepičkou, která pořád pořád žvatlala. "O další královnu už nepřijdu!" Snímek nenudí, nechybí mu akce ani občasný humor , ale nelze ho označit za komedii. Je to odlehčený sci-fi film s komickými momenty. Mezi další plusy pak patří i kvalitně provedené efekty a hravý soundtrack. Původní trilogie nemám bůh ví jak rád, ale tohle byla parádní podívaná. - 70%. ()

Petaska1

K a J by tihle jejich nástupci asi vážně moc nepotěšili. Přechozí díly jsou skvělý, zvlášť na trojce bylo vidět, že i pokračování se může povést. Což se bohužel o čtyřce říct nedá. Přitom je za mě skvěle obsazená, záporáci ze začátku super, fakt čekáte co se semele. A ono se nesemele vůbec nic, jenom jedna velká nuda bez jakéhokoliv vtipu, zápletky či vyustění. ()

GameOfThrows

Něco mezi * a ** ale bída to je neskutečná. Člověk by nevěřil co někdo dokáže hodit na papír, obhájit si to, že se najdou lidi co to zafinancujou, herci co na to kývnou, producenti co to pak publikujou a lidi co na to koukaj, ale v dnešní době teenage youtuberů co taky čekat.. ()

SilGhost

MIB to je legendární značka. Teda po shlédnutí nejnovějšího pokračování se obávám, že spíše už byla. A to, co mně k tomuto konstatování vede je prostá matematika. První díl jsem hodnotil pěti hvězdičkami, neboť k legendární značce patří její představitelé. A tak jako k Terminátorovi patří Arnold Schwarzenegger tak k MIB patří Will Smith ideálně v tandemu s T. L. Jonesem. Jenže tady někdo obsadil do hlavních rolí trapně machrujícího představitele Thora možná proto, že má úspěch u puberťaček. A do party mu přidal představitelku Valkýry, která neuměla ani pořádně zahrát opilce. A stejně jako v Thorovi si neporadila s opilostí, tak tady ztvárňuje agentku MIB s vážnosti holčičky z mateřské školky hrající si s panenkami. Mínus jedna hvězdička. Genialita humorných situací z prvního dílu MIB se naprosto vytratila stejně jako zmizela z dílu Avengers – Thor: Ragnarok (podivná shoda okolností – stejní představitelé, stejný nedostatek humorných situací.) Mínus jedna hvězdička. U následujícího bodu předem zdůrazním – nemám nic proti ženským hrdinkám. A s nostalgií vzpomínám na doktorku z patologie, kterou skvěle ztvárnila Linda Fiorentino včetně toho, jak to mezi ní a „J“ romanticky jiskřilo. Jenže tady asi v rámci genderového šílenství bourají značku MIB – tedy muži v černém a trapně upozorňují, asi pro ty s lobotomií, že světe div se – ony také existují ženy. Ne to opravdu nemá nic společného s romantikou a určitě to nevylepší postavení žen ve společnosti. Vypadá to spíše jako nepovedený product placement na značku „žena“. Minus jedna hvězdička. Nicméně však musím konstatovat, že se jim podařilo opět posunout svět mimozemšťanů s různými vychytávkami znovu kupředu a některé z nich pobaví a zaujmou. Nevím, jestli noví představitelé budou dále pokračovat a pokud ano, tak Chris Hemsworth by měl konečně zapomenout na Thora a Tessa Thompson by měla přestat zkoušet hrát to, co ji nesedí a spíše by měla být sama sebou. Možná by pak mohli to pak mohla být opravdu nová značka MWIB ()

LUIGISde

Väčšina príčetných ľudí sa tak ako ja rozhodlo pozrieť si tento film iba na kvôli predchádzajúcej skúseností s Men in black (1997) alebo s jeho ďalšími pokračovaniami. Počká si však na nich úplne iný film, než očakávajú. A keď vravím iný, mám na mysli nudný so zlým scenárom. A akoby to bolo málo, vtipné a pútavé výkony Willa Smitha nahradil už nie tak mladý, dievčensky pokus menom Tessa Thompson. Čo človek pochopí len tak, že sa Sony pokúša Chrisom Hemsworthom zamaskovať tieto nedostatky. Dejová línia o sebe dáva vedieť len veľmi slabo a vo veľmi nesprávnom načasovaní. Celkový dojem však opraví niekoľko prvkov z pôvodnej série a príjemné nenásilné vystupovanie Liama Neesona. Kladne hodnotím aj spracovanie špeciálnych efektov, tie však ako mi asi každý dá za pravdu, nerobia v roku 2019 až tak veľký dojem na diváka ako tomu bolo pred dvadsiatimi rokmi. Celkové hodnotienie 55% ()

Zaks

Trikovo fajn, zo začiatku to aj vyzeralo na pekné letné oddychové sci-fi, ktoré bude ďalším dôstojným pokračovaním vcelku vydarenej série MIB... Ale s pribúdajúcim dejom to bolo hlúpejšie stále viac a rýchly skratkovitý koniec celé trápenie naštastie včas ukončil. Laťka série je týmto nepodarkom nastavená dosť nízko, takže v ďalšom dieli to bude lepšie? ()

Anděl

Docela mě překvapilo jak málo pokusů o hloupou politickou korektnost tady bylo. Čekal jsem, že to tím bude prosáklé daleko víc. O to víc mě to pozitivně překvapilo. Tak či tak to ale nebylo nic extra. Filmová jednohubka, neurazí ani neohromí, což je ovšem škoda při porovnání s ostatními předešlými díly MIB. Některé dialogy byly tak hloupé, že mi šel mráz po zádech trapností, ale bylo tam alespoň pár zvratů, které mě překvapili, i když taky nebyly nic extra. ()

bedsore

Takový pozlátko, co se z venku snažně tváří jako blockbuster, ale uvnitř je jen ošuntělý, sterilní, prostoduše zfušovaný béčko. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)