Cloud 9 (TV film)

Cloud 9

Akční / Dobrodružný / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 2014, 85 min

Průměrný film. Chvílema mě to bavilo a chvílema moc ne. Výběr herců byl sympatický a ještě víc sympatický byly ty hory kolem. Mám ráda filmy o sportu, ale myslím, že se to dalo zpracovat líp. Dost uhozená mi přišla ta scéna s tou lavinou. To je ve skutečnosti nesmysl. Ale jinak to docela šlo. Dávám 55%.(18.4.2014)

• HiddenDragon

Snowboardaci podle Disneyho. Prvni pulka velmi otravna a prehravana, druha uz lepsi a sportovnejsi. Jeste ze Disney nezije, jinak by asi dostal psotnik z toho, co studio vytvari za stredoskolskou atmosferu. Tenhle dokola pouzivany mustr neskutecne trapnych, nafiflenych rozhovoru pubertacek, ktere chodi zasadne vsude po trech, pohybuji se jak kravky a drzi si desky (nebo co to je, mozna tam maji i nejakou ucebnici s trochou fantazie), maji nejakou "sefku", cuci neustale do mobilu nebo na youtube a jejich svetovym problemem je predevsim jakou si vzit rtenku - prijde mi ze to az dnesnim pubertakum sugeruji....a ti to se svou demenci vetsinou berou "za sve", takze se neni cemu divit, ze uroven stredoskolaku jde rok od roku k sipku. Jednou se dockame doby, kdy bude po skole hucet vitr ze vsech stran, protoze z techto serialu/filmu budou mit vsichni prazdno mezi usima. Nastesti "Cloud" obsahuje i par povedenych SB scen, pekne zabery na hory a par bozich hafanu, kteri jsou na filmu asi to nejlepsi. Myslenka "nevzdavat se a bojovat" je ale fajn a pridava aspon nejakou hodnotu. Sice me trochu mrazi, jak film predvadi radoby "cool" prujezdy lesem nebo z hory, coz mene (mo)mentalne vyspelum jedincum muze nabizet, ze by to mohli taky zkusit a rozbit si sisku o nejblizsi strom - ale tak doufam, ze kazdemu dojde, ze vsechno predvadi kaskaderi a ne ta barbinkovska pipka Cameronova :) A co taky nechapu - proc v roce 2014 toci Disney na format 4:3 (kdyz uz chteji byt kůůůůl, meli by aspon drzet krok s technologickymi standardy dneska).(12.4.2014)

Nepatřím mezi fanoušky zimních sportů, ale asi se brzy stanu šampionem v jízdě na U-rampě. Vždyť je to tak jednoduché - stačí si vystylovat účes, zabrousit nehtíky, nanést trochu make-upu, značkově se vyparádit, cestou na sportoviště zakoupit předražené prkno a titul je doma. Alespoň tak to v chodí v rodinách, které na to mají a já se přiznám, že jsem příznivcem každé lekce, které skopne zazobané parchanty z nafintěných nebes do pozemského pekla obyčejného života. Tahle lekce je samozřejmě pouze filmová a značně naivní, ale hodně se tam sportuje, pár povedených fórků se tam taky najde a za toho simulujícího čoklíka musím jednu nezaslouženou hvězdu přidat.(24.5.2014)

Taková pohodová Disneyho pohádka o holce, která má zazobaného tatínka a ten jí zařizuje vše co se dá, výhry apod. Jenže najednou ji všichni začnou podkopávat nohy a ona si uvědomí, že povrchnost je špatná a začne na sobě pořádně makat. Přemluvý bývalého mistra v snowboardingu, aby ji učil atd atd. Film sám o sobě určitě nezklame, protože výběr herců je dobrý. Za mě 60%, a ještě pochvala za supr pejska.(21.9.2015)

• rigby

Sterilní, nudné, bez života, postrádající jakoukoli chuť či zápach. Dívat se celou dobu na nafoukanou blondýnu zvládnou možná jen desetileté holčičky. Ty jí mohou fandit v závěrečném "napínavém" souboji. Pro všechny ostatní varování: držte se od tohoto dílka hodně daleko! Jediná minuta Snowboarďáků je stokrát zábavnější.(25.3.2014)