Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před patnácti lety bylo zavražděno deset žen. Pachatel nebyl nikdy dopaden, ale nyní se objevil Lee Doo Suk se svou knihou "Já jsem vrah", ve které se k těmto vraždám přiznává. Z knihy se stává bestseller. Ale detektiv Choi Hyung Gu, který před dvěma roky vraha málem dopadl a na kterého mu zbyla dokonce památka v podobě jizvy na tváři, nevěří, že Doo Suk je pravý vrah. (andiek05)

(více)

Recenze (63)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Zápletka nepopiratelně nepostrádá nápad, zajímavý vývoj i pointu a čistě jako thriller by ve správných rukách (ano, Chan-wook Park se může přestat hlásit) nabízela dostatek materiálu, aby se z ní stala žánrová klasika. Jenže… Jenže tomu tak není, protože je to naprosto zmrveno přepálenými, nesmyslnými a dlouhými akčními CGI „vyšperkovanými“ eskapádami (za ty hady by si měl jít někdo sednout za katr) s tak nepřehledně rozklepanou kamerou, že by z toho i epilepsie dostala epileptický záchvat. Jihokorejci rádi experimentují se zdánlivě neslučitelným a mnohdy jim to i vyjde. Toto však není ten případ, protože to nefunguje ani jako temný mrazivý thriller a ani jako přiblblý přepálený blockbusterový akčňák. A tuplem to pak nefunguje pospolu jako součást jednoho filmu. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Koment může obsahovat spoilery! Nádhera, tohle je geniální,precizní Thriller promyšlený od začátku do konce. Srdcem filmu je detektiv Choi Hyung-Goo,který ztrácí možnost chytit maskovaného vraha, který má za sebou už 10 obětí.. O 15 let později přichází maskovaný vrah s Bestsellerem, ve kterém detailně popisuje veškeré vraždy a stává se slavným. Avšak né každému se nová,arogantní celebrita líbí a proto musí být zneškodněna! Kreativita se Korejcům v tomhle snímku upřít nedá, veškeré nápady a pokusy o zneškodnění byly tak fascinující a zábavné, že musím hodit plný počet. Neskutečné překvapení ! 90% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

“KDO JE SKUTEČNĚ ZODPOVĚDNÝ ZA SÉRIOVÉ VRAŽDY“... /// Super námět… škoda, že tady všichni hrajou (mezi sebou) hru vo největšího magora. Navíc nechápu, proč ten policajt… no to je jedno. Každopádně by se tenhle film v soutěži vo čuráčí hlavu umístil dost vysoko. Odměnou za utrpení (moje) je zlom v případu, kdy ta všechna debilita začne dávat tak nějak smysl. Taky těch následných 10 minut je thrillerově famózních. Pak už je to zase jedna velká banda idiotů – na čemž je nejhorší, že to není ani vtipný, ani zábavný... ani nic. Takže dvě... nebo tři *? Toť otázka... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S nadějí očekávám první „Otázky Václava Moravce“ s masovým vrahem. (ne vole, drůbež se nepočítá…) 2.) Zjistím, jak se dá žluťácky dokurvit fajnovej scénář. 3.) Thx za titule „Necron“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Je docela škoda, že když už se v těch bambusových hlavách vylíhne opravdu originální a kulantní námět s výbornou pointou, musí to opět alespoň trochu zprasit poťouchlým, ťamanským čurákováním a debilní, antifyzikální akcí alá Džekí Čen. Nebo se možná pletu a ti rýžožrouti jsou opravdu natolik viskózní, že se dokáží v pohodě přisát na kapotu stopadesátkou jedoucího Hyundaye, dělat na něm půl hodiny piruety a ještě sem tam přeskakovat z ítřicítky na ípětačtyřicítku, aby moc nepodřeli lak? No nic, v nejbližší době si zkusím skáknout z fotrovy Oktávie na bráchovu Kiu a o výsledcích testu vás budu informovat, poběží li na chirurgii internet. Nicméně, Ďábla jsem sice znovu neviděl, až na ty opičí poťouchlosti, které z thrilleru o masounovi dělají tak trochu Božskou relikvii, je to opravdu excelentně natočeno a ústřední idea s vyústěním je rozhodně lepší, než špatně uvařený pes. Tudíž se jedná o historicky třetí korejsky film, který se nebojím s přimhouřenýma, šikmýma očima s klidným svědomím očtyřkovat a ten lidoop, co mi to doporučil, si u mě alespoň trochu spravil kredit za Izo.. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Tohle asi rozdejchá jako celek málokdo ... A kdo nemusí Asii tak už asi vůbec ne. Tak šílenej mix žánrů jsem už fakt roky neviděl a to ani v Korejský produkci. Film, který působí jako akční krimi thriller se neuvěřitelně rychle žene celé dvě hodiny kupředu a střídá romantické, dramatické, rodinné, milostné a zejména komediální prvky jak na běžícímpáse. Akce neuvěřitelná a to myslím tentokrát opravdu opakuju znovu: "AKCE NEUVĚŘITELNÁ"!!! Spousta důležitých postav, překroucení děje několikrát ve spirále, no mazec největší tohleto!!! :-)) Každopádně se mi to fakt líbilo, to za prvé, a nejlepší je stejně úplnej začátek, akční střet dvou úhlavních nepřátel - honička v dešti a souboje, fakt super choreografie!!! ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama