Burák v povětří

Air Mater

Krátkometrážní / Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 5 min

A tak vznikli Lietadla. https://www.youtube.com/watch?v=4tM6Ow2rLaM 65% - 3*(17.6.2017)

Jeden z dílů k seriálu Cars toon: Mater's tall tales, který dal tak trochu napovědět, kam se bude studio PIXAR dále ubírat... :)(16.4.2014)

Do čeho všeho ten Burák nestrká nos?(22.11.2014)

Tak nějak jsem měl pocit, že tohle je takové intro pro snímek "Letadla", což bohužel samo o sobě z filmečku "Air Mater" dělá celkem obyčejnou hříčku. Klasický film, který vychází ze známého a oblíbeného filmu. Prostě bonus, tentokrát ke snímku "Auta 2". Nezajímavý příběh, předpokládaný. Bohužel je prostě lepší, když Pixar dělá svoje originální krátké filmy. Ty doplňkové k celovečerním animákům většinou nekončí moc dobře.(15.11.2013)

Jeden z těch trošku slabších Burákových příběhů. Ale on k tomu létání má zkrátka vztah- Zalétal si v prvním filmu, zalétal si v druhém filmu a zalétal si i v několika svých příbězích. Ovšem zde se sám asi nejvíce blížil autoletadlu :)(26.12.2015)