Po vraždě svých rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné Angeliny... Když se oblíbený student střední školy Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl žádný sen... Mění se totiž v cosi podlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě svých rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokusí dobrat pravdy o tom, kým skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné mladé Angeliny, která je lapená mezi dvěma starověkými klany "vlkodlaků". A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak ženu svého srdce zachránit - strašlivý boj na život a na smrt se silami ještě zlověstnějšími, než si kdy dovedl představit. (HBO Europe)

KapitanKuraz

Dobre obsadené a dobre sa to pozeralo, na 4* to tak úplne nieje, ale malo to tempo a o jednu viac dávam hlavne, že to nieje ďalšia pičovina pre buzerantov a nadržané dievčatká, čo sa idú posrať z vyblednutých, vysušených čurákov zo strednej. ()

AdelleR

Tak jo, dám ty čtyři, konec to docela vyzvedl. Na horory se nedívám, jsem srab, ale tohle si pod tím pojmem přece jen nepředstavím... je to prostě fantasy akčňák jako každej jinej, stříká tu krev a párkrát odletí končetiny, ale to mi na horor nějak nestačilo, takže to může za to, že jsem měla trochu jiná očekávání, ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo. Příběh je fajn, odsýpe to, není to tak předvídatelné, jak se místy zdálo. A vlkodlaci, co vypadají jak něco mezi huskym a plyšovým medvídkem, aspoň pobavili. ()

matty76

A tak jo, docela jsem se bavil, naštěstí jsem recenze četl až ,,po ,, :-) Na hlavního hrdinu jsem si nemohl zvyknout, takový přiteplený trochu, Jason skvělej zabiják.Potěšil mě skvělej zadeček hlavní hrdinky, za ten je určo hvězdička navíc :-) Trochu přeplácaný finále, kde se vše vysvětlovalo a otáčelo.... ()

Gagin

Příjemná je stopáž a rychle plynoucí příběh, takže koukat se na to dá pokud máte rádi vlky. To ostatní je slabé a spíše podprůměrné. Upravil bych popis z hororu, protože to s tím nemá nic společného. ()

Pollini

Začátek vypadal opravdu slibně, hrdina ztratí perfektní život a musí přijmout novou identitu. Ovšem dále postrádám krvelačnost, zajímavý děj a aspoň jednu celou proměnu ve vlka. Jinak standardně - jednoduchá po tisící zopakovaná milostná zápletka, ubohé efekty (i čočky byly hrozné), žádné závažné dilema a samotný příběh nic moc. ()

kecal

Romantika a tentokrát místo upírů vlkodlaci. Scénář je děsnej, ale vypadá to celkem v pohodě. Hlavní slečna je celkem prdelka a sem tam se i zasmějete, takže proč nedat slaboučké tři. ()

MisaP3 odpad!

Vážně? Tohle má být vlkodlak? Navíc hodný, se svědomím a výčitkami? Že to ještě někoho baví, navíc v totálně béčkové kvalitě... ()

emarie

Jedna hvězdička za Jasona a Lucasa. Jinak jsem se spíš nasmála a divila, co všechno se dá natočit. Kdyby se psal rok 1970, tak to ještě poberu. Stěží, ale byla bych shovívavá. Nejvíc mně udivoval děj. Možná jsem mimoň, ale nepochopila jsem proč někdo, kdo touží zplodit potomka, jako pokračovatele své rodové linie, se snaží zabít svého prvorozeného syna. Ale to je jen taková třešínka na dortu, děkuji, už nikdy více. ()