Reklama

Reklama

Aristokočky

  • Česko Aristokrati - Aristokočky (více)
Trailer

Obsahy(1)

V době, kdy slavná Eiffelovka byla ještě mladá, žila v Paříži jistá excentrická milionářka a ta měla čtyři kočky: Dámu a její koťata Berlioze, Toulouse a Marii. Nebyly to kočky ledajaké - Dáma měla fantastický rodokmen a Berlioz, Toulouse i Marie byli ohromně umělecky nadaní - zkrátka pravé aristokočky! Není divu, že se jim paní milionářka rozhodla odkázat veškeré své jmění. S tím se ovšem nedokázal smířit sluha Edgar a začal vymýšlet ďábelský plán, jak se Aristokoček zbavit. Ještěže se v pravou chvíli objevil statečný kocour O'Malley, který přišel aristokočkám na pomoc a ukázal, co je to být aristokočka ducha! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $4miliónyTržby USA $55,675,257Tržby Celosvetovo $69,600,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,301,907Tržby za predaj DVD v USA $40,314,737║ Príbehovo ide o jednoduchú skladbu ale za to tu je namiešaná pestrá paleta humoru, zábavných kiksov hlavne v momentoch, keď sa na scéne objavia psi, ďalej aj pesničky potešia a všetko to je zabalené v skvelej kreslenej animácii. /80%/ ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Je to takové pohodové, milé, s pár jemnými humornými scénami (a pár infantilními, no, bohužel) a pro děti je to naprosto vhodné. I ty písničky se dokonce dají v klidu poslouchat, a to tyhle muzikálové animáky zrovna dvakrát nemusím. Jenže i tak jsou Aristokočky vyloženě pro děti, takže jsem z nich nic moc kromě příjemného pocitu neměl. Navíc znovu už to vidět nemusím. Ale jak už jsem psal, je to fajn a za zhlédnutí to stojí určitě. 3* ()

Reklama

studiobadguy 

všechny recenze uživatele

Tenhle film není u nás tolik známí což mě celkem překvapilo. Příběh není moc originální. Někdo se ztratí a musí se dostat zpádky což jsme tu už měli. Postavy jsou skvělé. Velké kočky správně ukazují jak by se k sobě lidé měli správně chovat. Koťata jsou taky skvělí což mě mile překvapilo. Je tu jedna strašně chytlavá písnička která vám bude hrát v hlavě další 2 hodiny. celkové zhodnocení je 88% (4 hvězdy z 5). ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Můj "první" film ze sedmdesátek (z těch jsem toho viděl už docela dost, takže uvozovky) a to animáč, kterých v té době moc nevznikalo a těch klasických ještě méně. Aristokočky žádnou legendární disneyovkou vskutku nejsou, jen zvířátkový film s komickým záporákem, ovšem špatný to nebylo. Čtyři číče (máma a 3 děti) žijí na zámku s madam, která je miluje natolik, že jim odkáže majetek, což se nelíbí zákeřnému sluhovi, který je odveze pryč. A začíná cesta domů. Kočičky jsou k sežrání, kresba celkem pěkná, hlavně luxusní čtvrtě Paříže mě připomenuly starou adventuru Broken Sword. Na cestě čekají různá zvířata - husy ala anglické tetky, pouliční kočky jako swingující banda, nechybí ani statečná myš a dva psi specializující se na hon motorek a aut :) Žádné napětí či dojetí se nekonalo, ale zasmál jsem se a nohou si podupoval při Everybody Wants To Be a Cat a ke 4* spokojenosti mi to stačí. ()

eMeMko 

všechny recenze uživatele

Aristokočky mě nejprve svým názvem trochu odrazovaly, nicméně odolal jsem prvotní nevoli a zkouknul je. Výsledkem je opět povedená disneyovka plná šílených kousků, několika vtipů a poctivého oddychového děje. Palec nahoru za mě má rozhodně ožralý houser, díky kterému příběh dostal úplně nový rozměr. Finální hodnocení: Ideální oddychový rodinný snímek. ()

Galerie (114)

Zajímavosti (6)

  • V roce 2005 bylo plánováno pokračování, které se mělo odehrávat na moři. Od natáčení se však nakonec upustilo, tvůrci se báli, že bude nízká sledovanost. (AnselmaAlois)
  • Celé jméno kocoura O´Malleyho bylo Abraham De Lacey Giuseppe Casey Thomas O´Malley. (Rodriguez)
  • Aristokočky jsou posledním filmem, na který dohlížel osobně Walt Disney a který byl dokončen až po jeho smrti. (Rodriguez)

Reklama

Reklama