poster

Aristokočky

 • Česko

  Aristokrati - Aristokočky

 • USA

  The AristoCats

 • Slovensko

  Aristomačky

 • Slovensko

  Mačky aristokratky

Animovaný / Rodinný / Muzikál / Romantický

USA, 1970, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • studiobadguy
  ****

  Tenhle film není u nás tolik známí což mě celkem překvapilo. Příběh není moc originální. Někdo se ztratí a musí se dostat zpádky což jsme tu už měli. Postavy jsou skvělé. Velké kočky správně ukazují jak by se k sobě lidé měli správně chovat. Koťata jsou taky skvělí což mě mile překvapilo. Je tu jedna strašně chytlavá písnička která vám bude hrát v hlavě další 2 hodiny. celkové zhodnocení je 88% (4 hvězdy z 5).(8.4.2017)

 • Sdoom
  ***

  Docela jsem se bál, že to bude vyloženě hodně dětský až dětinský film podobně jako Jungle Book nebo Liška a pes. Ale obavy byly docela liché, Aristokočky i přes svou jednoduchost děje baví téměř po celou dobu slušně i dospělého diváka. Animace je moc pěkná, kočičky zajímavě koncipované a padouch nečekaný, o to však podlejší. :-) Nebýt pár spíše otravných a zbytečně natahovaných pasáží (např. honička se psy), možná bych šel i na 4 hvězdy....takhle zůstanu u lepších 3. (Blu-ray, orig.)(11.3.2019)

 • Michuck
  ****

  AristoCats jsem si našel jenom kvůli tomu, že je Quentin Tarantino několikrát označil za jeden z filmů, co ho inspirovaly. Za ten film, kterej byl inspirací pro slavnej Pulp Fiction taneček. Je to naprosto klasická animovaná pohádka od Disneyho, ale je něčím výjimečná, o tom žádná. Je neuvěřitelně milá a přirozená ve všech ohledech. Všech prvků, ať už jde o hudbu, postavy nebo zvraty, je tam přesně tak akorát. Tohle si představím pod animákem, nad kterým se usměju a kterej mi zvedne náladu. Bezchybný.(9.11.2014)

 • eMeMko
  ****

  Aristokočky mě nejprve svým názvem trochu odrazovaly, nicméně odolal jsem prvotní nevoli a zkouknul je. Výsledkem je opět povedená disneyovka plná šílených kousků, několika vtipů a poctivého oddychového děje. Palec nahoru za mě má rozhodně ožralý houser, díky kterému příběh dostal úplně nový rozměr. Finální hodnocení: Ideální oddychový rodinný snímek.(1.5.2016)

 • Renton
  ****

  Scénář: Larry Clemmons, Ken Anderson, Frank Thomas, Eric Cleworth, Julius Svendsen, Ralph Wright, Tom McGowan, Tom Rowe .. Everybody wants to be a cat. Kočičí naivita a povýšenost versus lidská chamtivost v roztomile animovaném snímečku, který svou hezkou, nenásilnou formou baví a vychovává. Pohádkový příběh je prostý leč funkční, jak se na produkční stáj Walt Disney sluší a patří (-lo?) s humorem předkládaným s lehkostí a uhlazeností, kde si každý z rodiny něco malého uzobne. Ruční animace oku lahodí, písně jsou perfektní, honičky se psy vtipné, románek srdceryvně růžovoučký - prostě AristoCats.(28.11.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace