• Gogo333

Taková letní oddechovka, máme tady Rachel Griffiths a 4 z hlavních herců z Dance Academy a zbytek tváří mi nic neříká. Celkově se tam toho taky moc neděje, taková klasika z tábora. Hry, první lasky atd. 50%(22.9.2013)

Mohl bych seriálu vyčítat, že je plný klišé, mohl bych mu vyčítat, že je už od počátku jasné, kdo s kým skončí a jak většina dějových linek dopadne, ale nechci, protože díky příjemnému a mírně štiplavému humoru, sympatickému obsazení a skvělé atmosféře, se pro mě z Camp vyklubal fajn zážitek, který ve mně evokuje letní pohodu. 7/10(22.9.2013)

Príjemné spestrenie seriálového leta. Nie je to nič úžasne, ale dá sa pri tom stráviť čas a občas sa aj zasmiať.(8.8.2013)

Můj komentář a mé hodnocení se týká pouze pilotního dílu. První polovina dílu se mi velice líbila, postavy sympatické, humor se našel. Jenže druhá půlka přecházela v drama, ubylo humoru a objevovalo se čím dál více postav. Proto jsem se rozhodl, že na další díly se nepodívám.(25.1.2014)