Bulvár (festivalový název)

Angela Messina

Kostýmy:

Carlos Rosario

• kaylin

Nebýt hereckého výkonu Robina Williamse, který ještě naposledy dokázal, že dramatické role mu byly vlastní, tak nestojí tenhle film za řeč. Tohle je velmi špatně vedený scénář, kdy mna konci máte mít pocit, že souzníte s hlavní postavou, ale to prostě nejde. V jeho rozhodnutích není nic dobrého a správného, co by jeho štěstí na konci mělo ospravedlnit.(25.8.2015)

Filmař Dito Montiel, který svým autobiografickým debutem Průvodce k rozpoznání tvých svatých (i ve svých dalších filmech „zkoumal“ vztah k otci) dobyl prestižní festival Sundance, si další pokračování své kariéry asi představoval jinak. A my bychom si jinak představovali loučení s jednou velkou hereckou legendou. Mají oddělené postele, mají oddělené životy a Robin Williams má ve všem tak trochu zmatek. Aneb jak stárnoucí zaměstnanec banky náhodně potká (možná po vzoru moderní pohádky Pretty Woman) svého prostituta. Montiel nakonec vše JEN odvyprávěl, tu kostrbatěji, tu obratněji, nějakou myšlenku to má, snaha o přesah mu ale úplně nevychází. Williams je po herecké stránce docela fajn, vnitřní síla výsledku ovšem schází.(25.9.2015)

Máme oddělené pokoje, oddělené ložnice, oddělené životy. Víc oddělení už být nemůžeme. Herecký koncert Robina Williamse. Zároveň je to film o generaci těch, kteří nemohli nebo nedokázali být těmi, kým ve skutečnosti jsou. Nolan je člověk, který se stává obětí sebe sama, svého vlastního života, utopeného ve lžích a přetvářkách. Zároveň je to ale člověk, který má alespoň teď, v šedesáti, dostatek odvahy na to, aby vystoupil ze svého stínu a začal konečně žít tak, jak si celý život představoval. Aby nalezl sebe, musí ztratit druhé. A o tom ten film je. #Mezipatra 2015(8.11.2015)

Bulvár určitě není komedie,ale to asi dojde každému kdo si přečte ,že je to drama .-)))No ,celý film se vám snaží ukázat jaké to je prozřít už v pokročilém věku co se sexuální orientace týká.Film mi ničím výjímečným v hlavě nezůstal až na to,že jakož to jeden z posledních filmu Robina Wiliamse ,co by skvělého herce to ve vás zanechá smutný dojem.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(26.12.2015)

• Lacike

Mohol by to byt celkom slusny film o osamelom chlapikovi, ktory sa zblizi s mladym prostitutom, vylieva si u neho srdiecko a naviaze k nemu otcovsky vztah, kedze vlastne dieta nema, ale v tomto prevedeni to je neskutocna utrpna nuda. Co som mohol tusit vzhladom na predosle rovnako pomale Montielove filmy. A bohuzial film nezacharni ani Robin Williams, ktory predvadza solidny vykon, ale vdaka nezazivnej rezii pôsobi cely cas iba jak zbity pes. Film vhodny ibe pre ludi, ktory chcu vidiet Williamsa v netradicnejsej polohe. A ze to bol jeho posledny film je absolutne nepodstatne. 4/10.(26.9.2015)

Jedno z najväčších filmových očakávaní tohto roku nakoľko ide o posledný film, kde máme v hlavnej role nezabudnuteľného Robina Williamsa. Musím skonštatovať, že nejde o jeho najlepší filmový počin, no rozhodne je povinnosť pre jeho fanúšikov a myslím si, že aj pre ľudí, ktorí majú radi trošku náročnejšie filmy. Myslím si, že myšlienky, ktoré chce zanechať sú dobré, len sú možno predstavené v príbehu, ktorý nemusí sadnúť úplne každému. V prvom rade ale pochválim hudbu, ktorá je vo filme úplne fantastická a rovnako aj Williamsov výkon. Myslím si, že tento človek dokázal dať srdce v každom filme a je to vidno i tu. Myslím si, že mnohé rozhodnutia jeho postavy plynú najmä z faktu, že nikdy nemal deti a chcel Leovi byť viac otcom než milencom. A možno v tom hral aj fakt, že jeho vlastný otec zomieral a mal pocit, že potrebuje pomôcť niekomu inému, kto by mu mohol byť synom. Mám veľmi rád záverečný dialóg medzi Nolanom a Joy, v ktorom je obrovská dávka emócií, no možno by filmu pomohlo, keby nebol tak veľmi smutný. Možno sa občas mohol trošku jemne odľahčiť nejakým WIlliamovským humorom, ktorý vo filme nie je síce nutný, ale mohol aspoň občas trošku vyčistiť vo filme vzduch. Myslím si ale, že myšlienky sú dobre stvárnené a som rozhodne rád, že som Boulevard videl. Film ma rozhodne nesklamal. Hodnotenie: B(23.8.2015)

Námět je skvělý, herci také, ale scénář někde od poloviny jde směrem, se kterým se nedokáži ztotožnit, přijde mi divný, až nereálný. Vzhledem k tomu, že jde o poslední film Robina Williamse, tak jako vyjádření úcty k jeho celoživotnímu herectví dávám 3*.(29.8.2015)

• V.Silver

Škoda, že Robin odešel z tohoto světa s tím, že jako svou poslední roli zanechal toto veleprázdné nic. Drama, které tak strašně moc chce mít přesah do lidskoprávních, sociálních a psychologických sfér, až ztratí sebe sama. Výsledkem je hrdina, se kterým stěží dovedete navázat nějaké pouto a příběh, který neumí ani dojmout, ani zaujmout, ani poučit. Jdu vzpomínat na World's Greatest Dad, které mělo aspoň vtip a drzost. 35 %(24.8.2015)

Poslední film herce Robin Williams ,jinak je to vcelku hodnocení na 3 ale pěkné drama.65%(24.9.2015)

Byl jsem zvědavej na jeden z posledních filmů, kterej po sobě Robin Williams před svym dobrovolnym odchodem zanechal a i vzhledem k tomuhle smutnýmu faktu musím říct: žádná sláva. Námět (pochyby o svym současnym životě, v podstatě jeho bilancování a sbírání odvahy ke změně) nebyl uplně marnej, ale příběh začal po slibnym úvodu trpět nepříliš uvěřitelnym chovánim hlavních postav a těch homoscének bylo na muj vkus až příliš. Jenže Robin Williams dokáže zahrát uplně všechno, takže za jeho obsazení, atmosférický scény v podobě nočního auto-bloudění a hudbu se zajímavym motivem třetí hodně slabá hvězda.(10.10.2015)

• LubosD

Film není špatně zpracovaný, ale příběh a rozhodnutí hlavního hrdiny se mi osobně natolik příčila, že to ve mně zanechalo jen nepříjemný pocit.(22.8.2015)

• Blondie83

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele LubosD níže, cítím to přesně tak - zpracování filmu ok, ale příběh hlavního hrdiny se mi tak příčil, že doteď cítím tu nepříjemnou pachuť.(23.8.2015)

• gootik

Vůbec nepochybuji, že se najdou cinefilní masochisté, kteří se na tohle podívají do konce a ještě to budou nazývat vymazlenou žánrovkou oslavující již mrtvého velikána. Ale pro kohokoli při smyslech kdo neběhá s veverčími zombiemi... ruce pryč!! Chraňte si svůj svět, protože tohle je naprostý nesmysl.(2.3.2016)

• LencaN

Chtěla jsem film, který mě zatlačí do křesla, který mi něco přinese a z kterého mi půjde mráz po zádech. Ale nedočkala jsem se ničeho. Upřímně je mi líto, že zrovna Boulevard je tím filmem, kde jsme Williamse mohli vidět naposledy. Zasloužil by si před svým odchodem něco důstojnějšího nebo silnějšího. Ve filmu vlastně není nic jiného než v traileru, vůbec nic. Manželé mají oddělené postele, pokoje, vlastně žijí spíš vedle sebe než spolu, děti žádné, muž už od dětství polemizuje nad svojí sexuální orientací, na ulici jeden večer potká mladého prostituta a rozvine se příběh. Ale není to žádná sláva. Všechno se vleče, vlastně trailer svojí délkou byl přijatelnější než 88 minut, ve kterých se sotva něco děje. Williams se mi ze začátku zdál roztomilý, ale postupem času se mi jeho postava zprotivila.(30.9.2015)

Posledny film Robina Williamsa, preto 3 hviezdicky ... Inak by to bolo urcite menej.(25.8.2015)

• doMchek

Len stará prostá pravda: keď srdce zavolá, v čakárni je o jedného menej. Prihlúple odznenia ľudských rituálov v čakárni vtedy naberajú tragikomickú podobu, možno aby sa zostanuvší až toľko nenudili. Pekný prechod, Robin. Dve hviezdičky ako symbol.(6.9.2015)

• awerto

Film ma skvelu atmosferu, brilantny dialog medzi Nolanom a Joy. Ale pribeh je az prilis jednoduchy a zaver filmu vobec nezasiahol ako si predstavoval. Takze vdaka pokulhavajucemu scenaru a presmutnelej rezii nemozem velikanovi R. Williamsovi dat viac ako 30%., hoci je to jeho posledny film. Napriek nizkemu hodnoteniu, za ktore moze predovsetkym zaver, film sa oplati vidiet.(17.10.2015)