The Angriest Man in Brooklyn

Komedie / Drama

USA, 2014, 83 min

Labutí píseň Robina Williamse na ohrané téma "Co by jste dělali, kdyby vám do konce života chybělo jen několik okamžiků". Williams jako neustále vytočený budoucí nebožtík obstál, až z toho zamrazilo, hezky se koukalo na Milu Kunis a potěšil Peter Dinklage. Co se příběhu týče, tak mi připadalo, že sám moc neví, jestli chce být komedií, nebo dramatem. Vznikl z toho takový kočkopes s řadou patetických proslovů, lehce úsměvných momentů i dramatických chvilek, přičemž všechny tyhle ingredience spolu ne vždy dokázaly spolupracovat, ale i díky rozumné stopáži se na to koukat dalo. 60%(22.9.2014)

• luka4615

The Angriest Man in Brooklyn je velmi rozporuplný film. Chvílemi hraje na Vaše city, poté se Vás snaží rozesmát - na mě osobně ani jedno z toho nefungovalo. Jistě, pár úsměvných momentů se sice najde, ale i ty postupem času vyčpí do ztracena. Celý film působí podivně roztěkaným dojmem. Kamera neustále přeskakuje mezi jednotlivými postavami, tudíž si k nim po celý film nevybudujete skoro žádné sympatie či se s nimi neztotožníte. V důsledku rychlého přeskakování také postavy nedostanou moc prostoru na to aby předvedli své herecké umění. Skoro celý herecký ansábl působí poněkud nevýrazným dojmem - dokonce i mí oblíbenci Mila Kunis, Robin Williams a Peter Dinklage, který ve filmu neměl skoro co hrát, přišel mi tam jen jako jakási ozdoba celého snímku která se párkrát ukáže na scéně, a tím to končí. Jediné světlé momenty filmu patří skvělému vypravěči a povedené koncovce snímku. Film se snaží vypadat jako komplexní, na city hrající dílo, bohužel se mu to vůbec nedaří. Proto The Angriest Man in Brooklyn zůstane jen šedivým průměrným filmem, na který se postupem času zapomene.(19.7.2014)

Jeden z tých jednoduchých hodnotových filmov. Príjemne sa na neho pozerá. Herci perfektný, preto trochu zamrzí režisérska nevyspelosť priniesť nejaký originálny prvok, ktorý by povýšil film na niečo viac ako len priemernú úvahu nad životom a smrťou. V rámci posledných skutočností a odchodu Robina Williamsa je tento film poľutovaniahodne aktuálny. Ako herca a komika som ho nikdy nemal tak rád. Ale určite mu neupieram veľkosť. A hoci nevie kričať, tak značne prevyšuje ostatných už len tým že je. Film, ktorý nezostane v pamäti dlho, čo je veľká škoda, pretože všetci zúčastnení by si to zaslúžili. A pre vás pán Williams aj napriek môjmu neustálemu mrnčaniu a nespokojnosti som vaše Jumanji a Flubbera videl milión krát a každý krát som ich miloval. Na pekné spomienky v nepekných časoch. A cameo Louisa C.K je super!(22.8.2014)

• SaNcHeZ_cz

Tohle prostě nefunguje. Pár světlých momentů nezachrání jinak slabě zahranou sbírku zbytečností, patetických best of a vůbec tak nějak všeho zbytečného v podobných snímích. Sympatické obsazení si naneštěstí vybírá také slabší chvíli a tak není Angriest Man in Brooklyn ničím jiným než jen komediálním zklamáním, které neospravedlňuje ani tu necelou hodinu a půl kterou vám zabere.(18.7.2014)

Vzhľadom na úplne priemerné hodnotenia som nečakal nič extra, no napokon to bolo celkom milé prekvapenie. Trošku som sa obával, že to bude jedna z tých silených komédií, v akých zvykne "hviezdiť" Robin Williams, ale našťastie to pôsobilo úplne iným dojmom. Krížené drámy s komédiou moc neobľubujem, no v tomto prípade to bolo fajn - ten humor na odľahčenie situácie mal viacmenej priaznivý účinok na celý film. Čo mi však prekážalo asi najviac, bol ten rozprávač, ktorý sa nás snažil uviesť do deja, no na mňa to pôsobilo skôr otravne (a to mám prvok rozprávača vo filme vcelku rád). Keď sa to tak všetko vezme, po dlhej dobe som v tomto žánri videl celkom dobrý film, takže za mňa 4*.(15.7.2014)