Henry Altmann (Robin Williams) sa naštavný ako obvykle prebudí s bolesťou hlavy a ponáhľa sa do nemocnice. Dozvie sa, že jeho lekár šiel na dovolenku, a tak sa na neho pozrie zastupujúca lekárka Sharon Gill (Mila Kunis), ktorá sa sama cíti zle, odkedy jej milovaná mačka skočila z okna jej bytu a zahynula. Sharon pri stretnutí s podráždeným Henrym, ktorý jej nadáva, prasknú nervy a povie mu, že mu ostáva len 90 minút života. Henry sa vzápätí snaží napraviť všetky krivdy, ktoré urobil vo svojom živote. Podarí sa Sharon nájsť Henryho a povedať mu pravdu, než bude príliš neskoro? (PATWIST)

Guran

Jeden z posledních filmů Robina Williamse. Snímek má hlavu a patu, je srandovní, a dobře zahraný. Poslední dobou se hodně blýská Milla Kunis, kterou jsem si oblíbil. I přes dobře vyprávěný děj s výbroným zesnulým Williamsem tu máme trhliny, a docela dost hluboké, protože jsou tu i trapné pasáže, které nsímek hodně schazují, ale i přesto jsem se při filmu bavil, jenom mě mrzí, že nemohu dát víc než 6/10. ()

Bazinga2563

ne ne ne ne ne nesouhlasim s zpravou, radoby humorem a celym filmem, i kdyz bych urcite mela. hvezda za robina, milcu a tyriona, zbytek me proste nezajima. smutne, ale jsem z toho pekne angriest woman in new jersey ()

elanista1

Povedzme si pravdu keby tu nehrala nádherná Mila Kunis a Robin Williams, polovica prítomných, vrátane mňa, by okolo tohto filmu ani neprešla. Je to komédia a je to úsmevná komédia, nie je to nechcene trápne a vďaka sympatickým hercom to plynie rýchlo...Nevidím to ani na tie tri hviezdy, ktoré tomu dávam, ale v porovnaní s nedávnymi akože kvalitnými umeleckými filmami, ktoré som videl a ktoré ma unudili podstatne viac ako táto príjemná jednohubka, 2 hviezdy by boli príliš málo. Úprimne ma najviac pobavila scéna s koktajúcim predavačom kamier, tam som sa naozaj smial dve minúty vkuse. ()

Crybaby

Zaujímavý komentár (Faustka): ,,NĚKDY SI HAPPY END TOUŽEBNĚ PŘEJETE. JENŽE ON NEPŘIJDE. " Neuveriteľné. Tento film nezaberie určite na všetkých, ale mňa potešil na plnej čiare. Robin v hlavnej role, spoločne s Milou, v tak jednoduchom, a pritom tak dobrom filme. Je samozrejmé, že moje hodnotenie je veľmi subjektívne, ale objektívne tomuto filmu nemám čo vytknúť. Od začiatku ma to vtiahlo, Robinovi, som to všetko do slova zožral (veď kto z vás nie), a na konci, som si to chcel pustiť znova. RIP Robin ()

kramatos

Vzhledem k tomu co nakonec Robin spáchal, si myslím že tenhle film neměl být natočen. Jestli to nebyla taková roznětka. Protože film má takovou spíše tíživou atmosféru. ()

wick

Průměrná černá komedie...s dobrým nápadem, ale špatným scénářem. Robin W. hraje dobře, ale na rozloučenou si zasloužil zdařilejší film, škoda že nedošlo na druhý díl Mrs. Doubtfire. ()

anti.rybka

Krásná, ač pro tvůrce filmu nečekaná, rozlučka s filmem a životem Robina Williamse. Není víc co dodat. Věta, na náhrobku bude stát 1951 - 2014, byla dost mrazivá v případě tohoto vynikajícího herce a člověka. ()

JoeSO

Docela mne mrazí to, že Robin Williams nakonec potkal smrt tváří v tvář. Jinak film celkem průměr, nepřišlo mi to ničím zajímavé. ()

czema

what the hell. Po úvodní scéně jsem se začal těšit co se ještě potentuje. Give me a number number number. Nasranějšího člověka si nedovedete představit. zbývá mi půl hodiny a on ze sebe láme fffffffffffffffffffffffffffffffujichu, která se bude nabíjet 4 hodiny? běž do pr*****. za mě je to určitě poutavý film, který je třeba dokoukat až do konce. ()

Mukade

v tomto prípade zmiešavanie komédie a drámy mi bolo proti srsti, postupne. Niekedy som ani nevedel či ide práve o komediálny moment alebo tragický, toto, to sa podarilo :) .Čo bolo iritujúce bola Mila ako gerontofil a trpaslíkofil zároveň. Autorov vlhký sen zrejme. Stavím sa že sníval aj o tom ako dáva blowjob Williamsovi, ale to mu už zrejme producenti zatrhli LOL ()

house336

Slabší 3*, ale bavilo mě to. I když by se určitě hodilo trochu víc si s tím pohrát, aby některé věci nepůsobily úplně amatérsky a zbrkle, ale jinak film celkem vtipný. ()

Margeline

K filmu ma prilákal hlavne Robin Williams. Očakávala som, že si užijem viac z jeho komediálnej stránky, no humoru sa v tomto filme veľa nenájde. Zato drámu a zamyslení to áno. Avšak na to kvalitné hviezdne obsadenie bol film zabudnuteľný. Škoda... ()

andrievko

Už viem, prečo je Lucky Louis doslova "lucky" :) no komédia celkom osviežujúca, ale priznám sa, že nastali občas hluché miesta, ale na taký obyčajný upršaný letný večer je to skvelé. Film radím medzi priemerné, ale ako komédia jemný nadpriemer, aspoň pre mňa. Mila Kunis má teda dosť škrekľavý hlas, ale stále je krásna - aj keď sa hnevá. ()

PATROS

Tento film ma dejovo moc neoslovil, ale keďže som ho pozeral tesne po smrti Williamsa hodnotím najmä jeho herecký výkon, on so svojimi problémami tu hral pravdepodobne sám seba, vyjadrovanie pocitov, gestá, mimika tváre - pán herec. Nechápem že niekto toto označil za komédiu, ak tu je niečo trochu na zasmiatie tak len taký trpký krátky úsmev.Pre nňa iva vďaka Robinovi 4* ()

CaptainPixel

Uhulakany, ubreceny, sprosty a rozevlaty nic s mistrem ve vedlejsi roli agresivniho dedka a neuveritelne prehravajici Milou Kunis. Diky vsudypritomne naraci to cele dela dojem cteni z knihy. Promarnena prilezitost, ale depka slusna, to jako jo. ()