Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda. (LIVINGDEAD)

PanTumnus

žraloci jsou v tomto ''vele díle'' všude! nejen v moři ale i v kalužích, padají z nebe v dešti, ukrývají se v kýblech s vodou a dokonce i ve vodovodních trubkách a kelímcích na pití! opravdu musím dodávat víc? já myslím že ne. děkuji lidem kteří takové šílenosti s nadšením točí! bez nich by byl svět filmu o mnoho nudnějším místem. ()

franya69

Od samého začátku je tento "horor" naprosto jednoznačný adept na odpad, ale vzhledem k tomu, že jsem to dokoukal (z nudy v práci) díky pár pěkným slečnám a situacím u kterých jsem se dobře zasmál, jednu hvězdičku dám... ()

MickeyStuma

Žraločí masakry dosáhly dalšího levelu a tím je žraločí duch objevující se prakticky všude, kde je voda. Ano, třeba i v kelímku z automatu. Asi nejzajímavější scéna na celém filmu. Snímek jakoby vypadl z projektu ´Grindhouse´ a ve své fantazii nevyznívá zase až tak hrozně. Jedná se o teenagerský snímek avšak v ryze televizní produkci. Efekty vypadají jak z 80. let téměř podobné těm ve snímku ´Krotitelé duchů´. Na dnešní dobu nic extra, ale na takovýto film postačí. Scénář jednoduchý, výprava levná, bez atmosféry či sebemenšího napětí. No, a tak nám už z toho zbyla jen pouhopouhá zábava, která kdyby nevznikla, v podstatě by nijak nechyběla. ()

Kadas97 odpad!

No originalita sa tvorcom musí nechať, teraz len očakávam kedy bude nejaký film typu žralok skrížený s lietajúcou rybou zabíjajúci kozmonautov. Je to stupidina na entú, ale už dlho som sa tak schuti nezasmial na niečom čo sa nepodarilo. Do konca filmu som rozmýšlal či to je naozaj Sean Connery a nakoniec mi odľahlo, že to nebol on lebo by som to ťažko rozdýchaval. A keď už môže byť žraločí prízrak mohol by byť aj žraločí exorcista. 0 z 10 ()

feryk odpad!

Na pobavení dobrý. Levitující duch žraloka, vyskakující z kelímku na vodu, z toalety, zahradní hadice nebo kapky deště. :D Lítá po silnici a jako pila rozčtvrcuje vše živé. :D Jako horor a scifi naprostý odpad. Doporučuju před zkouknutím pořádně se ožrat, budete se válet smíchy. :D ()

gazogazo odpad!

Skvělé! Hlavním bonusem filmu je to, že se stim moc nesere a žralok vyskakuje neustále a odevšad! Je to ten případ mezi odpadem a plnou palbou, protože přístup je zvolený opravdu nekompromisní! ()

helraiser

Nápad dobrej, ale to je tak všechno. Naprosto šílená záležitost ve které duch žraloka vraždí všechno co se hne i z kapičky vody. Korunu tomu nasazují postavy, skupinu tak příšerných postav jsem ještě neviděl a král příšernosti byl ten tlusťoch, no to bylo opravdu příšerný. Další katastrofa od SYFY. Nebrat. ()

Armin82 odpad!

Někdy si říkam, kdo vlastně dá zelenou k tomu, aby se v něčem podobným utopily prachy. To snad ani nemůže bejt dospělej člověk s normálním IQ ()

Godhaj

,,Teda, to bude macek! Dává mi pěkně do těla.“ Když už byli žraloci i v písku a v tornádech, je jasné, že je potřeba přinést do dalších filmů trochu scénáristické inovace. Žralok ve formě ducha je na to ideální, teda pokud se jedná o céčkový film. Což tenhle skutečně je. V tomto filmu se žralok dokáže zjevit i ve sklence vody či vodovodní hadici. To ale nemíním jako kritiku, naopak takováto šílená originalita se mi líbí. Bohužel je snůška neotřelých nápadů obalena amatérským zpracováním. Herci jsou veskrze nesympatičtí a příběh je složen ze samého pobíhání sem a tam a jako výplň slouží mentorování o jakémsi vodoo prokletí nebo něco takového. A to je bohužel nuda, což u žraločích filmů nesnáším. ()

haffen odpad!

Už mi je jasné, že SYFY točia ešte väčšie sračky ako Asylum. :D Mentálne, ale fakt veľmi zaostalí herci sú samozrejmosťou (zvlášť mladý tučko, ktorý bol až nehorázne zle nadabovaný, takže vždy keď otvoril hubu, tak bolo o smiech postarané), k tomu bol samozrejme prispôsobený scenár a tie dialógy skutočne stoja za to. "Zemřel ti otec, asi dost blbý nápad Ti dělat mejdan, co?" "Vidíš to modré? Podle mně to není živé. Jo vidím to, ale mně přesvědčovat nemusíš." "Proč nevyslechnete i ostatní co tu byly co to viděli? Promiňte, ale nemam na nesmysly čas." Dáme si trochu prírodovedy. Ak hodíte žralokovi do huby granát, tak ho to len zraní a môže plávať ďalej ako by sa nič nestalo. No ďalej, do najbližšej jaskyne, kde zdochne a zmocnia sa ho temné sily ktoré tam na neho už boli prichystané. Ale že im tam tie steny pekne nafarbili tie deti fosforeskujúcimi farbami, nech to vyzerá strašidelne, ale nech sa z toho nevyľaká ani 5 ročné dieťa. Kopa kadejakých znakov a bububu svetlá. Ako pri vstupe do bordelu. A urobi to z neho ducha, ktorý vraždí. A neuspokojuje sa len s morskou vodou. Bacha na to! Vylezie odvšadiaľ kde je voda. Z bazéna, vodovodu, kaluže vody, kýbľa... no proste bacha čo pijete, môže sa objaviť v pohári a kľudne keď vám na čele vystúpi pot, ten žralok tam bude!! Podľa mňa túto kravinu točili pre Disney channel. Tam dávajú takéto kraviny, len tam je ako bonus preafektovanosť. Jasný odpad! Dávam tomu 5%, lebo miestami som sa na tom slušne smial. Napríklad scéna, kedy chlapík vypije pohár vody, rozpolí ho to na dve polovice a vyskočí z neho žralok. To je proste masterpiece! ()

vlKousek odpad!

Hmm, nutno uznat, že to byl solidní výblitek! Boha jeho,že já na to tupě čuměl a nechal si tím částečně ujíst mozkový buňky :-) ()

Happy98

Žralok prší z nebe, žralok v kelímku s vodou, žralok v kýblu při mytí aut, žralok v louži, prostě všude kde je aspoň trošku vody může být žralok. Bezvadná komedie, můžu doporučit :) ()

Bercuss odpad!

Jak by řekl jeden jistý český komentátor: ,,Tohle bych nepřál ani nejlepšímu příteli své ženy!" To bylo vážně něco! Libovej odpad! A vážně by mě zajímalo, kde to vzalo těch 20%? :) ()