poster

Pod rouškou noci

 • USA

  Live by Night

 • Slovensko

  Pod rúškom noci

 • Austrálie

  Live by Night

 • Velká Británie

  Live by Night

Krimi / Drama

USA, 2016, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nach
  ****

  Kupodivu velice kvalitně udělaný film s výbornou režií, herci a dějem tak dravým, až mi to nedávalo vydechnout. Upřímně miluji dobové kriminálky typu Mafiáni, Casino, Tenkrát v Americe, Kmotr nebo Země bez zákona. Atmosféra, doba, příběh, to všechno mě při správném scénáři a vedení dokáže přikovat do sedadla a nevstát z něj. S radostí tedy mohu konstatovat, že Pod rouškou noci k tomuto stylu filmu patří a já se moc těším s čím režisér Ben Affleck přijde příště. Palec vzhůru do oblak! 80%(30.7.2017)

 • kaylin
  **

  Musím říct, že Ben Affleck mě v tomhle snímku zklamal. Kromě toho, že předvádí svou hereckou stránku, která mě moc nebaví, celkově je tu moc namachrovaný a ty emoce mu člověk nakonec moc nevěří, tak dějově je to docela nuda, která je navíc předvídatelná. A tak se zde skáče od tématu k tématu, od scény ke scéně, aby to nenudilo. A přesto to nudí.(7.4.2017)

 • M.i.k.e
  ***

  Affleck zatím jako režisér nezklamal,takže nebyl důvod se netěšit i na tenhle kousek.Bohužel všechno je jednou poprvé,a v případě Live By Night je výsledkem bezkrevná,beztvará a bezpohlavní gangsterka z dob prohibice,která navíc unavuje přehnanou stopáží.Pár solidních akčních scén to bohužel nezachrání...60%(1.3.2017)

 • Chrustyn
  ***

  Affleckovi jsem věřil a těšil se na parádní gangsterku, kterých už mnoho nevzniká, bohužel však všechny ty (spíše negativní) ohlasy nelhali. První půlhodina je ještě docela fajn a slušně vykresluje období prohibice a všudypřítomné kriminality perfektně. I postava Afflecka je docela uvěřitelná a slušně zahraná a nechybí ani poutavé akční scény. To vše bohužel skončí s koncem Affleckovi postavy a "zrození" postavy nové. Od té doby film překotně chvátá kupředu a zajímavé události zkracuje a zbytečné naopak přidává. Vznikl tak podivný guláš, který by více vynikl jako minisérie na HBO. Bohužel zklamání a zatím nejhorší Affleckův režijní počin. Doufám, že se z toho hoch oklepe.(24.4.2017)

 • ARI50
  ***

  Dlouho sem po cestě domu přemýšlel jaké asi dám hodnocení, až se došel k závěru že jsi to zaslouží 3. Ben se výborně hodil na tuhle roli byla pro něho jak stvořená a on vlastně podle mě i celý film zachránil, film je až moc příběhově natáhly a málo akční, akce se tam pouze scénově míjejí , ale to by nebylo zas až tak nejhorší, rozhodně tenhle typ filmu mám rád ale nemůžu říct že by byl až tak uplně špatný ale své mouchy to prostě mělo.(21.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace