Affleck je dobrý herec a je také dobrým režisérem, jeho filmy se mi líbí. A i tento snímek určitou kvalitu má. Příběh je zajímavý, ale na můj vkus je to až moc roztahané, kdyby to mělo o půl hodiny méně a vynechali se některé scény, tak ten film bude ideální. Ale i tak se mi líbil, jak jsem říkal, příběh je zajímavý, poutavý, je to kvalitní gangsterka, ale příště to natočit tak, aby to mělo větší spád a nebyly tam hluchá místa. Jinak plus za tu honičku v dobových autech, jak ho pronásledovali policajti, to se jen tak nevidí, většinou tvůrci nesmějí ničit takováto historická vozidla.(24.4.2018)

Pro milovníci období americké prohibice povinnost. První polovina filmu má tempo, dává smysl a divák tomu gansterovi a jeho lásce opravdu fandí. Pak se něco stane a film nabere úplně nový směr, začneme objevovat Tampu a její okolí, dobové problémy barevných a venkovského života. Závěr jen podtrhuje určitou rozpolcenost filmu. Škoda, že to celé nepůsobí víc uceleněji, protože závěr se prodlužuje, odkládá a postavy nedostávají tolik prostoru. Přesto tenhle film má tvář a odvahu vrátit se o hodně let dozadu a natočit film, který jako by do dnešní doby nepatřil. A já zrovna tyhle filmy mám moc rád. Slabší 4*.(11.6.2018)

Veľká škoda. Toto sa nepodarilo, najmä keď predlohou je veľmi dynamická kniha, ktorá je ako stvorená na doslovné sfilmovanie. Mám dojem, že všetky zmeny, ktoré Affleck ako scenárista voči predlohe urobil, filmu iba ublížili. O tom, že je to celé nedobre zrežírované a má to dosť katastrofálnu prácu s hercami a dobovou atmosférou, ani nehovorím. Tri hviezdičky dávam za kameru, otcovské postavy Gleesona a Coopera (tie jediné tam naozaj fungujú) a veľmi solídnu finálnu prestrelku. Plus zobrazenie členov Klanu ako totálne zaostalých dedinských degénov - podobných ľudí s podobným politickým zameraním vidíme aj dnes okolo nás. :)(22.2.2017)

Ben Affleck získává sebevědomí v režii, ale ztratil dech, ukousl si velké sousto, které nepříliš dobře ukočíroval. Příliš postav, dlouhá dějová linie, zamrzlá mimika hlavního hrdiny. Jeden z hlavních soupeřů trpící obrnou nebo paralýzou trojklanného nervu, což není pěkné. Na konci snímku jsem usnul, což by se kvalitní gangsterce stát nemohlo.(15.3.2017)

,,TY NEJSI ZABIJÁK. JSI BANDITA V OBLEKU.“… /// Příběh Joea Coughlina, umírněnýho mafiána. Dramatická gangsterka, která není ničím výjimečná, dokonce místy trochu nudí a zaujme hlavně honičkou autoveteránů a hotelovou přestřelkou. Vlastně tady dohromady není vo čem vypravovat. Affleck je fajn, ale já už vod něj čekám lepší fláky /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2012 napsal Dennis Lehane, neznám. 2.) Zajímá mě souboj mafie vs. Ku-klux-klan. 3.) Thx za titule „pablo almaro“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.5.2017)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v amerických štátoch Massachusetts, Kalifornia a Georgia. (MikaelSVK)

• - Film drží rekord pre najväčší pokles v počte kín. Počas prvých dvoch týždňov premietania hral v 2,822 kinách v USA a Kanade. V treťom týždni to bolo už iba 163 kín. (zajo91)

• - V hlavnej úlohe Joea Coughlina akú stvárnil Ben Affleck sa mal pôvodne objaviť Leonardo DiCaprio, ale rozhodol sa iba pre produkciu. Do ďalších úloh sa počítalo aj s hereckým triom Adam Driver, Chris Messina a Jon Bernthal. (MikaelSVK)