Predestination

• Česko Paradox času (více)

Tunator

Totální ztráta času. Naprosto o ničem. Mega sračka. Zpíčený hodnocení na csfd. U konce jsem usnul nudou. Ideální pro masturbující pseudointelektuály, kterých je tu podle komentářů zjevně většina. ()

resp8533

Časový paradox, který se nestal, protože nastal. Ať žijí svobodně ti, kteří na otázku o zneškodnění nepřítele odpověděli NE. Po celou dobu se časová smyčka pěkně kroutí, ovšem pořád je to jenom jedna smyčka a jeden její začátekokonec. Jakmile tento fakt odhalíte, tak sice víte celý příběh, ale stále vás to nutí počkat, jestli se přeci jenom něco převratného nestane. A ono se opravdu nic převratného nestane. V tomto konkrétním případě to však považujte za nejlepší tah na poli scifi filmů s časovými paradoxy. Kvalitní ochutnávka takového domácího cestování časem. Jaká škoda, že ten filmový konec je definitivní. Chci pokračování! ()

cartyci

Veľmi zaujímavé dielko.Začiatok ma zaujal veľmi ,ale ten príbeh potom čo išiel dalej trošku znudil,avšak potom to dostalo šťavu ako som si predstavoval ako na začiatku cestovanie hore, dole.CVelé zamotané,prepletené a pekne ukončené. ()

LeaFF

wtf? celkem dost ujetý !SPOILER! chlap, co byl v dříve ženou, se vrátí do minulosti proto, aby se se svým mladším já vrátil ještě víc do minulosti. Jeho mladší já se zamiluje do svýho ještě mladšího já - ženy, oplodní sám sebe a zlomí si sám srdce. Ona porodí samu sebe, aniž by tušila, že je sama sobě matkou a zároveň svým dítětem. On se opět vrátí z budoucnosti do minulosti, aby ukradl sám sebe z porodnice a dal se do dětskýho domova. Ona podstoupí nucenou operaci a je z ní on. A vypadá přesně jako ten parchant, co jí udělal dítě a zlomil jí srdce. A v budoucnu zastřelí svoje starší já. Je to vražda, nebo sebevražda??!!KONEC SPOILERU!! celkem dost náročný koukání ()

Kaat

Na tohle jen tak nepřestaneš myslet. Jen nevíš, jestli se ti to vlastně líbilo, nebo je to úplná slátanina. ()

FR4NK

Indeed KevSpa. Začátek velká nuda, ale je potřeba dávat pozor. Pak se to začíná zamotávat, až je to tak domotaný, že nevíte čí jste. A když už si myslíte náhodou myslíe, že to jakš takš chápete, tak vás vochčijou jak nikdo ........ ()

Googooplexer

Jeden z dvojice M. Spierig - P. Speirig podstúpi časom zmenu pohlavia, oženomuží sa s Lanou Wachowski, adoptujú si nejakého indiánskeho číňana z afriky (Lana si možno dá odrezať umelé kozy abo aspoň jednu) a budú žiť šťastne až kým nepomreli. Hodnotím s odstupom niekoľkých mesiacov, takže majndfak sa stihol usadiť. ()

LarisaDavid

Páni moji...splodiť a porodiť samú seba, zabiť samého seba...jemín :D a zároveň to všetko je tá istá osoba??? ....wow....tak iné a prekvapivé...parádny film. ()

Necromaniac

Nápad skvělý, jen tomu něco chybělo a to napětí, lepší atmosféra, herecké výkony a také hudba. Ze začátku jsem si přišel jak v nějaké trapné komedii, která se zvrhla ve fantasmagorii.K závěru bych dodal, že jsem tak trochu zklamán..čekal jsem opravdu víc. ()

bruker

Myslím ,že pustit si film ještě jednou u mě nehrozí , Sarah Snook zjevně není křížencem Jodie Foster a Lea Di Capria, přesto tak ve filmu vypadá.Prostě u mě ztracený čas. ()

StarFsh

Za málo peňazí veľmi, veľmi veľa muziky. Časový paradox v úplne inom poňatí, než na aký sme boli doteraz zvyknutý z Back To The Future alebo Star Treku alebo trochu prihlúplých Man In Black. Hawke zo Snook zahrali výborne. Takto si ja osobne predstavujem žáner Sci-Fi. ()

Elanornegra

Krasny mindfuck, perfektny scenar, a skvele herecke zastupenie. Takyto typ sci-fi je fakt niekedy prijemnejsi na pozrietie ako cisto akcne sci-fi ako od Marveli 90% ()

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?