Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vanessa s Ethanem zjišťují, že je sir Malcolm ve velkém nebezpečí. V zoufalé snaze ho zachránit se Vanessa rozhodne bojovat s Evelyn, zatímco Ethan se s Frankensteinem, Sembenem a Lylem vydávají na Evelynino panství. Lily navíc před Dorianem odhalí svou pravou tvář. (HBO Europe)

Recenze (7)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak to v sérii několikrát vázlo, za druhou polovinu musím tvůrce pochválit. I tentokrát byla epizoda plná zajímavých událostí, už úvodní scéna mě dobře naladila, ale ani později jsem nebyl zklamán, výprava do sídla čarodějnic byla podbarvena místy až hororovou atmosférou, která hezky kontrastovala s děním kolem Monstra, které ztratilo poslední iluze o lidské rase. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Posledné epizódy spoliehajú na údernosť dialógov, atmosféru a samozrejme aj ten sex. Inými slovami v podstate absentuje akcia, čo niekomu môže prekážať a PD sa tam môže preňho stať nudou, niekomu zase tento komornejší prístup naopak sadne. Ja patrím do tej druhej sorty divákov a predfinále som si aj patrične užil. Som zvedavý, čo majú tvorcovia pre nás prichystané na samotný záver. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"True evil is... above all things, seductive. When the Devil knocks at your door, he doesn't have... cloven hooves. He is beautiful and offers your heart's desire in whispered airs. Like a Siren, beckoning you to her ruinous shore." ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama